Довгострокова оренда квартир у Києві та Київській області

Оренда житла – це досить вигідний спосіб заробітку для орендодавця і прекрасна альтернатива покупці квартири або кімнати для орендаря. Тому оренда нерухомості в Києві та Київській області була і буде затребувана. Зняти квартиру в Києві або області недорого хочуть багато: хтось хоче жити ближче до місця навчання або роботи, хтось мріє перебратися подалі від родичів, хтось планує познайомитися з тим або іншим житловим масивом перш, ніж купувати в ньому житло. У всіх цих випадках актуальна довгострокова оренда квартир в Києві та Київській області.

Особливості довгострокової оренди квартир

Зняти недорогу квартиру в Києві довгостроково найчастіше бажають молодята, які мають поки можливості придбати житло, студенти, які вилітають із гуртожитку в пошуках тиші і комфорту, а також люди, які приїхали в столицю на заробітки.

До речі, тривалої зазвичай вважається оренда на термін понад рік.

Як шукати?

1. Знайти квартиру для оренди можна через друзів, родичів і знайомих. Є шанс відразу ж підібрати ідеальний варіант, але можна і безрезультатно провести в пошуках довгий час. Крім того, багато хто воліє не затьмарювати дружні відносини відносинами грошовими і принципово не знімають житло у хороших знайомих.

2. Інший варіант - зняти квартиру в Києві довгостроково від власника без посередників, знайшовши оголошення в газеті або на сайті нерухомості в інтернеті. Варіант з використанням інтернет-ресурсів досить простий і ефективний. Ринок оренди квартир представлений в мережі досить широко: столична нерухомість, квартири під Києвом і в віддалених селищах і містечках - потрібно просто знайти актуальний варіант.

3. Ще одна можливість - агентства нерухомості Києва і області. Мінус цього варіанту очевидний: агенти беруть досить високий відсоток за свою роботу, так що витрати на пошук житла серйозно зростають. Крім того, існує шанс зіткнутися з шахраями, які надають застарілі або відверто невірні дані, беручи гроші за сам факт передачі інформації потенційному орендарю.

Чому тривала оренда?

Очевидні плюси довгострокової оренди:

  • стабільність (знявши квартиру на, скажімо, 3 роки, можна не турбуватися з приводу житла),
  • гарантії (взаємні зобов'язання сторін виключають можливість раптового виселення орендаря в нікуди),
  • можливість планування витрат (фіксована вартість за місяць проживання дозволить вільно розпоряджатися залишилися засобами),
  • можливість створювати затишок на свій смак (часто, орендодавець не заперечує проти ремонту і зміни оформлення квартири).

Важливо пам'ятати, що всі ці достоїнства реальні тільки в разі укладення договору оренди.

Договір оренди квартири

Щоб зняти квартиру в Києві на тривалий термін або орендувати житло в області без особливих проблем, потрібно скласти документ, що засвідчує факт угоди оренди і фіксує права і обов'язки сторін.

Неодмінно з'ясуйте, хто саме є власником житла, скільки власників існує і чи всі вони згодні на угоду - адже підписувати договір з боку орендодавця повинні всі власники, а не тільки та людина, яка веде переговори про оренду (виняток можливо, якщо орендодавець має довіреність для укладення договору оренди від всіх співвласників).

Договір оренди укладається обов'язково у письмовій формі. У договорі оренди повинні бути зазначені такі параметри, як: особисті дані орендаря і орендодавця, термін здачі квартири, права і обов'язки сторін, адреса і площа житла, що здається, вартість оренди і розмір застави (за її наявності).

Також не зайвим при бажанні зняти однокімнатну, двокімнатну або трикімнатну квартиру в Києві або Київській області буде складанні спеціальних додатків до договору оренди, в яких можна зафіксувати наступне:

  • кількість і стан наявного в квартирі майна (бажано з додатком фотографій),
  • форма контролю з боку орендодавця (частота і час відвідувань, наприклад),
  • хто повинен оплачувати комунальні витрати і електроенергію,
  • а також хто повинен займатися ремонтом меблів і / або побутової техніки в разі її поломки.

