Продаж квартир на Осокорках у Києві – вторинний ринок і новобудови

Ваша мета – купити квартиру на Осокорках в Києві недорого на вторинному ринку житла від господаря або в новобудові від забудовника без посередників? Осокорки – один з наймолодших і інтенсивно розвиваються районів Києва. Ресурс BN.UA допоможе вам швидко і ефективно купити, продати, орендувати або обміняти житло в будь-якому районі столиці: з нами ви легко здійсните як покупку так і продаж квартири на Осокорках у Києві. Чому цей мікрорайон може бути дуже перспективний для тих, хто планує купити квартиру в Києві недорого? Осокорки – постійно розвивається район, саме на південь готується розширюватися столиця, а це – будівництво нових сучасних будівель і розвиток інфраструктури.

Трохи про Осокорки Дарницького району столиці

Мікрорайон Осокорки розташований поруч з Позняками, на лівому березі Дніпра. Постійно зростаюча кількість будинків - запорука того, що ви можете з легкістю недорого купити квартиру на Осокорках. Вторинний ринок житла представлений будівлями 1980-х рр. і новим недорогим житлом.

Історія

Назва району походить від слова «осокарь» - вид клена, який росте навколо озер. Перша згадка про с. Осокорки відноситься до 1070 р .: село було подаровано князем Всеволодом Ярославовичем Видубицькому монастирю.

У 1720 р поселення розділилося: велика частина стала однойменною селом і перейшла Києво-Печерській лаврі, менша перетворилася в село і залишилася під управлінням монастря.

Осокорки росли, а Київ розширювався, і в 1935 р село стало частиною Дарницького району столиці.

З середини 1980-х рр. масив активно забудовуються: зносяться старі будівлі, зводяться нові. Поступово район перетворюється з території дачних будиночків в істинно столичний район.

Будівництво йде і на пустирях, так що мікрорайон досить щільно забудовується житловими масивами. А значить купити квартиру на Осокорках від забудовника легко і просто.

Це цікаво

На території мікрорайону розташовано відразу три озера – Небреж, Вирлиця, Тягле, що робить територію мальовничій і приємною для прогулянок.

Інфраструктура мікрорайону Осокорки тісно переплетена з інфраструктурою Позняков: торгово-розважальні центри, магазини, клініки, школи та ліцеї, кафе, мегамаркети.

Купити квартиру - новобуд на Осокорках можна в одному з декількох житлових масивів (Молодіжний квартал, патріотики і т.д.). В цілому тут понад 140 житлових багатоповерхових будинків, більша їх частина - панельні, висотні. Більше 60 будинків в мікрорайоні вище 17 поверхів.

Географія

Осокорки (як і Позняки) – частина Дарницького району Києва. Межі мікрорайону такі: набережна Дніпра (до затоки Берковщина), проспект Миколи Бажана, оз. Вирлиця, південний край межі міста.

Повністю забудований масив Північні Осокорки (між вул. Колекторній і проспектом Бажана. На черзі забудова Центральних Осокорків (від вул. Колекторній до південних берегів оз. Тягло і Небреж). Масив Південні Осокорки поки не спроектований остаточно, імовірно він може вийти за нинішню межі міста .

Вибір вторинної та первинної нерухомості на Оскорках

На масиві представлені найрізноманітніші варіанти житла: елітні будинки і житлові комплекси - для самих виборчих покупців. А менш повноцінний бюджет цілком дозволить купити квартиру в Києві недорого на Осокорках в житловому масиві. Якщо вас цікавить дороге житло, то ви можете купити 2-кімнатну або 3-кімнатну квартиру на Осокорках на вул. Гмирі або вул. Чавдар. Дешевше обійдеться однокімнатна квартира на Осокороках на вул. Крушельницької або вул. Ващенко.

Вторинний ринок квартир в Києві в цьому районі представлений порівняно новими будинками.

Інфраструктура

Придбати просторе житло або купити однокімнатну квартиру – Осокорки або Позняки без посередників або від ріелторів, значить вибрати апартаменти поруч зі станціями метро, ​​навчальними закладами, кафе, розважальними центрами, озерами. Багато покупців намагаються купити квартиру у метро Осокорки, метро Позняки або станції метро Харківська.

У крокової доступності від житлових масивів мікрорайону центри сімейного дозвілля «Піраміда» і «Алладін», мегамаркети «Епіцентр» і Metro, кінотеатр «Лінія кіно».

Менш 5,5 км. до таких пам'яток, як Музей Великої Вітчизняної війни, Ленінградська площа, монумент Батьківщина-мати.

Купити квартиру в Дарницькому районі Києва - значить вибрати район з багатою історією і розвивається інфраструктурою.

Транспорт

В околицях території знаходяться станції метро Позняки, Славутич, Харківська і власне Осокорки. Порівняно недалеко розташований Дарницький вокзал. За мікрорайону ходять маршрутки і автобус.

Тим, хто змушений частину користуватися метро, ​​потрібно купити квартиру: Осокорки, Позняки чи Харківський, ближче до метро.

Купівля-продаж житла на масиві Осокорки

Якщо ви хочете оселитися в Києві, купити новобудови на Осокорках - відмінне рішення. Це прекрасний район як для життя, так і для здачі квартир в оренду.

Купівля, обмін (міна), продаж квартир на Осокорках і Позняках гранично проста з сайтом нерухомості BN.UA Ви можете подати безкоштовні оголошення про продаж квартири на Осокорках - і покупець обов'язково знайде вас.

У нас зручна навігація і корисні фільтри, найактуальніша інформація про ринок житла в Києві і області, найрізноманітніші варіанти житла для будь-якого бюджету.

Купити квартиру Осокорки Київ недорого — Продаж