Подзвонити Повідомлення

Продам Автосервіс 250м2 на Новопречистенська вул. (Сєдова) в Придніпровському районі, Черкаси

216 000 $
9 255 292 грн
864 $ /m2

Загальна площа:
250 м2

Код:
1515407
Оновлене:
27-02-2025
Перегляди:  55
Агентство нерухомості
Мусиенко Наталия Владимировна
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

дом, Черкаси. Продаж бізнесу. Продаж бізнесу. Прохідне місце , фасад 50 метрів , 5,5 соток землі , приміщення 250 м.кв .

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 95359