Продаж і купівля будинків в Київській області без посередників

Якщо ви вирішили придбати власне житло за містом - котедж, дачу або будинок з земельною ділянкою, у вас неодмінно виникне питання: купити будинок недорого без посередників, у власника або ж вдатися до послуг агентства нерухомості або приватного ріелтора? З одного боку, купити будинок без посередників недорого і заощадити - приваблива перспектива, з іншого - при купівлі нерухомості без допомоги професіонала існують певні ризики. З цієї статті ви дізнаєтеся, про те, які переваги і недоліки існують у роботи з ріелторами та агентствами, що потрібно враховувати, купуючи нерухомість самостійно, і чим відрізняється покупка житла в селі або невеликому містечку від покупки будинку в котеджному містечку або дачному товаристві.

Робота з ріелтором: плюси і мінуси

Якщо ви не знаєте, як варто діяти: придбати нерухомість через агентство (приватного ріелтора) або купити недорого без посередників дачу або ділянку, будинок або особняк, вам потрібно вдумливо оцінити всі достоїнства і недоліки обох варіантів. Будинок купити без посередників в Київській області нескладно: багато продавців воліють зв'язуватися з потенційними покупцями безпосередньо.

самостійний пошук

Чому актуальна продаж приватних будинків без посередників? Основний плюс такого роду угоди - це відсутність необхідності виплати комісійних, тобто купити недорогий будинок в Київській області без посередників від власника - це вигідно, ви можете не тільки заощадити, що не витратившись на третіх осіб, а й, цілком можливо, отримати знижку. Продавець, як правило, охоче погоджується на деяке зниження ціни, особливо якщо у продаваної власності є якісь недоліки або якщо йому необхідно терміново реалізувати нерухомість, а покупець зацікавлений в угоді і готовий розплатитися в найкоротші терміни.

Нерідко той, хто націлений на те, щоб купити будинок недорого без посередників у власника, побоюється, що він може зіткнутися з недобросовісними ріелторами. Такі «фахівці» або беруть гроші за сам факт знайомства покупця з об'єктом і власником, або, отримавши гонорар, не дбають про перевірку юридичної чистоти нерухомості, що в майбутньому може загрожувати покупцеві численними проблем.

Ще один важливий нюанс: агентства нерухомості і приватні ріелтори дуже часто не несуть ні матеріальної, ні юридичної відповідальності за вчинений правочин. Тому деякі покупці і продавці вважають, що немає сенсу зв'язуватися з третіми особами і набагато простіше купити будинок від господаря без посередника - ріелтора. Чи так це?

Хто допоможе?

У чому полягає основне завдання посередника? В першу чергу, його завдання - зближення інтересів сторін, налагодження контакту між ними і, звичайно, висновок взаємовигідної угоди.

Хто може грати роль посередника? Приватний ріелтор, представник агентства нерухомості або спільний знайомий. Відразу варто відзначити, що будь-яку роботу краще довіряти професіоналам, тому третій варіант адекватний тільки тоді, коли спільний знайомий за сумісництвом є і досвідченим ріелтором або грамотним юристом.

В чому полягає суть роботи ріелтора?

1. Спеціаліст підбирає найбільш підходящий варіант, виходячи з потреб клієнта: ціна нерухомості, місце розташування житла, вимоги до інфраструктури, стан будинку, розмір земельної ділянки тощо (Наприклад, наявність поруч лісопаркових зон, близькість дитячих садків і шкіл). У агентств і досвідчених приватних ріелторів, як правило, є солідна база, крім того, фахівці прекрасно розбираються в нерухомості в Київській області (і столиці): орієнтуються в цінах, враховують особливості тих чи інших населених пунктів, володіють інформацією про «проблемних» власників і об'єктах. Наявність безлічі варіантів житла на старті і готовність перевірити нові варіанти дозволяють заощадити час клієнта.

2. Надійний професіонал перевіряє юридичну чистоту нерухомості, з'ясовуючи, чи немає обтяження на житло, чи існують можливості оскарження права власності. Аналізує останні операції з об'єктом, хронологію (історію).

3. До сфери діяльності хорошого фахівця входить не тільки попередня перевірка документів сторін і правовстановлюючих документів, а й грамотне оформлення паперів в процесі укладення угоди, а також її супровід на всіх етапах.

4. Хороший ріелтор є ще й досвідченим психологом: він здатний оцінити поведінку продавця (бажання приховати якісь недоліки житла, прагнення за всяку ціну провернути угоду в максимально швидкі терміни, підвищену наполегливість або, навпаки, нерішучість і т.д.) і порекомендувати НЕ укладати угоду чи порадити потрібний тон при взаємодії зі «складним» продавцем.

питання ціни

Як правило, купити будинок у власника без ріелторської компанії хочуть ті, хто принципово не бажає доплачувати за ріелторські послуги або у кого суттєво обмежені кошти. За роботу ріелтора або агента з нерухомості зазвичай потрібно заплатити від 3 до 5%, а це значні суми, адже на ринку нерухомості нерідко відбуваються великі угоди.

