Продаж будинків в Києві недорого – місцевість Совки

Набридла міське життя, і ви мрієте дешево купити будинок? Совки - київський мікрорайон, в якому можуть знайти притулок ті, хто жадає тиші і спокою. Якщо вам не хочеться покидати місто в пошуках свіжого повітря і сільській тиші, вас повинна зацікавити продаж будинків в Києві недорого - місцевість Совки. Тут можна знайти скромні будиночки, заховані в тіні розлогих дерев і шикарні котеджі в 2-4 поверху - дорогі, але дуже комфортабельні. А ось багатоповерхової забудови тут трохи, тому покупка квартири в Києві (Совки) - справа непроста.

З покупкою і продажем будинку, дачі, котеджу, особняка або ділянки в будь-якому районі столиці вам допоможе сайт продажів будинків в Києві BN.ua.

Трохи про місцевість

Якщо ви твердо вирішили купити будинок в Києві, Совки - відмінний варіант. Адже тут багато будинків, побудованих ще в першій половині минулого століття, тому знайти доступне за ціною житло в цій частині міста не складе труднощів.

Що ж це за місце, Совки?

Історія

Перша згадка про Совках в письмових джерелах відноситься до XIV ст. Тоді ця місцевість була власністю київського князя. Через пару століть Совки перейшли під управління Домініканського монастиря, заснованого на території Києва ще в XIII в. Пізніше Совки перейшли у володіння Києво-Печерської лаври. Ченці лаври в XVII в. почали створювати Совські ставки, якими досі славно це містечко.

У XX ст. Совки є частиною Київського повіту Київської губернії, а в 1923 р входять до складу міста.

Сучасне планування мікрорайону почала формуватися в 1930-і рр. До 1950-х рр. йшла забудова Совок малоповерховими будівлями, деякі з яких збереглися до цих пір.

Совки XXI ст. - Це територія найрізноманітніших по площі, висоті, плануванні приватних будинків. І, звичайно, тут є недорогі будинки Києва - вторинка в Солом'янському районі.

Географія

Совки відносяться до Солом'янському району. Мікрорайон межує з Ширмою, урочищем Проневщіна і Совської балкою. Зовсім поруч знаходяться Монтажник і Жуляни.

Межі Совок - Лобановського проспект (кол. Червонозоряний) і вулиці Кайсарова (східна і південна межа), Сигнальна і парк «Совки» (західна межа), Червона і Радченко (північна).

Найбільші вулиці мікрорайону - Крутогорная, Каменярів (Каменярів), Яблучна (Яблунева), Сумська, Кіровоградська.

Життя на Совках

Совки стануть ідеальним місцем життя для тих, хто любить природу і мріє жити у власному будинку серед зелені саду. Цей мікрорайон складно назвати упорядкованим, але його основні переваги - це природні об'єкти.

Інфраструктура

Що ж пропонують Совки своїм мешканцям і тим, хто тільки планує тут оселитися? Храм, школу, СТО, магазинчики, готель, заправки, автосервіс, кафе-ресторан «Козачок Совки».

А ще - мальовничі береги Совських ставків, природну гармонію лісів Совської балки, красу пейзажів парку «Совки» і утихомирену атмосферу тихого, зеленого мікрорайону.

Транспорт

По самому мікрорайону їздить тільки автобус №19. Уздовж вул. Кайсарова ходить також маршрутка №508. А на Червонозоряному проспекті можна сісти на тролейбус №42 або на одну з маршруток (наприклад, №220 або 477).

Метро розташоване досить далеко звідси, а ось аеропорт - досить близько ( «Жуляни»).

Житло на продаж і покупку!

Вам цікава продаж житлових будинків в Києві - вторинний ринок і новобуд? База нерухомості BN.ua допоможе вам купити будинок в Києві на Совках, Батиєвій горі, Деміївці, Жулянах, Монтажник, Караваєвих дачах, Олександрівської слобідці, Первомайському, Чоколівці, Протасовому Яру або Залізничному масиві, Солом'янці.

Вам хочеться не просто купити будинок в Солом'янському районі Києва, а оселитися саме на Совках? З нами дуже просто купити будинок на Совках на Червонозоряному (Лобановського) проспекті, вулиці Яблучна, Похила, Заповітна, Каменярів, Крутогорная, Мостова, Добросусідська, Сумська, Федьковича, Червоному або Рибному провулку.

Наш сайт з продажу нерухомості Києва пропонує вам приватні будинки на продаж, а також продаж квартир у Києві від власників. З нами легко купити приватний будинок в Києві недорого без посередників. Також з нами не важко здійснити продаж будинку в Києві без посередників. Вам потрібно лише безкоштовно розмістити оголошення про продаж житлового будинку, котеджу, ділянки землі, дачі або квартири на Совках.

Купити приватний будинок Совки Київ недорого — Продаж