Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 138м2 в Градизьк смт, в Кременчуцькому районі, Полтавська обл.

47 000 $
2 013 883 грн
341 $ /m2

Загальна площа:
138 м2
Ділянка:
26 сот.

Поверхів:
1

Код:
1941872
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  16
Агентство нерухомості
Олена
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаю будинок в Градизьку. Продається будинок в с.м.т. Градизьк. Вся додаткова інформація за телефоном .. Відстань до найближчого міста: до 30 км.; Кількість кімнат: 4; Тип будинку: Будинок; Тип покрівлі: Шифер; Cанвузол: Роздільний; Опалення: Комбіноване; Ремонт: Житловий стан; Меблювання: Так; Мультимедіа: Wi-Fi; Комфорт: Гараж, Сад, город; Комунікації: Газ, Центральний водопровід, Електрика, Вивіз відходів, Асфальтована дорога; Ландшафт (до 1 км.): Водосховище;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22444886