Продаж квартир на Сирці в Києві

Тихий куточок столиці, оточений зеленими масивами, ідеальний для тих, хто прагне жити в гармонії з природою. Якщо такий район ще й досить впорядкований, він перетворюється в практично ідеальне місце для тих, кому важливі затишок, спокій і крокова доступність об'єктів інфраструктури. Уже хочете поселитися в такому місці і купити квартиру? Сирець - київська місцевість, де можна знайти недорогі квартири в Києві (основний житловий фонд масиву - «хрущовки»). Тут також нескладно придбати комфортабельне житло в одному з нечисленних нових будинків (наприклад, ви можете купити зданий новобуд - ЖК «Сирецький Бояр» на вул. Ризька, 73а (2014р.). Купівля та продаж квартир на Сирці в Києві здійснюється переважно в центральній, східній і південно-східній частинах масив, де сконцентрована багатоповерхова забудова.

Численні «хрущовки» Сирця будуть цікаві тим, хто шукає дійсно недорогі квартири в Шевченківському районі. Крім «хрущовок» тут можна знайти «чешки» (наприклад, по вул. Щусєва, 40). На Сирці також можна купити гостинку в Києві (вул. Олени Теліги, 51). Хочете жити в новому будинку? Тоді вам варто купити новобудову в Києві в красивому і вже зданому в 2015 р ЖК «Артемівський» на вул. Бакинська, 37в або ж придбати житло в клубному будинку «Цитадель».

Огляд Сирця

Ця частина міста відома такими пам'ятками, як Дитяча залізниця (вона ж Мала Південно-Західна), дендропарк, Сирецький гай.

Історія

Спочатку ця місцевість називалася Дорогожичі (зараз так називається одна зі станцій метро в цьому районі, а також існує вулиця Дорогожицька - вона перетинає вул. О. Теліги біля Лук'янівського кладовища). Вважається, що тут знаходилася Дорогожицька застава, що охороняє підступи до Подолу, знищена військами хана Батия.

Назва Дорогожичі пов'язують або з дорогами, або з дорожнечею. Це іменування відноситься до X ст. Назва Сирець місцевість отримала від імені річки, на берегах якої росло поселення. Ця назва зустрічається в історичних документах з XIII в., Коли князь Роман Галицький подарував ці землі Києво-Печерській лаврі.

У наступному столітті Сирець був переданий Домініканському монастирю, а в XVII ст. потрапив у відання Київського магістрату.

У 1799 році ця територія входить до складу столиці. Довгий час Сирець був околицею міста. Після повені на Подолі в середині XIX ст., Частина населення була переведена в цю місцевість. Будівлі того періоду - малоповерхові дерев'яні будиночки.

За часів Великої Вітчизняної війни тут знаходився Сирецький концтабір.

Сучасна забудова масиву почалася в 1959 р і тривала до 1965 р Однак на території Сирця є кілька будинків, побудованих на початку 1980-х рр. - Це досить зручні будівлі серії БПС по вул. Ризька, 18, і вул. Орловська, 15. Основна частина масиву забудована «хрущовками», що сусідять з 2-3-поверховими «німецькими» будиночками, побудованими в середині XX ст. військовополоненими. Тут ще зберігся майже радянський Шевченківський район. Сирець немов заповнений атмосферою минулого століття.

В наші дні велика частина території Сирця зайнята цегляними «хрущовками», а також «чешками» (наприклад, по вул. Тимофія Шамрила, 21, 10, 3; Теліги, 7б і ін.) І «готельками». Новобудов тут трохи, тим не менш, ви можете купити новобуд в Києві у великому ЖК «Зелений острів-2» на вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4-6, який реалізує «Нерухомість від Ковальської», або ж придбати житло в заселеному новому клубному будинку «Цитадель» на вул. Вавілових, 3 неподалік від метро Сирець.

Особливу красу масиву надає мальовничий Сирецький парк.

Географія і планування місцевості

Сирець знаходиться в Шевченківському районі. Поруч розташовані Нивки, Лук'янівка, Більче поле, Куренівка. Трохи далі лежать Шулявка, Татарка.

Межі Сирця - вул. О. Теліги, вул. Сирецька, вул. Північно-Сирецька, вул. Стеценко, вул. Магістральна, вул. Сікорського, вул. Дегтярівська.

«Хрущовки» зосереджені в 1-му мікрорайоні і поруч зі станцією метро «Дорогожичі». Кілька більш молоді будівлі (побудовані на початку 1970-х рр.) Знаходяться в мікрорайоні Артемовський.

Є тут і територія приватного сектора, де можна купити будинок або ділянку в Києві недорого. Приватні будинки розташовані на кордоні з Біличі полем і Куренівкою (наприклад, вул. Верболозна або Петропавлівська), поруч з Сирецьким парком (вул. Ризька, Орловська та ін.), А також в районі вул. Ясногорская, Бердянська, Чаплигіна і т.д.

Багатоповерхова забудова зосереджена біля вул. О. Теліги та відходять від неї вулиць Ольжича, Щусєва, Івана Гонти, а також паралельних їй вулиць Тимофія Шамрила, Академіка Грекова, вул. Бакинської.

В глибині масиву проходять вул. Котовського, Вавілових, Бердянська, Жамбіла Жабаєва, Максима Берлінського і ін.