Іноді ріелтор пропонує покупцеві укласти Договір на надання послуг при підборі нерухомості. У Договорі фіксується сума комісійних та необхідні характеристики (площа приватного будинку і ділянки, розташування, комунікації, поверховість, стан ремонту і т.д.). Деякі покупці додатково пов'язують розмір комісійних із загальною вартістю об'єкта, яку в підсумку доведеться заплатити, (чим менше витратить клієнт, тим вище гонорар агента).

Особливо привабливий для покупця такий варіант, при якому він користується послугами грамотного фахівця, але не платить йому. Як це можливо? Це реально в тому випадку, якщо за послуги третьої сторони платить продавець, який бажає, щоб його об'єктом займався окремий ріелтор (представник агентства нерухомості), в обов'язки якого входить цілий перелік послуг, включаючи підготовку професійної презентації - рекламу об'єкта на спеціалізованих сайтах нерухомості і в друкованих ЗМІ, здійснення показів і підготовка документів до продажу (ексклюзивний Договір на продаж нерухомості з продавцем). Такі об'єкти зазвичай позначаються статусом «без комісії». В кінцевому підсумку сума комісійних закладається в ціну будинку, проте зазвичай торг все ж доречний. Таким чином, покупець отримує супровід угоди і перевірку документів, але при цьому економить на комісії. Також цей варіант реальний тоді, коли у посередника є ексклюзивне право на продаж від забудовника, тобто у ріелтора є одноосібне право на реалізацію об'єкта нерухомості.

Важливо вибрати грамотного фахівця, інакше ви ризикуєте не тільки не придбати житло, але і втратити значні кошти, а також час і сили.

Як вибрати?

Якщо продаж і купівля будинків в Київській області без посередників бентежить вас і ви хочете звернутися до фахівців, вам потрібно взяти на озброєння кілька простих правил підбору і оцінки ріелторів:

 • Вибирайте тільки надійне агентство (ріелтора). В інтернеті можна ознайомитися з відгуками про всі агентствах, з історіями їх робіт, побачити рейтинги і т.д. Важливо врахувати термін роботи агентства, вартість послуг, терміни виконання договору, пакет послуг, що надаються, зобов'язання, які бере на себе посередник;
 • Варто віддати перевагу досвідченому фахівцеві. Послуги новачка зазвичай оцінюються нижче, але не варто намагатися заощадити таким чином;
 • Віддавайте свій запит в руки одного посередника: якщо ріелторів кілька (і їм відомо про існування один одного), то ніхто з них не може бути впевнений, що його послуги будуть оплачені, а значить, у ріелторів не буде стимулу намагатися виконати ваше замовлення;
 • Якщо ви маєте намір працювати з приватним ріелтором, то також важливо оцінити термін і якість (за відгуками) роботи фахівця, оцінити його манеру поведінки, важливо, щоб між вами виникла взаємна симпатія, так як ваша співпраця навіть при самому благополучному розкладі триватиме досить довго.

Таким чином, важливо врахувати репутацію фахівця, оцінити те, які зобов'язання він на себе бере, і з'ясувати питання про розмір комісійних. Будинки купити без посередників недорого вигідно, але може бути досить складно, якщо ви не володієте всіма необхідними юридичними і частково економічними знаннями. Проте, перспектива дешево купити житло без посередників в Київській області багатьом здається вельми привабливою.

Придбання житла своїми силами

Якщо ви хочете купити будинок без посередників в області, вам варто врахувати кілька факторів, які можуть вплинути на вартість житла.

