Продаж офісів в Києві

Хочете почати свою справу або розширити існуючий бізнес? Вам потрібно купити нежитлове приміщення в Києві. При цьому важливо знати, що в якості офісу підійде далеко не кожне приміщення. Існують найрізноманітніші критерії, яким повинен відповідати потенційний офіс (про них ми розповімо в цій статті). Щоб здійснити дійсно вигідну угоду, потрібно купити комерційну нерухомість без посередників від власника. В даний час в столиці знаходиться безліч спеціалізованих бізнес-центрів різних категорій. Продаж офісів в Києві на вторинному ринку нерухомості та в новобудовах первинки здійснюється у всіх районах міста.

Що важливо знати?

Якщо ваша мета - купити офіс в Києві недорого, ви повинні врахувати кілька факторів, які допоможуть зробити ваше вкладення в нерухомість дійсно вигідним.

1. Головним параметром, що впливає на ціну нерухомості, є її місце розташування. Як правило, вартість приміщення в хорошому районі в центрі міста помітно вище аналогічного по площі варіанту на околиці. Важливо враховувати й те, наскільки просто дістатися до обраного вами будівлі. Купити недороге приміщення в Києві простіше далеко від ліній метрополітену, проте чим складніше знайти вашу компанію, тим менше ймовірність того, що потенційні клієнти захочуть її відвідати. Таким чином, варто віддати перевагу нерухомості, розташованої поруч зі станціями метро, ​​зупинками громадського транспорту, знаменитими будівлями, пам'ятниками, парками і т.п.

До речі, існує чимало великих бізнес-центрів, розташування яких відомо практично всім городянам: наприклад, «Поділ-Плаза», «IQ», «Нивки Сіті», «Леонардо» або «Олімпійський». Орендувати або купити приміщення під офіс в центрі Києва в такому місці - престижно: вашу компанію буде просто знайти, а солідну будівлю додасть їй респектабельності.

2. Важливо враховувати і такий фактор, як тип офісу, його категорія. Існують поділ такого роду нерухомості на три групи:

 • Професійні офіси (категорії «А», «В», «С»);
 • Напівпрофесійні (категорія «D»);
 • Квартирні (категорія «Е»).

Розподіл здійснюється на підставі міжнародної класифікації офісних будівель, адаптованої під українську реальність. До основних вимог належать вдале місце розташування, висота поверхів не менше 2,7 м., Наявність парковки, окрема вхідна група, сучасні потужні системи опалення, вентиляції, кондиціонування і енергопостачання, оснащеність приміщень цифровими телефонними лініями, оптоволоконним інтернетом і т.д.

Додатковими критеріями вважаються фронтальне розташування будівлі на вулиці, площа поверху - не менше 500 кв.м., наявність поблизу будівлі зупинок транспорту або станцій метро, ​​точок громадського харчування для співробітників, час очікування ліфта не повинно перевищувати 30 сек., А навантаження на підлогу повинна становити не більше 450 кг. / кв.м. і т.д.

Приміщення класу «А» - це елітні офіси, орендувати або придбати таку власність недорого практично неможливо: київська нерухомість такого рівня коштує великих грошей. Тільки нові або якісно відреставровані будівлі, сучасні системи інженерних та інформаційних комунікацій, безпечні матеріали, стильний дизайн. І, звичайно, орендувати або купити офіс в сучасному бізнес-центрі Києва - означає придбати безпеку, статус, заявити про процвітання своєї компанії. До таких бізнес-центрам відносяться «Парус» (Печерський район), «Євразія» (Голосіївський район), «Леонардо» (Шевченківський район) та ін.

Клас «В» - це дещо менш престижно, хоча будівлі цієї категорії можуть практично не поступатися попереднім щодо технічної оснащеності і якості обробки. Однак нерухомість класу «В» нерідко знаходиться хоч і в хорошому районі, але в деякому віддаленні від центру. Це досить якісні і добротні, але не нові будівлі. Якщо ви хочете зняти або купити офіс в БЦ цієї категорії, зверніть увагу на «Ред Стар» (Солом'янський район), «Фабула Плаза» (Голосіївський), «Б-52» (Деснянський), «Лівобережний» (Дніпровський), «Форум парк Плаза »(Оболонський) і ін.

Клас «С» не може похвалитися якісним ремонтом, сучасним плануванням, зручними парковками, вдалим місцем розташування. Проте, тут, як правило, є центральне опалення, інтернет, цілодобова охорона, їдальня, система вентиляції, телефонний зв'язок. Зняти або купити офіс недорого в такому будинку не складе труднощів. До цієї категорії можна віднести БЦ «Домініон» (Солом'янський), «Маяк» (Подільський), «Прага» (Дарницький), «Беарс Центр» (Дніпровський), «Веста» (Оболонський) і ін.

Категорія «D» включає в себе приміщення в старих будівлях, які потребують ремонту, не мають спеціалізованих служб життєзабезпечення. Це можуть бути будь-які будівлі, які позиціонують себе як офісні.