Основні об'єкти інфраструктури зосереджені у вул. О. Теліги, а також поряд з парковими зонами. Вторинна продаж квартир активно здійснюється в «хрущовках», розташованих уздовж головної транспортної магістралі.

Як живеться на Сирці?

Ця частина міста досить упорядкована. Якщо ви хочете купити квартиру в Шевченківському районі Києва, вам просто необхідно звернути увагу на Сирець. Що ж знаходиться на масиві, що розкинулося серед парків і гаїв?

Інфраструктура

Батькам будуть цікаві місцеві дитячі садки, школи, творчі гуртки. Є тут спортивна школа, художня, музична, хореографічне училище, а також Технічний ліцей і Київський індустріальний коледж, мовна школа Viorika. Діти будуть в захваті від Дитячої залізниці.

Якщо ви вже доросла людина, вам будуть цікаві такі освітні заклади, як Вища школа телебачення (школа телеведучих), школа танців Erotic Dance, автошколи.

Посидіти з друзями можна в кафе Black Wolf, «Карина», «Барабан», «Фреш-Тайм» і ін.

Тим, хто вважає за краще готувати вдома, будуть цікаві місцеві магазини, супермаркети (наприклад, «АТБ»), торгові павільйони. Придбати продукти можна і вздовж вул. Щусєва, а біля перехрестя вул. Дорогожицької і О. Теліги знаходиться міні-ринок.

Для вас головне - здоров'я? Тоді вам варто звернути увагу на фітнес-центри FitRoom і Glamshape, а також на спорткомплекс «Сирець», де можна зайнятися корисною аквааеробікою, просто поплавати, а також відпочити в сауні або отримає сеанс лікувального масажу. Є на масиві і медичні установи: Дитяча поліклініка №3, Київська клінічна лікарня №9, Центральний міський пункт переливання крові та ін.

Можна знайти на Сирці поштові та банківські відділення (наприклад, «ОщадБанк»), аптеки та автосервіси.

Тут також розташовані Пенсійний фонд Шевченківського району та Державний архів міста Києва, а також два Посольства - Сполучених Штатів і Індії.

У цьому досить зручному для життя куточку можна без праці недорого купити однокімнатну квартиру в Києві на вторинному ринку або придбати просторе житло в новобудові.

Транспорт

Тут знаходиться станція електрички «Сирець», а також 2 станції метро - «тезка» залізничної станції і самого масиву, а також «Дорогожичі».

Також в цій частині міста немає проблем і з іншими видами транспорту: тут їздять тролейбуси (вул. Щусєва та О. Теліги), маршрутки (вул. Ольжича, Бакинська, Щусєва і Теліги), автобуси (на вул. Щусєва можна їсти на 47- ой автобус).

Купівля та продаж житла на Сирці

Вас цікавить вторинний ринок квартир в Києві? На Сирці можна без праці придбати «хрущовку» (вул. І. Гонти, 3, вул. Щусєва, 14, вул. Шамрила, 12а та ін.) Або «чешку» (наприклад, вул. Щусєва, 40). При дуже обмеженому бюджеті можна купити гуртожиток в Києві сімейного типу, на вул. Новоукраїнська 2/6, 5 або Степана Руданського, 3.

Тим, хто мріє жити поруч з Сирецьким парком, але планує придбати сучасне житло, можна порекомендувати купити квартиру від забудовника в новобудові житлового комплексу «Ясногорської» на вул. Ясногорская, 16а або в іншому місцевому ЖК.

1-кімнатна квартира на Сирці - це, перш за все, доступне житло: «хрушевка» (вул. Теліги, 37е, вул. Ольжича, 13, вул. Котовського, 25 та ін.), «Гостинка» (вул. Берлінського, 31 , вул. Новоукраїнська, 1/3, вул. Руданського, 1б і ін.), «чешка» (вул. Щусєва, 44 та ін.).

Якщо ви хочете купити двокімнатну квартиру в Києві на вторинному ринку в цій частині міста, вам будуть цікаві будинки поліпшених типових серій: просторіші, оснащені ліфтами, наприклад, серія 87 (вул. Бакинська, 26). Зручні також серія КТ (вул. Грозненская, 18) і серія БПС (вул. Орловська, 15). Актуальні й недорогі «хрущовки» (вул. Теліги, 37б, вул. Ольчіжа, 2/33 та ін.)

Купівля та продаж квартир в Києві стане простіше і зручніше з ресурсами бази нерухомості BN.ua. За допомогою нашого інтернет-сервісу ви зможете недорого купити гостинку або квартиру від господаря в Києві на вторинному ринку, використовуючи пошук по сайту, або придбати новобуд від забудовника.

База BN.ua - ваш шанс вигідно і оперативно купити квартиру в Києві - Сирець, Вітряні Гори або Куренівка, Відрадний, Пріорка, КПІ, Оболонь, Мінський масив, а також в будь-якому іншому районі міста. З нами перед вами вся столиця: Солом'янський та Подільський райони, Деснянський та Оболонський, Святошинський та Шевченківський тощо

Якщо ви вирішили продати квартиру на Сирці або затіяти обмін двокімнатної на однокімнатну через купівлю-продаж, то радимо розмістити безкоштовне оголошення про продаж квартири в нашій базі нерухомості.

Купити квартиру Сирець Київ недорого — Продаж вторинного