Купівля квартир в Києві на КПІ в Шевченківському районі

Якщо ви мрієте жити в облаштованому районі недалеко від центру серед зелених зон, вам потрібно купити квартиру в Києві на КПІ біля метро. Ця місцевість розташована на території відразу двох районів. Тим, кому хочеться жити недалеко від одного з найбільших в Європі міських зоопарків, буде цікава покупка квартир в Києві на КПІ в Шевченківському районі. Це зелений масив з досить щільною забудовою, переважно 1950-1970-і рр. Київський ринок житла представлений тут в основному «хрущовками». Є тут «гостинки», «чешки», досить багато «сталінок», кілька будівель серії «спецпроект». Новобудов тут небагато. Загалом тут розташовано близько 240 багатоквартирних будинків.

Короткий огляд КПІ

У цій частині міста просто купити вторинну квартиру в Києві за вельми прийнятну ціну. Адже тут дуже багато старих будівель, здебільшого цегляних. Майже половина житлового фонду масиву - не дуже комфортні, але недорогі «хрущовки».

Історія

У XVIII ст. вперше згадується село під назвою Шулявка (або Шулявщіна). У той час дана місцевість належала Софійському монастирю. Тут була літня резиденція київських митрополитів, заснована Варлаамом Вонатовічем.

У середині XIX ст. місцевість перейшла у відання світських властей.

Шулявка традиційно ділиться на дві частини: права (або міська) і ліва (в ті часи сільська). Права частина входить до складу нинішнього Шевченківського району, ліва - Солом'янського. Міська територія увійшла до складу столиці ще в 1850 р

Назва КПІ місцевість отримала завдяки Київському політехнічному інституту, заснованого в 1898 р на лівій стороні Шулявки.

На початку XX ст. на цій території сформувалося велике робоче поселення. У грудні 1905 р тут існувала Шулявська республіка, ліквідована царськими військами в тому ж місяці.

У першій третині XX ст. ця місцевість називалася Жовтнівка, проте назва не прижилася.

У 1960-1970-х рр. старі споруди Шулявки були знесені, і почалося будівництво сучасного житлового масиву. Велика частина багатоквартирних будинків тут - 5 і 9-поверхові, цегляні будівлі. Приблизно третина з них «сталінки», близько половини - «хрущовки».

У наш час тут є і нові будинки: ви можете купити квартиру в новобудові від забудовника в ЖК «Smart Plaza» на просп. Перемоги, 26, 
купити новобудову недорого на пров. Тбіліський, 1/26 (вул. Шулявська, 32), купити здані новобудови на вул. Галі Тимофєєвої, 3/13 або Григорія Андрющенка вул., 6г, придбати житло в будинках серії «спецпроект» на вул. Молдавська, 2 (2005 рік) і т.д.

Географія і планування масиву

Проспект Перемоги ділить Шулявку-КПІ на дві частини: соломенская межує з Відрадним, Грушка, Солом'янка, недалеко лежать Чоколівка і Караваєві Дачі, а шевченківська - з промзони по вул. Дягтеревской, Лукянівської, Содатской Слободкой.

Межі КПІ Шевченківського району - просп. Перемоги, вул. Дегтярівська, вул. В. Чорновола. Тут проходять вулиці Віктора Ярмоли, Зоологічна, Шулявська, Шолуденка, Кирило-Мефодіївська, провіантських, Григорія Андрющенка, Ісаакяна, В. Василевської, Е. Потьє, Желябова, Довженко та ін.

На стороні Солом'янського району лежать вулиці Політехнічна, Борщагівська, Академіка Янгеля.

По обидва боки від просп. Перемоги можна купити хрущовку (наприклад, на просп. Перемоги, 15 або на вул. В. Василевської, 13/2) або придбати сталінські квартири (наприклад, Зоологічна, 4 або проспект Перемоги, 60)

Основна частина житлового масиву сконцентрована на сході від Київського зоопарку: між вул. В. Василевської і В. Чорновола.

Життя на КПІ

Ця частина міста належить до досить упорядкованим. Квартири - КПІ або Шулявка - це житло в зеленій частині міста із затишними двориками і розвиненою інфраструктурою. Продаж квартир в Києві у метро КПІ процвітає, адже жити поруч з такими пам'ятками, як зоопарк, кіностудія, респектабельні навчальні заклади дуже зручно і цікаво.

Як живеться в цьому куточку?

