Продаж квартир на Лук'янівці в Києві

Життя в столиці в прицентральних масиві - це зручно і престижно. Чи не можете вибрати відповідне місце, щоб купити квартиру? Лук'янівка - київська місцевість, розташована в серці Шевченківського району. Купівля та продаж квартир на Лук'янівці в Києві зацікавить тих, хто шукає упорядкований куточок, добре оснащений транспортом і досить зелений. Також до достоїнств масиву можна віднести різноманітність варіантів житла: тут можна знайти як дореволюційний будинок або «хрущовку», так і сучасний ЖК (наприклад, ви можете купити новобудову в Києві в елегантному і вже зданому в 2015 р житловому комплексі «Срібна Вежа» на вул. Білоруська, 36а).

Вторинний ринок квартир в Києві в цій частині міста дуже різноманітний. Тут розташовано більше 140 багатоквартирних будинків. Велика їх частина - цегляні «хрущовки». На Лук'янівці ви зможете знайти справді недорогі квартири в Шевченківському районі: тут просто купити гостинку в Києві на вул. Коперника, 12 або Мельникова, 85 або купити двох-трикімнатну квартиру в Києві на вторинному ринку в сталінці (наприклад, по вул. Мельникова, 12 або на вул. Білоруська, 1). Є тут і новобудови: на Лук'янівці здійснюється продаж квартир в Києві в елітному будинку ЖК «Парус» на вул. Мельникова, 18б (2008р.) Або в престижному новобудові, (2009 року) на вул. Білоруська, 3.

Трохи про Лук'янівку

Історія

Активне заселення цієї місцевості пов'язано з масштабною повінню 1845 р Сильне затоплення Подолу змусило його мешканців перебратися в більш безпечну частину міста - зокрема, на Татарку і Лук'янівку.

У середині XIX ст. з'явилися перші вулиці місцевості, і до середини XX в. Лук'янівка залишалася дивно провінційної, окраїнною, незважаючи на своє місце розташування поруч з центром.

На самому початку XX в. тут селилася київська інтелігенція. Мальовничі околиці місцевих пагорбів, лісових зон і струмків, дивовижний вид на Поділ і Дніпро, неповторне поєднання вишуканих особняків і майже лісових пейзажів - все це дозволяло Лук'янівці носить горде ім'я «Київська Швейцарія».

У 1970-ті рр. стара забудова місцевості зноситься, і тут з'являються багатоквартирні будинки. Значна частина тутешнього житлового фонду - «сталінки» і цегляні «хрущовки». Тут також залишилося досить багато дореволюційних будівель, що надає місцевості особливий колорит: поєднання невисоких старовинних будівель і сучасних житлових комплексів робить Лук'янівку дивним в архітектурному відношенні масивом.

В наші дні тут можна знайти недорогі квартири в Києві в «сталінках», «хрущовках» або «гостинках», а можна придбати нове житло в зручному сучасному ЖК: наприклад, купити зданий новобуд - ЖК Лук'янівський на вул. Мельникова, 51 (зданий і заселений в 2015 р) або на вул. Коперника, 11 (зданий в 2011 р) або купити житло в новому будинку ЖК «Львівський квартал» (забудовник «Ріел») на вул. Глибочицька, 13.

Це цікаво

  1. Назва місцевості пов'язують з ім'ям Лук'яна Олександровича - цехмейстера шевської справи, володів значними територіями в цьому куточку. Є й інша версія, згідно з якою в стародавні часи цією територією володів князь Лук'ян.
  2. Тут распложено безліч цікавих місць. Основні пам'ятки масиву - Лук'янівська в'язниця (слідчий ізолятор №13), дача Хрущова (нині там розташований Інститут акушерства, гінекології та педіатрії), храм Миколи Чудотворця (Церква пам'яті жертв Чорнобиля), найбільший столичний храм - Миколаївський собор Покровського жіночого монастиря, трамвайне депо і т.д.

Географія

Якщо ви плануєте купити квартиру в Києві - Лук'янівка або Татарка, вам буде цікаві особливості цих місцевостей. Іноді Татарку вважають частиною Лук'янівки. У будь-якому випадку немає чіткої межі між цими територіями. До Татарці відносяться вулиці Лук'янівська, Половецька, Підгірна, Татарська. Багговутівська лежить наполовину на Татарці, наполовину - на Лук'янівці.

Приблизно можна позначити територію Лук'янівки в межах наступних вулиць: Сім'ї Хохлових, В. Чорновола, Маршала Рибалко, Кмитів Яр.

Сусіди масиву - Татарка, Солдатська слобідка, Шулявка (КПІ), Кудрявець, Бабин і Реп'яхів Яри. Поруч знаходяться Поділ і Воздвиженка, Сирець (за промзони по вул. Дегтярівській), за ярами розкинулася Куренівка.

Ця місцевість розташована на кордоні Шевченківського району з Подільським і Солом'янським.

Центральна вулиця території - вул. Мельникова. Також тут розташовані такі великі вулиці, як Дегтярівська, Довнар-Запольського, Герцена, Овруцька, Деревлянська (Якіра), Пугачова, Білоруська і кілька дрібніших вулиць і вуличок: Лермонтовська, Платона Майбороди, Молдавська, Бердичівська, Коперника, Шолуденка, Миколи Кравченка, Глібова (переходить в вул. Студентську) і ін. Тут також знаходяться початку вулиць Січових Стрільців та Дмитрівська.

Центр місцевості - Лук'янівська площа, на якій знаходиться однойменний ринок і ТЦ «Квадрат» на Лук'янівці, а також павільйон станції метро «Лук'янівська».

