Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 36.5м2 на Пасічна вул. 38 у місті (передмісті), Львів

65 000 $
2 785 157 грн
1 781 $ /m2

Площа:
36.5 / 19.1 / 8.6 м2
Кімнат:
1

Поверх:
1 из 3
Стіни:
Цегла

Код:
2011582
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  7
Партнер
Irena
+3x-xxx Показати
Партнер

Сталінка район Пагорба Слави висока стеля, товсті стіни, своя атмосфера 1-кімнатна, 36.5 кв.м, цегляний будинок, початок вул. Пасічна два кроки від парку Погулянка та Личаківського лісу. Що всередині: Доглянутий житловий стан, збережений натуральний паркет, сучасна сантехніка, металопластикові вікна. Опалення центральне, гаряча вода бойлер. Вбудована кухня-залишається. Товсті цегляні стіни тримають тепло взимку і прохолоду влітку. Параметри: - Поверх 1/3 - Стеля 3.11 м, площа 36.5/19.1/8.6 кв.м -підвал 2 м/кв - Документи готові до продажу Локація: Зупинка трамвая №2, зупинка громадського транспорту, Ринок, 10 хв до центру, парк за рогом Кому підійде: - Власне проживання без зайвих вкладень - Тихий офіс або кабінет (психолог, косметолог, масаж) - Вдала інвестиція під оренду (неподалік два університети Медичний та Ветеринарний) Співпрацюю з колегами Без комісії для покупця Чистий продаж

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1013251