 1. Відстань від Києва обраного вами об'єкта нерухомості. Ціна на будинки в області тим нижче, чим далі знаходиться населений пункт від столиці.
 2. Інфраструктура: чим менше на мапі села, селища або міста торгових, розважальних, навчальних, культурних та медичних установ, чим гірше транспортне сполучення, тим простіше там купити будинок в Київській області у господаря за дуже низькою ціною.
 3. Місце розташування будинку: ви можете купити будинок під Києвом недорого без посередників від господаря в селі, придбати дачу в садовому товаристві або котедж, таунхаус або особняк в котеджному містечку (КГ).
 • Очевидно, що дача - це найдешевший варіант. Ви без праці можете недорого купити дачу без посередників в Київській області практично скрізь. Це відмінний варіант для тих, хто прагне знайти можливість купити приватний будинок в області від господаря не для постійного проживання, а для сезонного відпочинку та / або садово-городніх робіт. Якщо ви вирішили купити дачу недорого без посередників в області і перебудувати її, перетворивши на повноцінне житло, обов'язково переконайтеся в тому, що цільове призначення землі дозволяє провернути подібну операцію.
 • У селі вам можуть запропонувати найрізноманітніші варіанти: від недорогого, крихітного будиночка до розкішного особняка. Купити будинок в області недорого без посередників в селі або селищі дуже просто: нерідко продавці в таких населених пунктах шукають покупців через знайомих, розклеюють оголошення в самому населеному пункті або подають оголошення в спеціалізовані газети (на сайти), тоді як житель столиці з більшою ймовірністю звернутися в агентство або подзвонить по рекламі в інтернет. Якщо ви - стовідсотково міський житель, то перш ніж купити вторинне житло без посередників під Києвом в сільській місцевості, познайомтеся з місцевими жителями, оціните рівень життя в населеному пункті, а краще - орендуйте обраний вами будинок (або сусідній), щоб усвідомити, чи підходять вам сільські реалії.
 • Житло в сучасному котеджному містечку з розвиненою інфраструктурою і територією, що охороняється, як правило, досить дорого, проте не важко буде знайти котедж класу «економ» на околиці міста або в невеликому населеному пункті. Щорічно з'являється величезна кількість нових котеджних селищ, кварталів, містечок, так що купити котедж в Київській області без комісії від забудовника дуже просто. Нескладно і купити котедж від власника (без сприяння агентів з нерухомості).
 1. Стан будинку: важливо врахувати його розмір, поверховість, рік побудови, особливості зовнішньої та внутрішньої обробки, матеріал стін, функціональність інженерних комунікацій, технічні характеристики споруди, якість теплоізоляції і т.д. Якщо ви збираєтеся купити будинок на вторинному ринку без посередників, але при цьому ніколи не мали справу з будівництвом або ремонтом приватних будинків, вам варто запросити фахівця для оцінки стану житла.
 2. Може вплинути на ціну житла і стан ділянки: його розмір, впорядкованість, пропорції, параметри грунту, геологічні характеристики земельної ділянки (рівень залягання ґрунтових вод, залягання водоносних горизонтів, затопляемость землі при паводках і т.д). До речі, ви можете окремо купити ділянку без посередників в Київській області і побудувати на ній будинок у відповідності зі своїми запитами і потребами.

Первинний ринок

Купити будинок в Київській області без посередників недорого можна не тільки на вторинному ринку. Звичайно, купити приватний будинок у господаря, без маклера - ріелтора - досить поширений варіант, але не єдиний. Ви також можете купити новий будинок в котеджному містечку без посередників від забудовника, адже відділ продажів КГ не є посередником. Купити таунхаус недорого без посередників можна від забудовника дуже легко, адже кількість новобудов в області постійно зростає.

Корисні поради

 1. Якщо ви хочете купити житло недорого без посередників від господаря, обов'язково перевірте документи продавця: його паспорт, а також правовстановлюючі документи на будову і ділянку. На будинок: свідоцтво про державну реєстрацію права власності, свідоцтво про право власності або ж договір міни, дарування, заповіту, купівлі-продажу, техпаспорт будинку і т.д .; на ділянку: акт на землю, експертно-грошова оцінка і т.д.
 2. Якщо продавець перебуває в шлюбі, то необхідна згода чоловіка або дружини. Якщо нерухомість придбана продавцем в шлюбі, то для її продажу необхідно нотаріально завірена згода чоловіка або дружини.
 3. Перед оформленням попереднього договору (договір завдатку) бажано перевірити реєстри на предмет відсутності різних обтяжень і застав.
 4. Потрібно вивчити і план земельної ділянки, перевірити ділянку по кадастровому номеру та ін.
 5. Перевірте юридичну чистоту нерухомості самостійно або залучіть незалежного фахівця.
 6. Угода купівлі-продажу нерухомості обов'язково повинна бути завірена у нотаріуса.

Житло без посередників на BN.ua

Отже, ви прийняли рішення купити будинок без посередників від забудовника або купити будинок у господаря на вторинному ринку. У будь-якому випадку вам знадобиться хороша база нерухомості, де представлені приватні безкоштовні оголошення про продаж будинків у області без посередників, щоб ви могли вивчити всі доступні варіанти.

Якщо ваша мета - придбати житло за максимально вигідною ціною, вам допоможе база нерухомості Київської області без посередників - BN.ua. З зручними фільтрами ви просто виставляєте параметр «без посередників» (ставимо галочку в відповідне поле) - і отримуєте потрібні варіанти. Якщо у випадку з ріелтором вас бентежить комісія, але приваблює можливість перекласти значну частину турбот на плечі професіоналів, ви можете купити будинок без комісії через представника власника або посередника. Для знайомства з такими варіантами вам потрібно просто виставити параметр «без комісії» в пошуковому фільтрі.

Купити нерухомість без комісії - дуже просто з ресурсами бази BN.ua. З нами ви легко зможете як купити будинок недорого у господаря, без допомоги агентства нерухомості, так і познайомитися з пропозиціями продажу житла від забудовників.

Ви хочете вигідно і терміново продати будинок? Дати безкоштовне приватне оголошення про продаж свого будинку можна на нашому сайті нерухомості BN.ua. З ресурсами бази продаж будинків під Києвом недорого без посередників не складе труднощів.

Купити будинок Київська область недорого у господаря,