Продаж нежитлових приміщень у Києві та Київській області

На сучасному ринку нерухомості затребувані не тільки житлові будинки та квартири, а й комерційні приміщення. Купити комерційну нерухомість в Києві недорого без посередників прагнуть ті, хто вирішив почати свій бізнес, а також ті, хто хоче здавати приміщення в оренду. Також покупка нежитлових приміщень цікава тим, хто має намір модернізувати або перебудувати їх, а потім - перепродати дорожче. Таким чином, продаж нежитлових приміщень у Києві та Київській області - прибуткове заняття, а їх придбання - досить вигідне.

Типологія нежитлових приміщень

Якщо вам цікаві покупка і продаж приміщень в Києві на вторинному ринку нерухомості та в новобудовах від забудовника, вам потрібно чітко уявляти, з якою метою ви купуєте нерухомість і що потрібно врахувати при покупці.

Існує кілька видів комерційної нерухомості:

  • Офісна;
  • торгова;
  • виробнича;
  • Складська.

Усередині кожного виду можна виділити свої підвиди. Якщо ви хочете купити офіс в Києві недорого, вам потрібно мати на увазі те, що є кілька видів офісних приміщень.

Найпрестижнішими є професійні офісні приміщення - офіси категорії «А», «В», «С» або класу «преміум».

Трохи дешевше можна придбати офіси класу «бізнес», тобто напівпрофесійні. До них відносяться приміщення категорії «D».

Нарешті, найбільш недорогими, але при цьому зазвичай і найбільш невпорядкованим є квартирні офіси: клас «економ», категорія «E». Вони розташовуються в підвальних, напівпідвальних приміщеннях, в квартирах на перших (рідше - друге) поверхах житлових будинків.

Хочете купити торгове приміщення в Києві? Торгова нерухомість - це торгові центри, магазини, павільйони, кіоски і т.д. Ці об'єкти торгівлі можна розділити, наприклад, за асортиментом товару. У цьому випадку виділяються змішані (тут продаються продовольчі і непродовольчі товари), універсальні (універмаги і універсами), комбіновані (наприклад, магазин, який реалізує дитячі іграшки, одяг і взуття або зоомагазин, де є корми для тварин, товари для догляду за ними, вітаміни , одяг і т.д.), спеціалізовані (наприклад, взуттєвий магазин), вузькоспеціалізовані (наприклад, фірмовий магазин спортивного одягу) об'єкти. Існують і інші типології.

До речі, до торгових приміщень відносяться не тільки ті, де реалізують товари, а й ті, де здійснюють послуги: туристичні агентства, перукарні, ресторани, фітнес-центри і т.д.

У всьому розмаїтті київської нерухомості вас найбільше цікавлять складські приміщення? Склади можна розділити за особливостями конструкції (наприклад, відкриті і закриті будівлі), за функціональним призначенням, по режиму зберігання (наприклад, холодні і утеплені), за спеціалізацією (зустрічаються універсальні і спеціалізовані склади), за основними споживчими якостями, тобто за якістю інженерних комунікацій, розташування складу і т.д.

До промислової нерухомості відносять ту нерухомість, яка створює умови для отримання доходу. Це заводські приміщення, приміщення науково-дослідних організацій, офіси-склади, гаражі та паркінги.

Важливі моменти

Що потрібно врахувати, щоб купити нежитлову нерухомість в Києві без проблем? 
1. Обов'язково ретельно перевірте документи продавця при покупці комерційних приміщень. Це особливо важливо, якщо власник юридична особа (на відчуження часто потрібна згода всіх засновників або акціонерів і тд.). Будьте уважні і при придбанні нерухомості з ділянкою або в житловому приміщенні - під магазин, салон, страхову компанію, банківське відділення або ресторан, кафе і тд. Також уточніть, чи немає конфлікту у власника з сусідами, особливо, при купівлі-продажу офісів в Києві і Київській області, розташованих в житлових багатоквартирних будинках. Потрібно ознайомитися як з паперами, що засвідчують особу продавця, так і з документами, що посвідчують право власності, а також з усіма необхідними довідками з реєстрів і БТІ.

2. Важливо правильно оцінити стан купується власності: вік будівлі, якість комунікацій, необхідність ремонту тощо

3. Щоб купити недороге приміщення в Києві чи області, потрібно орієнтуватися в тому, які масиви міста і населені пункти області є найбільш престижними і перспективними.

4. Не зайвим буде ознайомитися з навколишнім інфраструктурою і дізнатися, як багато людей живе в цьому масиві (передбачуваний трафік - прохідність) і як близько до нього знаходяться зупинки громадського транспорту і станції метро.

5. Переконайтеся в тому, що нерухомість не обтяжена кредитом або іпотекою і не перебуває в заставі.

6. Вигідніше купити приміщення в нежитловому фонді, адже самостійний переклад з житлового фонду в нежитловий - тривала і затратна процедура (для квартир, розташованих на перших поверхах в багатоквартирних будинках).

7. Найвигідніший для інвестування варіант - це купити приміщення 40-75 м2 в прохідному місці, так як на них завжди високий попит з боку орендарів і покупців.