Клас «Е» - це переобладнані підвали, напівпідвальні приміщення, квартири. Такі приміщення можуть бути цілком адекватні для невеликих компаній за умови якісного ремонту, вдалого місця розташування і наявності власного входу і зручного під'їзного шляху. Незважаючи на дешевизну таких варіантів, купити офіс в новобудові Києва в статусі нежитлового фонду вигідніше, тому що переведення квартири з житлового фонду в нежитловий потребують багато часу і витрат.

3. Потрібно звернути увагу і на планування приміщення. Виділяють офіси відкритого і закритого типів.

Інтенсивно йде продаж нежилої нерухомості під офіс відкритого типу. Це такий тип офісу, де загальне велике робочий простір розділено на ділянки перегородками (open space). Є закриті переговорні, кімнати відпочинку та кабінети керівництва. Нерідко стіни цих приміщень виконуються з скла, щоб зберегти єдину концепцію відкритого простору. Основна маса співробітників працює за своїми столами в загальній кімнаті. Столи можуть бути згруповані, можуть перебувати на приблизно рівній відстані один від одного.

Такі приміщення недорогі в плані будівництва та утримання, в них просто здійснити перестановку, їх дуже легко оформити в єдиному стилі. Вважається, що такий офіс сприяє згуртуванню колективу і створенню дружньої обстановки. Таке планування ідеальна для колективного обговорення і вирішення завдань. У той же час тут немає особистого простору, співробітники часто відволікаються, їм складно зосередитися на своїй роботі. Для деяких людей робота в подібній обстановці веде до психологічної перевантаження і стресу.

Якщо ви задумалися про покупку офісного приміщення під офіс закритого типу, врахуйте плюси і мінуси такого приміщення. Мова йде про класичну коридорно-кабінетної системи. До її достоїнств можна віднести спокійну атмосферу, можливість максимального зосередження на своїх завданнях. При цьому дозвіл будь-якого питання, що зачіпає кілька людей, перетворюється в ходіння по коридорах.

На ринку комерційної нерухомості Києва існують також комбіновані офіси: загальне робоче простір плюс закриті індивідуальні та групові кімнати. Така система нівелює недоліки двох попередніх.

4. Має значення і розмір приміщення. Великим воно буде або маленьким, залежить від розміру вашої компанії, засобів, які ви маєте намір виділяти на його утримання, від того, чим саме займається ваша організація, чи потрібен вам конференц-зал, переговорні кімнати і т.д.

Купити офіс площею 60 - 100 м2 - це найбільш перспективне вкладення коштів, адже такі приміщення користуються максимальним попитом з боку покупців і орендарів.

Де знайти ідеальний варіант?

Продаж приміщень в Києві і під Києвом вельми інтенсивна, адже початківцям і досвідченим бізнесменам постійно потрібні нові офіси, склади тощо.

В цілому, купити недорогий офіс в Києві простіше на вторинному ринку, в підвальних приміщеннях старих будинків, розташованих на лівому березі столиці. Якщо ж вас цікавлять покупка і продаж недорогих офісів в Києві на правому березі, вам варто звернути увагу на віддалені від центру райони.

Недорого купити офіс в Києві і Київській області тепер можна істотно дешевше, ніж в минулі роки: ціни на офіси Києва значно знизилися. На зниження цін вплинула і активність забудовників, постійно вводять в експлуатацію нові офісні бізнес-центри різних категорій у всіх районах міста.

