Як купити недорогу квартиру в Києві?

Оскільки багато хто хоче мати власне житло, але не всі готові витратити на це важливе придбання астрономічну суму, були і будуть затребувані  покупка і продаж недорогих квартир в Києві на вторинному ринку житла від господаря і в новобудовах первинки. Доступне за ціною житло – межа мріянь молодих сімей, одиноких, але самостійних киян, жителів комуналок, гостей міста, які вирішили назавжди залишитися в прекрасній столиці. Наш огляд допоможе вам знайти і купити дешеві квартири в Києві: ви познайомитеся з самими недорогими масивами міста і з самими бюджетними серіями будинків. Також ви дізнаєтеся про деякі хитрощі, використовуючи які ви зможете придбати столичну нерухомість за досить демократичною ціною.

Як знайти доступну за ціною житлоплощу в Києві?

Насправді існує чимало варіантів придбання житла, при яких ваш бюджет не постраждає непоправно. Ви можете  терміново купити недорогу квартиру в Києві без посередників  і заощадити на комісійних ріелтора. Не важко буде  купити гостинку в Києві недорого  або придбати житлоплощу в малосімейці, хрущовці або іншому старому типовому будинку.

Недорогі квартири купити в Києві  можна в віддалених житлових масивах, в будинках, що потребують ремонту. Можна також знайти житлоплощу з дефектами або з поганою історією – дуже дешево продається житлова нерухомість після пожежі або затоплення, пошкоджена грибком або з дуже поганою теплоізоляцією, однак купують такі варіанти неохоче (ріелтори називають таке житло «убитим»).

Багато вирішують купити квартиру в Києві недорого на вторинному ринку, наприклад купити недорогу гостинку, але не всі знають, як важливо  при цьому враховувати найрізноманітніші нюанси: проблеми можуть виникнути з документами, з сусідами, з колишніми власниками. Тому перш ніж купити квартиру недорого, потрібно розібратися, де, що і як купувати.

Самі бюджетні варіанти нерухомості

  • Економно – купити недорогу однокімнатну квартиру в Києві на вторинному ринку. Адже 1-кімнатне житло дешевше більш просторих варіантів.
  • Ще один варіант – придбати нерухомість в розстрочку від забудовника на первинному ринку. Житло в споруджуваних будинках коштує значно дешевше аналогічних варіантів в готових зданих будинках, так що на первинному ринку ви можете придбати 1-кімнатну, знайти «двушку» або купити недорогу трикімнатну квартиру. Найекономніший варіант для новобудови – це придбати крихітну студію (20-29 м.кв.).
  • Вигідно  купити квартиру – гостинку в Києві без посередників від господаря: «гостинки» – не найзручніший варіант житла, але при цьому найдешевший.
  • Також бажаючі заощадити можуть придбати «вбиту» квартиру: це житлоплоща, яка гостро потребує ремонту (наприклад, пережила пожежу або її здавали асоціальним елементам і вона неабияк запущена).
  • Також можна  терміново купити дешево квартиру в Києві: якщо продавець хоче продати нерухомість якомога швидше (потрібні кошти на лікування або у зв'язку з виїздом на ПМЖ в іншу країну), то він спочатку намагатиметься залучити покупця доступною ціною і, крім того, дуже ймовірно, що покупцеві вдасться отримати знижку, якщо він буде готовий здійснити операцію оперативно.
  • Також можна  купити недорого вторинну квартиру на першому або останньому поверсі: такі варіанти вважаються незручними, тому ціна на них, як правило, нижче, ніж на аналогічні апартаменти в тому ж будинку.
  • Нарешті, у того, хто шукає дешеве житло, є можливість  купити квартиру в Києві недорого – вторинний ринок або новобуд –  на околиці міста, в масивах з нерозвиненою інфраструктурою (наприклад, Монтажник, Червоний Хутір, Жуляни або Михайлівська Борщагівка) і / або віддалених від метро та транспортних артерій міста (Водогін, Берковец, Биківня, ДВРЗ).

Що шукати?

