Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 40.5м2 у місті (передмісті), Харків

38 000 $
1 628 246 грн
939 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
40.5 м2
Площа кухні:
11 м2
Кімнат:
1

Поверх:
6 из 9
Стіни:
Моноліт

Код:
2011675
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Центр Продажи Недвижимости
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 1-кімнатну квартиру, покращеного планування 40,5 квадратних метрів в ЖК Райдужний, Роганський ЖМ. Не кутова, велика кухня, спальня, вбиральня, є балкон. У квартирі ремонт, техніка Bosch, якісні меблі, автономне газове опалення, електричний котел, кондиціонер. Можна за сертифікат.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7056767