 • Без праці можна купити недорогий офіс в Голосіївському районі Києва. Продаж комерційної нерухомості здійснюється тут в основному в достатньо престижній центральній частині району на перших поверхах нових і дореволюційних житлових будинків і в напівпідвальних приміщеннях будинків старої забудови. Тут знаходяться БЦ «Палладіум», «Євразія», «Аквамарин», «Фабула Плаза», «Патріарх-Хол», «Capital Hall» і ін. На Деміївці розташовані бізнес-центри «СТЕНД», «DemievSky» і «Преміум Індастрі », а в Голосієво ви знайдете ОЦ« Кемпа Центр »,« Глорія »,« Форум Вікторія Парк ». На Теремках знаходиться ОЦ на вул. Академіка Заболотного, 150.
 • Хочете орендувати або купити приміщення в Києві недорого в Святошинському районі? Борщагівка цікава такими БЦ, як «Чайки Плаза», «Спрінгс-Ай», «ФОРУМ Сателіт». Святошино і Академмістечко не можуть похвалитися великою кількістю БЦ, в цій частині міста розташовані лише бізнес-центр «Святошин», «Есма» і офісний центр «Палладінскій». Найвідоміший тутешній бізнес-центр - це бізнес-парк «Нивки Сіті». А ось в Біличах і Новобіличах БЦ поки немає, зняти або купити нежитлову нерухомість в Києві тут легше в новобудовах і будинках на вторинному ринку, ареновать торгові і офісні площі можна гіпермаркеті «Ашан Біличі» або в споруджуваному ТРЦ «Lavina Mall».
 • Якщо ви плануєте зняти або дешево купити офісне приміщення в Солом'янському районі, то зверніть увагу на Відрадний масив ( «Ірва», «Преміум», «Silver Centre» і ін.), Соломенку ( «НЕСТ», «FORUM B7», «Eleven »,« Increastar »), Чоколівка (« Чоколівський »,« ДОМІНІОН »), КПІ (« VEDA », поруч знаходяться« Ладога »,« Grand Step »).
 • Ваша мета - орендувати або купити офісне приміщення в Києві в престижному Оболонському районі? Тут вас чекають «ЛАКМА-СІТІ», «Символ-центр», «FORUM Kinetic», «FORUM Park Plaza», «Гольф Центр», «ВЕСТА» та ін. Поруч з шикарним масивом Оазис-Оболонь розташовані такі БЦ, як « SP Hall »,« Петрівка Центр »,« Вербний »і ін. до речі, якщо район вам подобається, але коштів на придбання власності в бізнес-центрі поки недостатньо, ви можете купити недорогу квартиру під офіс на Оболоні або Мінському масиві. Купити квартиру на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку (для подальшого переведення в нежитловий фонд) або купити офіс в підвальному приміщенні в престижному районі - прекрасна альтернатива оренді дорогого приміщення або купівлі хорошого приміщення у віддаленій місцевості.
 • Столична нерухомість VIP-рівня - це респектабельний Шевченківський район. Орендувати або купити офіс в Шевченківському районі Києва можна на Сирці ( «Ферммаш», «Фарго», «Флора Парк»), КПІ ( «Кубик Центр», «Вектор» та ін.), На Нивках ( «Соціум», «Нивки " та ін.). Безліч БЦ розташоване в центрі району: «Львівська брама», «Шхуна», «Міленіум», «Сенатор», «Ренесанс», «Панорама» та ін. Є БЦ і в районі Лук'янівки і Татарки: «Ерідан», «Торус» , «Артем», «Топаз», «Кудрявський узвіз» і т.д.
 • Якщо ви не маєте наміру економити, то нескладно зняти в оренду або купити офіс в Печерському районі Києва. Печерський район - це шикарні БЦ «Домінант», «Парус», «Європа», «Царський», «Хрещатик Плаза», «Horizon Office Towers» і ін.
 • Подільський район також приваблює тих, хто готовий орендувати або придбати нерухомість класу «преміум» і «бізнес». Тут ви знайдете розкішні варіанти в БЦ «Іллінський», «Борисоглібський», «Верхній вал», «Доміно» та ін. А ось околиці Подільського району (скажімо, Виноградар, Берковец або Вітряні гори) нічим не порадують тих, хто шукає БЦ.

Перебравши всі варіанти, які пропонує правий берег, і не знайшовши потрібний, варто звернути увагу на лівий берег.

 • Деснянський район - це нечисленні варіанти Троєщини (наприклад, «Б-52», «Марьяж») і Лісового масиву ( «Беарс-центр», «FIM Магніт»).
 • Хочете дешево купити нежитлове офісне приміщення в новобудові в Дніпровському районі? Тут поки не дуже багато БЦ (а у віддалених районах - ДВРЗ, наприклад, - їх взагалі немає). Проте, на карті району можна знайти новобудови з пропозиціями офісів на нижніх поверхах і офісні центи (ОЦ) «Артеміда», «Дарниця», «KOMOD», «Water Gate», «Нова», де просто орендувати приміщення.
 • Нарешті, Дарницький район: великий вибір нових будинків на вторинному ринку з комерційною нерухомістю на продаж і кілька БЦ є в районі Позняків і Осокорків (наприклад, на вул. Драгоманова, 41 або вул. Л. Руденко, 6А), зняти приміщення можна в БЦ на Харківському шосе, 201-203 (Харківський масив), на Новій Дарниці розташований БЦ «Crystal».

Офісна нерухомість на BN.ua

Якщо вам цікава оренда і продаж офісів у Києві та Київській області, якщо ви плануєте купити офіс в центрі Києва або купити квартиру на вторинному ринку Києва під офіс, вам допоможе база нерухомості BN.ua. З нами ви легко зможете проаналізувати ринок нерухомості столиці та області і підібрати оптимальний варіант: дорого і респектабельно купити офіс в Оболонському районі Києва або економно і вигідно придбати приміщення в Деснянському районі. 
Продаж нежитлової нерухомості: офісів, торгових приміщень, магазинів, будинків, складів , ресторанів, салонів, кафе, МАФів, цехів та іншої комерційної власності - це легко на сайті BN.ua. Адже безкоштовно розмістити оголошення про продаж офісу в Києві на сайті BN.ua дуже просто.

Купити офіс Київ, нежитлове приміщення недорого— Продаж