Майте на увазі, що після укладення договору варто щомісяця (або щокварталу) за фактом оплати оренди підписувати документи (розписки), що підтверджують передачу і прийняття грошей. У цьому випадку орендар буде застрахований від непорядності орендодавця.

Важливі нюанси

Якщо вас цікавить довгострокова оренда житла в Києві або в Київській області, вибирати потенційне місце проживання потрібно виходячи з важливих для вас параметрів. Ними можуть бути близькість до місця роботи / навчання, розвиненість навколишньої інфраструктури, наявність поблизу зупинок громадського транспорту, зелених зон, парковок.

Найбільш значимі: місце розташування (для Києва це райони: Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Святошинський, Солом'янський, Голосіївський, Печерський, Шевченківський, Оболонський або Подільський) і стан об'єкта нерухомості, наявність ремонту та меблів, стан сантехнічної і побутової техніки, зовнішній вигляд будинку, під'їзду. Потрібно враховувати і такий фактор, як сусіди: наявність серед них тих, хто п'є, багатодітних, любителів вечірок або господині 38 кішок може відвернути орендаря від вселення.

Втім, практично будь-які дефекти житла або, наприклад, невпорядкованість житлового масиву можуть вплинути на ціну оренди в сторону її зменшення.

Важливий і розмір квартири: очевидно, що одиничка, двушка і трійка відрізняються за ціною. До речі, 3-кімнатні квартири найменш популярні.

Враховувати потрібно не тільки фактичну площу житла, але і реальні особливості планування: розмір кухні, санвузла, балконів і лоджій, гардеробних і антресолей. Грає роль не тільки планування квартири, але і її поверх, розташування (кутова - неугловая, сонячна сторона - тінистий).

Незалежно від того, вирішили ви зняти 1-, 2-, 3-кімнатну квартиру в Києві або в Київській області, один з найважливіших факторів - це сам господар квартири. По-перше, необхідно переконатися, що він власник житла і що ніхто не має права оскаржити угоду оренди. По-друге, не варто зв'язуватися з надмірно недовірливим, агресивним або настирливим людиною.

Столиця або область?

В цілому, ціни на оренду квартир в Києві і області поступово знижуються вже тривалий час. Звичайно, ціни на оренду житла в Київській області значно нижче, ніж в столиці, і це приваблює багатьох орендарів. Однак на вибір місця проживання впливає не тільки ціна питання, а й мета пошуку житла. Оселитися в області можуть як ті, хто вибирається в столицю лише зрідка, так і ті, хто працює в столиці. В останньому випадку орендар повинен зняти квартиру під Києвом в безпосередній близькості від головного міста країни або знайти житло в містечку, що має гарне транспортне сполучення зі столицею. Можна без зусиль зняти недорогу квартиру в Київській області у господаря (Вишневе, Чайки, Гостомель, Буча, Бровари, Чубинське, Софіївська Борщагівка, Вишгород, Святопетровское, Крюковщина, Ірпінь, Бориспіль і т.д.).

Тим, хто не має наміру працювати в столиці, але хоче жити саме в Київській області, потрібно підібрати на карті досить упорядкований і віддалений від столиці населений пункт, адже чим далі від Києва - тим, як правило, дешевше житло.

Якщо вас цікавить київська нерухомість і ви хочете дешево зняти житло в Києві без посередників, то варто переглянути базу нерухомості на нашому сайті BN.ua і знайти доступний за ціною варіант. Наприклад, зняти гостинку в Києві недорого у господаря.

У будь-якому випадку вам допоможе база оренди квартир Києва та Київської області BN.ua: у нас ви знайдете найактуальніші пропозиції від господарів на будь-який смак. З нами просто зняти квартиру в Київській області недорого або підібрати житло в столиці.

А якщо ви шукаєте орендаря, то вам потрібно безкоштовно подати оголошення про оренду квартири в Києві або області на сайті нерухомості – BN.ua.

Зняти квартиру на тривалий термін Київ, область без