Якщо ваша мета –  купити недороге житло в Києві до 20000 – 30000 доларів, при цьому ціна для вас важливіше комфорту, то вам варто ознайомитися з найдешевшими типовими серіями будинків:

  • Будинок готельного типу: найдешевші квартири в Києві придбати можна саме в таких будинках. Існує кілька видів «готельок»: 5-поверхові варіанти малосімейного типу (крихітні кімнати, в будинку немає технічного поверху, ліфта, сміттєпроводу); 9-поверхівки чотирьох варіантів (цегляні «вежі», секційні «панельки», цегляні варіанти з подвійними балконами і «панельки» з роздільними санвузлами 86-й серії). Купити квартиру в Києві – вторинне житло недорого  без труда можна в «гостинці», адже відсутність повноцінної кухні, маленькі по метражу кімнати, величезна кількість житлових приміщень на поверсі (велика частина «готельок» нагадує гуртожитку коридорного типу) роблять житло в таких будинках некомфортним. Ви можете без труда недорого купити гостинку на Вітряних Горах, Борщагівці або Лісовому масиві.
  • Іноді в окрему категорію виділяють «малосімейки-гуртожитки».  Це гуртожиток сімейного типу – з окремим індивідуальним входом в приміщення – кімнату, але часто із загальною кухнею та санвузлом, серія 1-318-35 / 66 і аналогічні. Невеликі за метражем «апартаменти», мінімум зручностей і велика кількість сусідів – все це означає незручності, але при цьому там іноді можна знайти житло через ріелтора або купити квартиру без посередників в Києві за дуже і дуже вигідною ціною – самою мінімальною в столиці.
  • «хрущовка»: масова забудова СРСР житловими будинками, що відбувалася з середини минулого століття, – епоха воцаріння «хрущовок». Ця серія «славиться» низькими стелями, маленькими кімнатами (зокрема, крихітної кухнею), сумнівними тепло- і звукоізоляційні властивості. При цьому купити хрущовку в Києві – означає придбати житло за досить низькою ціною.
  • «чешка»: будинки серії «чеський проект» є кілька вдосконаленими модифікаціями «хрущовок». У «чешках» більш високі стелі, довгі балкони (вони або займають весь фасад, або розташовуються в шаховому порядку), кухні тут більше, ніж в «хрущовці», є еркер. У будинках цієї серії недорогі квартири без ремонту купити нескладно на Русанівці, Мінському масиві, Оболоні або Куренівці.
  • 464 серія: ще одна спроба поліпшити «дітище Хрущова». У цьому варіанті пропонується великий і хол і комора, але крихітна кухня, вузький коридор, низькі стелі, неякісна тепло- і звукоізоляція і відсутність балкона. Якщо вас цікавлять невеликі  квартири в Києві дешево, то вам варто розглянути цей варіант.
  • 96 серія: в будинку цього типу можна  купити 1-кімнатну квартиру в Києві недорого. 1-кімнатні тут бувають декількох типів. Великі по метражу планування найдорожчі, а ось варіанти загальною площею в 30 кв.м за вартістю як чешки, в них вузька кухня, суміщений санвузол (сидяча ванна), тобто, це не дуже зручне житло. А значить – досить дешеве. У будинках цієї серії «внутрішні» 1-кімнатні в 35 м.кв. і 40 кв.м. – досить затишні і теплі житлові площі продаються рідко і, звичайно, коштують дорожче. Недорого купити житло в Києві  в будинку цієї серії не складе труднощів, наприклад, на Харківському масиві, Оболоні.
  • Серія БПС: світлі будівлі в 16 поверхів, зазвичай 1-під'їзні, рідше 2 або 3. Тут невисокі стелі (2,50-2,55) і дуже скромна за розмірами житлова кімната в однокімнатних (26,5 м.кв.) та двокімнатних (16,5 м.кв.), але вдале планування, простора кухня (8 м.кв.), місткий коридор, великі вікна. Шукаєте БПС? У будинку цього типу можна вигідно придбати варіанти  на Троєщині, Оболоні, Мінському масиві, Борщагівці.
  • Спецпроект: будинки з нетиповим плануванням потрапляють в серію «спецпроект». У місті можна знайти як досить старі «спецпроекти» (1970-1980-х рр.), Так і побудовані в XXI ст. Нові будинки досить затребувані, щоб знайти недорогий варіант, потрібно шукати невелику по метражу житлоплощу в віддаленому районі. У «спецпроектах»  купити двокімнатну квартиру в Києві недорого  можна на Райдужному і Комсомольському масивах, на Деміївці, Новій Дарниці, Святошин і т.д.
  • Якщо вибираючи  новобуд або доступну вторинку , ви зупинилися на новобудові, вам потрібно звернути увагу на житло без оздоблення з плануванням малої площі. Забудовники в окремих випадках створюють апартаменти невеликого розміру класу «економ» (студії, міні-квартири, смарт-квартири). Так що цілком реально купити квартиру в Києві в новобудові недорого. До речі, придбати житло від забудовника також можна іноді в розстрочку, що дозволить розумно розпланувати витрати на житлоплощу, ремонт і т.д. Квартиру в Києві купити недорого в новобудові можна, наприклад, в Голосієво, на Новій Дарниці, Харківському масиві або в Деснянському, Святошинському або Солом'янському районі, ближче до околиць міста.