Незважаючи на те, що значна частина будівель цього масиву побудована ще в минулому столітті, цю місцевість не можна назвати невпорядкованою. Це сучасний куточок, який по праву пишається такими пам'ятками, як Київський зоопарк і Парк імені Пушкіна. Таке сусідство робить масив особливо привабливим для тих, хто любить природу. Зоопарк - одне з найулюбленіших місць відпочинку киян та гостей столиці: на дійсно величезній території можна побачити понад три з половиною сотень видів ссавців, птахів, рептилій, земноводних, риб і безхребетних.

Масив радує не тільки тих дітей і батьків, хто цінує відпочинок, а й тих, хто розуміє, як важливі знання і нові навички: на масиві є кілька шкіл і дитячих садів. Крім загальноосвітніх установ тут є школа класичного балету, кілька танцювальних шкіл та студій, музичні школи, мовні курси (не тільки англійської чи німецької, але навіть арабського). Тут також можна знайти школу сучасного дизайну, Школу ринкової економіки, Школу практичних рішень (школа маркетингу), Київський професійно-педагогічний коледж ім. А. Макаренко і, звичайно, вузи: Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, Міжнародний інститут менеджменту і - за проспектом Правди - Київський політехнічний інститут.

Що стосується медустанов, то тут є медичний центр «Оберіг», діабетичний центр, величезний комплекс Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії, установи, розташовані між парком ім. Пушкіна і зоопарком, аптеки «Вітамін плюс», «Економ-аптека» і ін.

На карті масиву видно, що тут багато магазинів (продуктів, побутової техніки, меблів, текстилю, зоотоварів, електроніки і т.д.), є супермаркети «АТБ-маркет» та «Фора».

Звичайно, тут не бракує в ресторанах і кафе: «Танукі», «Баранця», «Нон-стоп», кафе «Аюверда», «Старий град» і ін.

Також на КПІ можна знайти спортивний зал FitCurves, бізнес-центр «Кубік», конференц-зал «Панорама», знамениту кіностудію ім. О. Довженка і багато іншого.

Тут просто купити вторинну квартиру в Києві або придбати новобуд (наприклад, купити нову квартиру в ЖК «Старокиївський» на вул. Старокиївська, 10 від забудовника «УКРБУД» або в ЖК «Повітрофлотський квартал» на вул. Шолуденка, 1а). Цей масив не тільки зелений, але і дуже комфортний, а значить, жити тут - приємно і зручно.

Транспорт

Тут розташовані станції метро «Шулявська» і «Політехнічний інститут», і ви без зусиль зможете купити житло у метро КПІ в Києві на вул. Ванди Василевської або сусідніх.

По проспекту Перемоги ходять автобуси №306, 480, 720, 5-ий тролейбус, а також кілька маршруток: №189, 226, 230, 427 і ін.

На вул. В. Василевської можна сісти на 31-ий автобус або на маршрутку №179.

За вул. О. Довженка можна покататися на тролейбусах №21, 22, 27, 42 або на одній з десятка маршруток (наприклад, №150, 223, 242 або 550).

На вул. Дегтярівській можна знайти зупинку трамваю №14 або 15, а також автобуса №9 та маршруток №417, 566, 569, 573.

Житло в цій частині міста

Приватні оголошення нерухомості Києва бази BN.ua допоможуть вам без праці придбати квартиру в Шевченківському районі Києва на вторинному ринку КПІ.

Якщо ви шукаєте недороге житло, то вас зацікавлять старі будинки. Купити 1-2 квартиру в Києві в районі КПІ за вигідною ціною можна в «хрущовці» (вул. В. Василевської, 13/2, вул. Кирило-Мефодіївська, 7, вул. Шолуденка, 14 та ін.) Або трохи дорожче в одному з будинків серії спецпроект (вул. Андрющенка, 4а - 1992 р пр. Перемоги, 16 та ін.).

Тим, кого цікавлять квартири побільше, можна порекомендувати купити трикімнатну квартиру в Києві: на КПІ можна купити сталінку в Києві (вул. Лагерна, 42, пр. Перемоги, 76, пр. Перемоги, 60 та ін.), Придбати житло в новобудові або в будівлі серії спецпроект (Брест-Литовський пров., 6/10). 
Якщо ваша мета - нерухомість без посередників, ви можете легко і оперативно знайти потрібні варіанти, скориставшись пошуковим фільтром. З нами просто купити вторинне житло в Києві недорого або вигідно продати квартиру, кімнату, гостинку, будинок або ділянку в Києві. У другому випадку вам потрібно лише подати оголошення про продаж квартири безкоштовно.

Купити квартиру метро КПІ Київ Шевченківський район