Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Ресторан, кафе 386м2 на Магдебурзького права вул. 6 в Центральному районі, Дніпро

162 120 грн /міс.
3 784 $
420 грн /m2

Загальна площа:
386 м2

Код:
1961642
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  3
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Зубрицька Марина
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здам в оренду приміщення вільного призначення: підійде під кафе, бар, ресторан, студію, салон, офіс, магазин тощо. Розташований в центральній частині міста, біля Менори, за адресою вул. Магдебурського права 6, площею 386 м2, можна збільшити на 85м2., другий поверх, триповерхової цегляної будівлі, один вхід, санвузол на поверсі. Потужність обговорюється. Є мокра точка. Вартість оренди 10$ м2+ к/п. Умови оренди: 1 місяць+ застава+комісія! Дзвоніть, всі умови обговорюються!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1595928