Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Склад 3400м2 на Заводська вул. у місті (передмісті), Полтава

856 800 грн /міс.
19 996 $
252 грн /m2

Загальна площа:
3400 м2

Код:
1910937
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  17
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Оксана
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується в оренду виробничо-складські приміщення, розташовані в промзоні м. Полтава. Площа майнового комплексу – Складські приміщення класу Б - 8200 кв.м., офісні пртміщення 1500 кв.м. Чотири черги будівництва. Перша черга готова - 3400 кв.м складається з 5 лотів, (4 склада по - 690 кв.м., 1 склад – 640 кв.м.) Висота приміщень: до ферми – 7,20 кв.м., до стелі – 9,5 кв.м. Зовнішні стінові сендвіч-панелі товщиною 120 мм. Внутрішні стінові сендвіч-панелі товщиною 80 мм. Підлога – промислова безпилова з розрахунковим навантаженням не менше 3т/м. На кожний лот 2 Доклевеллери із динамічним навантаженням до 6т. Теплі секційні ворота розміром 3х3 м (з рівня 1,15м). Водопостачання та водовідведення – центральні, заведені в приміщення. Електроенергія -20 Квт. заведена в кожне приміщення. Доступ на территорію комплексу 24/7. Охорона. Відеоспостереження. Вартість 6 $ за 1 кв.м. (можливо з ПДВ), + 1 $ експлуатаційні витрати. Вартість комунальних послуг сплачується за фактом споживання за лічильників. Пропозиція без комісії.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 167292