Подзвонити Повідомлення
Це оголошення неактивне, але Ви можете відправити повідомлення до контактної особи або подивитися варіанти по: / / /
Ніколи не платіть до перегляду об'єкта і без договору, якій укладайте тільки з правомочною особою

Здам 1-к квартиру 30м2 в Подільському районі, Полтава

3 200 грн /міс.
75 $
107 грн /m2

Загальна площа:
30 м2
Житлова площа:
15 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
3 из 5

Код:
1889648
Оновлене:
18-05-2026
Перегляди:  269
Агентство нерухомості
АН Галерея нерухомості

Сдам 1-комн. квартиру, 3/5 кирпичный дом, Подол.. С мебелью. Комната 15 кв.м., балкон, с/у совмещенный, кладовка. Газовая колонка, стиральная машина, интернет. Без кондиционера (возможна установка). Пешком до остановки - 15 мин., до Южного ж/д вокзала - 25 мин. Плата за коммунальные по счетчикам. Дом после косметического ремонта.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 11355114