Райони-квартали

Купити недорогу квартиру готельного типу або невелику чешку або хрущовку в Києві  можна практично в будь-якому районі, проте, житло за ціною досить неодноріде: адже багато залежить від конкретного житлового масиву.

В цілому, придбати доступну нерухомість простіше на лівому березі.

Лівий берег:

  • Дарницький район: тут  недорога нерухомість чекає вас на Червоному Хуторі (це порівняно віддалений і не найупорядженіше масив) і в Бортничах (транспортно віддалений і не найкомфортніший для життя масив). Можна знайти типові планування на упорядкованих Осокорках, зручних Позняках, затишній Новій Дарниці, в спокійному Харківському масиві також зустрічаються проект Т, 96 і дешеві п'ятиповерхівки.
  • Деснянський район: дешева нерухомість зустрічається в віддаленій Биківні, нескладно знайти економні варіанти на величезній Троєщині або у відокремленому Лісовому масиві. У цій частині міста досить багато «готельок», зустрічаються 134 серія, 96 серія, КТ та БПС.
  • Дніпровський район: найдоступніше за ціною житло в цьому районі можна виявити на  Дарниці і на ДВРЗ. У Соцгородкі розташовано близько трьох сотень «сталінок» і «хрущовок». На Березняках, Лівобережному та Комсомольському масивах є спецпроекти 2000-х рр. Воскресенка – це БПС, 96 серія і «хрущовки». На Райдужному можна знайти спецпроекти 1990-х рр., БПС, 464 і 96 серії. Русанівка пропонує спецпроекти різних років, БПС і численні «чешки».

Правий берег:

  • Голосіївський район: в Голосієво зустрічаються серія 96, 464, БПС, «хрущовки» і нові «спецпроекти». Знайти нові «спецпроекти» можна і на Деміївці. Китаєво пропонує «чешки» і всі ті ж нові «спецпроекти». Віддалений, але затишний куточок Корчувате – це серія 87 і спецпроекти 1990-х рр. На Мишоловці стоять «хрущовки», а на Саперній Слобідці є «сталінки» і нові спецпроекти. На  Теремках є практично все: «гостинки», «хрущовки» і більш пізні проекти Т, КТ та ін. Доступну за ціною київську нерухомість можна знайти в таких масивах, як Феофанія, Чапаєвка, Ширма.
  • Оболонський район: тут  купити вторинну квартиру в Києві недорого  можна на водогоні, «сталінки» і «хрущовки» зустрічаються на Вишгородському масиві, а на Куренівці можна знайти «гостинки», «сталінки» і «хрущовки». На Оболоні за невисокою ціною можна придбати нерухомість в гостинці, в будинку «чеський проект», в серії 464 або трохи дорожче в БПС і 96. Широко на Оболоні представлені комфортні серії: 134, 136, Т4, КТ, АППС і зручні новобудови. На Мінському масиві з недорогих зустрічаються «чешки», «гостинки», БПС, 464.
  • Вам цікавий  Печерський район? Дешеві варіанти тут можна вибрати на Звіринці (в основному це «сталінки» і «хрущовки»). На Нижньому Печерську можна  купити недорого квартиру в Києві біля метро «Дружби Народів» або «Либідська». Є нечисленні «гостнікі» і «хрущовки», в центрі району можна знайти дореволюційні будинки і «сталінки» без ремонту, однак в цілому ця частина міста вважається елітною, і житло тут коштує досить дорого.
  • Подільський район: дуже просто стати власником дешевої вторічной квартири в Києві на Вітряних горах, Виноградарі або Куренівці. Житловий фонд Куренівки представлений «хрущовками», «чешками», «сталинками», «готельками» і «спецпроектами». Вітряні Гори – це в основному «хрущовки». Тим, хто хоче придбати 2-кімнатну за доступною ціною, можна порадити  Виноградар: тут також є «гостинки», БПС, «чешки». На Рибальському острові можна підшукати «хрущовку».
  • Святошинський район: тут можна  недорого купити квартиру на Борщагівці (на  Микільській Борщагівці є 96 і 464 серії, «хрущовки» і спецпроекти; на Михайлівській простіше придбати будинок; Південна Борщагівка пропонує «спецпроекти» 1990-х рр. і будинки серій 96, БПС, 464 і рідкісні «гостинки»). У Святошинському районі також можна знайти «гостинки», «чешки» і «хрущовки»  Академмістечка, Біличів, Новобіличів житло в «спецпроектах» 2000-х, на Нивках і на  Святошино (до речі, в цьому масиві, як і на інших, придбати 3 -кімнатну в Києві дешево можна в будинку серії «чеський проект» – дуже поширеної в столиці серії) .
  • Хочете жити в Солом'янському районі? Залізничний масив пропонує купити однокімнатну квартиру недорого в типових 9-поверхових панельках і цегляних «брежневках». На КПІ можна знайти спецпроекти і дореволюційні будинки, «хрущовки» і «сталінки». Дуже дешеве житло нескладно придбати на Монтажникє і на Совках. Приблизно 80% житлового фонду масиву Відрадний складають «хрущі». «Хрущовським раєм» зветься масив Первомайський. Чимало «будинків Хрущова» і «сталінок» знаходиться на Солом'янці, ними також багата Чоколівка.
  • Шевченківський район: У тій частині району, яка ближче до КПІ просто придбати «хрущовку», «сталінку», «чешку», є і «спецпроекти». Дуже багато «хрущовок» і «сталінок» на Лук'янівці і на Сирці, на тутешніх Нивках можна знайти «гостинку», а на Татарці є «хрущовки», «чешки» і серія 96. Подібні будинки також можна знайти на Шулявці.

