Подзвонити Повідомлення
Це оголошення неактивне, але Ви можете відправити повідомлення до контактної особи або подивитися варіанти по: / / / / / / Купити 1-к квартиру Позняки, Київ

Продам 1-к квартиру 54м2 на Гришко Михайла вул. 9, Позняки, в Дарницькому районі, Київ, метро Позняки

95 000 $
4 070 614 грн
1 760 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
54 м2
Площа кухні:
12 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
28 из 32
Стіни:
Цегла

Євроремонт

Код:
1961944
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
АН Академія Житла

Продам комфортну квартиру в новому будинку на 28 поверсі 32-поверхового будинку. Площа квартири 54 м², кухня 12 м². Євроремонт, усі необхідні меблі та побутова техніка (електроплита, електрична духовка, холодильник, пральна машина). Wi-Fi. У під'їзді консьєрж і домофон. Район Позняки - затишний і розвинутий. Не втрачайте можливість стати власником цієї чудової квартири! Зателефонуйте, щоб домовитися про перегляд. Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-242-471-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6888925

Адреса будинку: Гришко Михайла вул., 9, Київ, Дарницький район