Життя на Лук'янівці

Інфраструктура

Ця частина міста вважається досить упорядкованої. Тут розташовано кілька шкіл і дитячих садів, а також такі навчальні заклади, як Школа бізнесу, фотошкола Тараса Маляревича, Перший Київський медичний коледж, музична школа, школа ораторського мистецтва, школа вокалу Ірини Цуканової, мовна школа, Школа східних танців «Ісфахан» і т . Д. Є тут і вищі навчальні заклади: Інститут Міжнародних відносин та Інститут Журналістики Київського національного університету, Інститут сучасного проектування, Академія державного управління, Університет банківської справи.

На масиві також можна знайти чимало медичних установ: Інститут планування сім'ї, Жіноча консультаційна поліклініка, Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова, медичний центр «успіх», Клініка жіночих хвороб і т.д.

У цьому куточку є кілька спортивних установ: магазини спорттоварів, спортивні зали «Сокіл», «Олімпія-спорт», фітнес-клуби «Інтерфом» і «Сенсей», школа айкідо «Кімушін» на кордоні з Татаркою, кілька танцювальний шкіл і багато іншого .

Немає тут нестачі в банківських відділеннях (наприклад, «Богуслав», «ПриватБанк» або «Райффайзен Банк»), аптеках, магазинах (продуктові, одягу, годинників, фототоварів, аксесуарів, товарів для будинку і т.д.). Є на масиві і супермаркети «Фора» і «Сільпо».

На Лук'янівці дуже багато кафе і ресторанів: «Блінофф», «Just Hamburger», «Galleria Del Gusto», «Веранда», «Ланселот», «Макдональдс», «Прімавера» і т.д. Тут можна знайти кав'ярню або піцерію, стильний ресторан-бар або демократичну закусочну.

А ще тут знаходяться такі чудові місця, як Посольство Казахстану і Богуславський клуб, «Будинок Пашкова» (конференц-зали) і безліч храмів і церков (Церква мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, Церква Великомучениці Варвари, Храм преподобного Феодора Освяченого і т.д.), новий сквер Гейдара Алієва і парк Котляревського.

Найбільшими торговельними комплексами є торгово-розважальний центр «Променада» на вул. Багговутівській і ТРЦ «Квадрат».

Купити квартиру на Лук'янівці - означає придбати житло в зеленому куточку, комфортному для проживання і бізнесу, зручно розташованому і дуже красивому. Не дивно, що вторинна продаж квартир в цій частині міста процвітає.

Транспорт

Тут немає проблем з громадським транспортом. На Лук'янівській площі розташована однойменна станція метро, ​​а також зупинки трамваїв №14 та 15, тролейбусів №6, 16, 18, 19, 33, маршруток №181, 439, 496, 499, 558, 597.

За вул. Дегтярівській їздять маршрутки №179, 417, 566, 569 та 31-ий автобус.

На вул. Мельникова можна сісти на тролейбуси №16, 19, 23 або на маршрутки №166, 432, 439, 464, 496, 558, 597.

Ходить громадський транспорт в районі вул. Білоруської, Деревлянській, Довнар-Запольського, Багговутівській.

Житло в цій частині міста

Якщо ви вирішили купити однокімнатну квартиру в Києві на вторинному ринку саме тут, то ви можете придбати недорогу «хрущовку» (наприклад, по вул. Овруцька, 28б або вул. Дегтярівська, 15), житло в будинку серії «спецпроект» (вул. Тропініна , 2/4 - 1973 г. або вул. Сім'ї Хохлових, 1 - 1989 г.), «гостинку» (вул. Мельникова, 87 або вул. Шолуденка, 31а), «сталінку» (вул. Січових Стрільців, 103). Якщо ви шукаєте більш зручне житло типових серій, то вам може сподобатися квартира в будинку серії БПС (вул. Мельникова, 49), серії Т (вул. Чорновола, 16) або серії 87 (вул. Глібова, 7).

Вас цікавить 2-кімнатна квартира на Лук'янівці? Дешеві «хрущовки» (вул. Багговутівська, 28 або вул. Білоруська, 19 \ 7), недорогі «чешки» (вул. Дегтярівська, 10), просторі «сталінки» (вул. Сім'ї Хохлових, 6а або вул. Коперника, 23) , зручні квартири в будинках серії 96 (вул. Пугачова, 11/15) або 87 (вул. Дегтярівська, 14).

Купити квартиру-сталінку в Шевченківському районі Києва на Лук'янівці можуть і ті, хто шукає 3-кімнатне житло (наприклад, на вул. Сім'ї Хохлових, 6а або по вул. Довнар-Запольського, 3). Є на масиві і 3-кімнатні «спецпроекти»: вул. Мельникова, 5 (1998 г.) або вул. В, Чорновола, 2 (2008)

Якщо вас приваблює нова нерухомість в Києві, то ви можете купити новобуд в Києві в комфортному ЖК «Покровський посад» на вул. Глибочицька, 32а, 32б, 32в, від компанії «НЕСТ» або ж купити квартиру від забудовника в новобудові на вул. Коперника, 7, від компанії «Київміськбуд» поруч з метро Лук'янівка.

Хочете купити житло вигідно і зручно? Вам допоможе база BN.ua. З нами просто дешево купити вторинні квартири без посередників в Києві, використовуючи зручний пошук по сайту.

Якщо вирішили «продам квартиру на Лук'янівці» або підшукуєте обмін однокімнатної на трикімнатну з доплатою через купівлю-продаж, то радимо розмістити оголошення про продаж квартири безкоштовно – в нашій базі київської нерухомості.

Купити квартиру Лук'янівка Київ недорого — Продаж