Як вибрати місце?

Купити офіс у Києві та Київській області останнім часом можна істотно дешевше, ніж раніше: ціни впали разом із стисненням економіки держави. Також на зниження цін вплинуло збільшення числа сучасних офісних центрів.

Перш ніж орендувати або купити магазин, кафе, салон, офіс, склад, майстерню або окрему будівлю в Києві або Київській області, потрібно вибрати місце, де ви будете купувати нерухомість. Адже на ціну обласної та столичної нерухомості впливає те, де розташований придбаний об'єкт. В цілому, ціни на нерухомість в області стабільно нижчі за столичні, а всередині головного міста країни ціни варіюються.

Столиця

  • Найбільш насичений пропозиціями ринок комерційної нерухомості Печерського і Шевченківського районів. Це не дивно, адже ці місцевості по праву вважаються престижними і цікавими. Тут зосереджені численні культурні, ділові, торгові об'єкти, тут в сукупності живе понад 470 тисяч осіб. А ще - безліч людей буває тут щодня з різними цілями. У цих районах розташовано багато офісних будівель «преміум» класу, великих торгових центрів, кінотеатрів, бізнес-центрів, розважальних закладів, ресторанів і т.п.
  • Нескладно орендувати або купити приміщення в Києві недорого в Голосіївському районі. Цей район - найбільший за площею і неоднорідний щодо впорядкованості житлових масивів. Особливо привабливий для тих, хто планує зняти або купити офісне приміщення в Києві або зняти або купити приміщення під магазин, центр цієї частини міста. Тут розташовані такі великі торговельні центри, як «Ocean Plaza», «Палладіум Сіті», «Гринполь», «Навігатор», «Інтервал-плаза» і ін.
  • Дещо менше пропозицій по оренді та продажу комерційної нерухомості в Солом'янському та Подільському районах. Вони досить невеликі, але Солом'янський при цьому - найчисленніший зі столичних районів за кількістю невеликих і середніх торговельних і офісних центрів. У ньому можна знайти такі торгові центри, як ТРЦ «Космополіт», «Європорт», «Мармелад», «Полісся», «Материк» і ін. У Подільському районі вас чекають в основному невеликі торгові центри (наприклад, «Самсон»). З великих тут можна знайти «Forum Plaza», а ще «Ретровілль».
  • Ще менше пропозицій є в Святошинському та Оболонському районах. Перший вважається досить зеленим і обжитим, але ось розважальна інфраструктура тут поки не розвинена належним чином, але ж тут проживає майже 330 тисяч осіб. Популярні торго-розважальні центри району: ТЦ «Апрель», ТЦ «Аракс», «Колібріс» «Квадрат на вул. Гната Юри, 20 »,« VMB »,« Ритм ». Оболонський район - це престижне місце, тут можна знайти такі ТРЦ, як «Dream Town» (один з найпопулярніших в місті), «Караван», «Плазма», а також торгові центри «Метро», «Городок», «Метрополіс» та ін.
  • Купити нежитлове приміщення в Києві в новобудові або в старій будівлі простіше на лівому березі, де ціни на нерухомість нижче «правобережних». Найбільше пропозицій по оренді та продажу комерційних приміщень пропонує перспективний Дарницький район (ТРЦ «Піраміда», ТРЦ «Алладін», ТЦ «Материк» і ін.), Найменше - тихий Деснянський (ТРЦ «РайON», ТЦ «Милославська»). Невеликий в порівнянні з сусідами Дніпровський стабільно радує різноманітними варіантами розважальних центрів, де можна недорого зняти торгову площу (ТРЦ «Комод», ТЦ «Аркадія», ТЦ «Квадрат»).

Найбільші бізнес-центри Києва

Назва центру клас Адреса Загальна площа
Леонардо А вул. Б. Хмельницкого, 17/52 67455
Парус А вул. Мечникова 45000
Горизонт Парк II В + ул. Амосова, 12 41000
Форум Парк Плаза В пр-т. Московський, 9 40113
Айсберг Євразія В Жилянська, 73-79 39000
Преміум Центр В + бульв. І. Лепсе, 6 32000
Ірван В Радищева, 10/14 26000
Поділ Плаза А вул. Спаська, 30 24000
Форум бізнес сіті В Пимоненко, 13 23000
Горизонт Парк I В + вул. Н. Гринченка, 4 20145
Нивки Сіті З просп. Перемоги, 67 15603
НЕ З Урицького, 45 14235

 

Шукаєте покупця? Тоді вам потрібно безкоштовно розмістити оголошення про продаж приміщення в Києві або Київській області на сайті нерухомості BN.ua.

Підібрати потрібний вам офіс, склад, кафе, купити салон краси, бутік, Тоговий повільон або магазин допоможе база нерухомості BN.ua. Вся карта столиці і області перед вами: актуальні пропозиції - всі вулиці, масиви і населені пункти - з нами знайти підходящий варіант дуже просто.

Купити комерційну нерухомість Київ недорого — Продаж