Вибрати оптимальний за ціною і розташуванню варіант вам допоможе база недорогих квартир Києва BN.ua. У нас ви знайде найактуальніші оголошення про продаж недорогих квартир в Києві. Вся карта столиці перед вами!

Якщо ви мрієте швидко і вдало продати житло, вам потрібно подати безкоштовне оголошення про продаж квартири в Києві на сайті нерухомості Києва – BN.ua.

Купити квартиру в Києві недорого — Недорогі квартири, вторинний ринок, новобудови від


Що важливо знати, якщо вам потрібно купити недорогу квартиру в Києві без зайвого клопоту

Знайти гарне житло в потрібному районі вам допоможе об'ємна і актуальна база нерухомості (наприклад, BN.ua), оголошення в тематичних виданнях, на рекламних стендах, а також спеціалізовані форуми, соціальні мережі, друзі, родичі і знайомі.

Часто, коли знаходиться відповідний по всіх параметрах варіант, потенційний покупець відчуває захоплення і мріє якомога швидше отримати нове житло, при цьому втрачаючи пильність. Щоб уникнути проблем, завжди дотримуйтесь кількох простих правил:

  • Уважно перевіряйте документи власника: як ті, що засвідчують особу, так і правовстановлюючі.
  • Переконайтеся в тому, що перед вами юридично чиста нерухомість. Якщо ваших знань або часу і нервів не вистачає на знайомство з усіма деталями, найміть юриста або ріелтора. Однак будьте готові до того, що в цьому випадку вам доведеться доплатити до 2-5% від вартості житла.
  • Переконайтеся в тому, що в житлі не проводилося незаконне перепланування (вам допоможуть техпаспорт приміщення і наявність / відсутність дозвільних документів).
  • Важливо врахувати і такий чинник, як борги за комунальні послуги: як правило, якщо вони є то повинні бути погашені до угоди або покупцеві надається знижка в розмірі заборгованості.
  • Якщо ви хочете придбати квартиру без ремонту (такий варіант, природно, дешевше, ніж з ремонтом), прорахуйте, скільки вам обійдеться благоустрій.
  • Факторами, що насторожуютьє є наступні: занадто низька ціна, дуже стислі терміни, надмірно великий завдаток, що вимагає продавець (зазвичай це 4-7% від загальної суми), спроба продавця взяти гроші за перегляд житла, наполегливе безкомпромісне бажання продавця оформити угоду тільки у свого знайомого нотаріуса, відмова продавця продемонструвати весь пакет документів, надання ксерокопій замість оригіналів і т.п.
Більше