Продаж квартир на Куренівці в Оболонському районі Києва

Столиця дивує різноманітністю шикарних масивів, затишних, тихих куточків і незвичайних історичних місцевостей. Якщо ви мрієте жити поруч з торговими центрами і магазинами недалеко від станції метро і залізничних станцій, вас може зацікавити Куренівка. Продаж квартир на Куренівці в Оболонському районі Києва здійснюється в основному по вул. Куренівської. Поруч знаходиться упорядкована Куренівка Подільського району, де можна купити квартиру на вул. Кирилівська (колишня вул. Фрунзе), а також знайти однойменний парк і ринок.

Оскільки ця частина міста належить до промислової зони, купити нерухомість в Києві на Куренівці можна не тільки для життя, але і для бізнесу. Тут представлена ​​в основному комерційна нерухомість Києва в Оболонському районі.

Історія

Ця місцевість відома з XVII в. Назва території пов'язують або з річечкою Курячий брід, або з козацькими куренями.

З XVIII ст. ці землі належать київському магістрату.

У наступному столітті тут починається активна дачна забудова. Це місце відоме не тільки, як дачні зона, але і як джерело фруктово-ягідної продукції - тут розташовувалося безліч садів і городів.

У другій половині XIX ст. Куренівка перетворюється в робітниче селище при місцевих заводах: тут відкриваються пивоварний завод, цукровий, цегельний і ін.

У 1917-1919 рр. в місті існував Куренева-пріорського район.

XX ст. - Це час селянського повстання 1919 року і Куренівської трагедії 1961 р

C 1960-х рр. місцевість починає активно забудовуватися, але значна частина житлових будинків знаходиться на Подільській території. На території Куренівки можна знайти «хрущовки» (наприклад, купити хрущовку в Києві недорого на вул. Олексія Терьохіна, 14) і гостинки (ви можете купити гостинку в Києві на вул. Копилівська, 10б).

Зараз в цій частині міста знаходяться пташиний ринок «Куренівка» і великий парк (Подільський район), кілька великих торгових центрів, станція метро, ​​промислові і торгові площі (Оболонський).

Географія і планування місцевості

Куренівка розташована відразу в двох районах - Оболонському і Подільському. Оболонська частина - це в основному торгово-промислова зона. Зразкові межі території - вул. Кирилівська, Резервна, Богатирська, Новокостянтинівська, Електриків і Московський проспект.

Куренівка Оболонського району межує з подільської Куренівкою, Вишгородським масивом, Оболонню. Недалеко лежать Поділ, Пріорка, за Вишгородським масивом розташовані Вітряні гори і Мостицький масив.

Тут пролягають вул. Вербова, вул. Куренівська, пров. Куренівський і вул. Єрмака. Житлові будинки сконцентровані уздовж Куренівської вул.

На Подільській території знаходяться вул. Копилівська, вул. Марка Вовчка, Петропавлівська, вул. Добринінський, вул. Ливарская, Семена Скляренка, Вікентія Хвойки.

Життя в цьому куточку

Якщо ви вирішили купити житло в Києві на Куренівці, вам буде корисно дізнатися, що знаходиться в цій місцевості.

Інфраструктура

У цій частині міста можна знайти бізнес-центр «Кинетик Форум Плаза» на пров. Куренівський, 12, безліч магазинів (меблевих, одягу, книг, аніме-атрибутики, автозапчастин і т.д.), значна кількість заправок і автосервісів (наприклад, «Шкода СТО», «4 шини», «Автоград» та ін.) .

У цій місцевості знаходиться і Подільська оптова база, а також оптова база «Всі кольори квітів» (товари для садівників).

Тут є і стоковий магазин взуття, а за Московським проспектом розташовані стокові магазини техніки ( «Альтернатива»), одягу (Luxury Outlet) і «Макрос» - мультибрендовий торговий комплекс.

Поруч з Куренівкою - на Петрівці, також знаходяться кілька великих торгових центрів: ТЦ «Альта-Центр» (тут є піцерія, товари для дітей, товари для дому, побутова техніка, косметика і парфумерія, одяг і взуття, аксесуари, аптечний відділ), ТЦ «Городок» (тут знайдуться товари для дому, одяг, ювелірні вироби, електроніка, шкіргалантерея, взуття, аксесуари, фуд-корт і гіпермаркет Fozzy), гіпермаркет «Ашан», ТРК «Плазма» (поруч - спортзал «Спортлайф» на Петрівці ).

Тут також є школи танців, спортивні заклади (в ТЦ), кілька кафе: «Макдональдс», «Заріна», «Бруклін», «Sushi-drive» і ін.

Купити квартиру в Києві на Куренівці - означає придбати житло в досить упорядкованій частині міста. Вдалим таке придбання буде для сімей без дітей, так як найближча школа і дитячий сад знаходяться в сусідніх Оболоні і подільської Куренівці.

Транспорт

У цій місцевості знаходиться станція метро Петрівка, з / д станція «Зеніт».

По Московському проспекту їздять тролейбуси №25, 27, 29, 30, 31, 34, а також безліч маршруток (наприклад, №150, 155, 183, 242, 410, 565 і ін.).

Житло на Куренівці

На карті місцевості видно, що житлових будинків тут небагато. Тим не менше ви можете купити вторинну квартиру в Києві недорого на Куренівському провулку, 4/8.

Купити нерухомість в Оболонському районі (а також в будь-якій точці столиці: Сирець, ДВРЗ, Поділ, Мишоловка і т.д.) вам допоможе база нерухомості BN.ua. Купувати і продавати нерухомість в столиці з нами просто!

Купити квартиру Куренівка Києва недорого — Продаж