Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 43.7м2 на Ревуцького вул. 5, Харківський масив, в Дарницькому районі, Київ, метро Харківська

60 000 $
2 570 914 грн
1 373 $ /m2

Загальна площа:
43.7 м2
Площа кухні:
11.8 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
8 из 14
Стіни:
Цегла

Косметичний ремонт

Код:
2003007
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  10
Агентство нерухомості
Рубан Олена Федорівна
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира загальною площею 43,7 м². Вул. Ревуцького, 5 Зручне планування: велика кухня 12 м², окрема кімната, два роздільних санвузли. Квартира має великий балкон-лоджию з кухні (2.2м), що додає простору і можливостей для облаштування. Стан — жилий: квартира доглянута, придатна для проживання. Додатково маю місце в підвалі для збереження речей. Будинок цегляний теплий. ОСББ, доглянута територія, низькі тарифи. Гарні сусіди. Через дорогу озеро для відпочинку. Зручне розташування - до м. Харківська 10 хв. автобусом. Підійде як для власного проживання, так і під орендний бізнес. Власник. Додаткові деталі та перегляд — за домовленістю. Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-315-480-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7044587

Адреса будинку: Ревуцького вул., 5, Київ, Дарницький район