Продаж квартир в Яготині Київської області

Затишне містечко з безліччю ставків і озер, відоме своїм мальовничим парком: жити в такому місці – одне задоволення! Якщо вас зацікавив такий варіант, покупка і продаж квартир в Яготині Київської області на вторинному ринку нерухомості для вас. Ви легко зможете купити квартиру в Яготині Київської області недорого, адже місцевий житловий фонд – це старі будинки, побудовані в минулому столітті.

Трохи про Яготин в Яготинському районі Київської області

Планування місцевості

Купити недорогі квартири в Яготині Київської області можна в будинках, розташованих уздовж центральної вулиці Незалежності, а також в районі вулиць Дарницька і Винниченко, кілька багатоквартирних будинків знаходиться в провулку Говорова. Практично вся багатоквартирних забудова - старі будинки (минулого століття), так що купити 1-кімнатну, двокімнатну, 3-кімнатну квартиру в Яготині недорого на вторинному ринку дуже просто.

В основному місто забудований частими будинками. Тут ви можете без праці купити дачу в Яготинському районі, знайти будиночок або котедж.

Уздовж Заводський і Вокзальної вулиць тягнуться складські приміщення.

Географія

Тим, хто мріє купити квартиру в Київській області недорого, варто звернути увагу на схід від столиці. У цьому напрямку можна недорого купити квартиру – Яготин, Згурівка, Баришівка, Переяслав-Хмельницький чи Пирятин.

Яготин є центром однойменного району. Захід міста межує з річкою Супій і ланцюгом озер на ній. У самому місті знаходиться кілька ставків і велике озеро Іржавець.

Сусіди цього міста – Дворковщінська, Сотніковська, Засупоевська, Нічіпоровська, Панфільевська сільські ради. Найближчі великі населені пункти – Березань на заході, Переяслав-Хмельницький на південному заході, Прилуки на сході, Згурівка на півночі.

Від цього містечка до Києва 89 км. по прямій або близько 110 км. по автодорозі М-03 «Київ-Харків-Должанське».

Гордість міста – місцевий парк, заснований ще Кирилом Розумовським в кінці XVIII в.

Це цікаво

Вважається, що назва міста походить від імені татарського мурзи Яга, якого тут тримали в полоні козаки.

Життя в цьому куточку

Вирішили купити недорогу квартиру під Києвом в Яготині – однушку, двушку або трикімнатну? Прекрасний варіант, адже тут доступні ціни на житло, дивовижна природа і чудовий парк, а також досить розвинена інфраструктура.

Чим живе це місто? Купівля-продаж недорогих квартир на вторинному ринку житла в Яготині

Дешево купити однокімнатну або двокімнатну квартиру в Яготині або купити будинок в Яготині недорого у господаря без посередників - значить, оселитися там, де є все, що потрібно для комфортного життя. Тут ви знайдете різноманітні магазини, супермаркети «АТБ» і «Фора», кілька шкіл та дитячих садків.

Тут також є салон краси «Престиж», поштові відділення, кафе і ресторани (ресторан-кафе «Хата рибака», ресторан «Асторія», кафе «Онтаріо», ресторан-кафе «Стара Брама», кафе «Піццеріна» і т.д .), готелі, районна лікарня, АЗС, банки ( «Райффайзен Банку», «ПриватБанк», «ПравексБанк» і ін.).

Місто прикрашають пам'ятники і храми: безліч пам'ятників знаходиться в знаменитому Яготинському парку, крім того в центрі міста розташований пам'ятник Т. Шевченка, а в збереженої садибі гетьмана Розумовського розміщена картинна галерея (Музей «Садиба Розумовських-Рєпіних»). У центрі міста розташований Історичний музей, а також Музей етнографії та освіти, відкритий в 2006 р

Що стосується храмів, то на карті видно, що тут знаходяться Свято-Троїцький собор, храм Святого Великомученика Пантелеймона і баптистська церква «Дім Молитви».

Досить упорядковане, дуже красиве і екологічно чисте містечко чекає вас, якщо ви маєте намір оселитися в мальовничому куточку, де ціни на житло дуже і дуже доступні. Якщо вам цікава продаж квартир в Київській області – вторинний ринок житла, то зверніть увагу на цей населений пункт. Ви зможете легко купити недороге житло за Києвом в Яготині: вас чекають дачі, будинки, доступні за ціною квартири. З ресурсами бази BN.ua ви легко зможете підібрати потрібний варіант нерухомості – придбати будинок, купити земельну ділянку в Яготині або купити недороге житло на вторинному ринку.

Ви продавець і шукаєте того, хто бажає купити квартиру недорого в Яготині? Подайте безкоштовне оголошення про продаж житла на нашому сайті – і покупець знайде вас!

Купити квартиру Яготин, Київська область, недорого —