Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 78м2 на Богдана Хмельницького просп. 26 в Чечелівському районі, Дніпро

60 000 $
2 570 914 грн
770 $ /m2

Загальна площа:
78 м2
Площа кухні:
7 м2
Кімнат:
4

Поверх:
4 из 9

Код:
2009793
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Івановська Анжела
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам теплу 4-к квартиру, район Титова / Б. Хмельницького, 4/9 Продам простору 4-кімнатну квартиру у чудовому районі (перехрестя вул. Титова та пр. Богдана Хмельницького). Ідеальний варіант для великої родини! Дуже тепла: квартира надзвичайно комфортна взимку.Зручний поверх: 4-й поверх 9-поверхового будинку. Гарна площа: загальна — 78.7 м2, житлова — 51.7 м2. Планування: 2 кімнати роздільні, санвузол теж роздільний (ванна/туалет). Стан: акуратний косметичний ремонт, є балкон. Інфраструктура:Поруч є все для комфортного життя: супермаркети, ТРЦ, школи, дитячі садки, зупинки транспорту в усі напрямки міста. Ціна: 60 000+5%

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212916148