Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 117м2 у місті (передмісті), Житомир

145 500 $
6 234 467 грн
1 244 $ /m2

Загальна площа:
117 м2
Ділянка:
10 сот.
Кімнат:
6

Поверхів:
2
Стіни:
Цегла

Код:
1438262
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  89
Агентство нерухомості
СІТІ
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

№: 12381! Будинок, Передмістя, Тетерівка, 2- эт., Окна: металопластикові. Двери: броньовані. Санузел: у будинку. Что в доме гараж, город, окремий двір, сарай. Коммуникации: автономна каналізація, вигрібна яма, газ, електрика, колодязь, інд. опалення. Что рядом: дитячий садок, зупинки, ліс, парк, річка, супермаркет, транспортна розв'язка, школа. Доп. условия: ДОКУМЕНТИ ГОТОВІ, ОБ'ЄКТ ВІЛЬНИЙ, ТОРГ, ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.. Номер в базе агентства СИТИ: 12381 . ЗВОНИТЕ: +38(096)xxx-xx-xx, +38(098)xxx-xx-xx, Агентство нерухомості.