Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 66м2 на Милославська вул. 8, Троєщина, в Деснянському районі, Київ

10 000 грн /міс.
233 $
152 грн /m2

Площа:
66 / 45 / 11 м2
Кімнат:
2

Поверх:
14 из 25
Стіни:
Цегла

Код:
2011988
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  8
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Партнер
Марина Миколаївна
+3x-xxx Показати
Партнер

Здам 2-кімнатну роздільну квартиру, Деснянський р-н, Троєщина. вул. Милославська будинок 8, 14/25эт.кирп будинку, 66/45/11м2. Автономність при блекауті: працює ліфт, опалення та водопостачання. У передпокої містка на всю стіну шафа купе. Кухня вбудована з необхідною технікою, є крісло, стіл. В одній кімнаті стоїть двоспальний диван, крісло, телевізор, в іншій кімнаті двоспальне ліжко. З/вузол сумісний пофарбовано, є пральна машинка, сушка для білизни. Лоджія засклена та утеплена. Є лічильники на тепло (велика економія на опаленні), воду, електрику. У будинку консьєрж та відеоспостереження, біля будинку магазин АТБ та Сільпо, поруч ринок та ТРЦ, школи та дитячий садок у дворі будинку. Кінцева зупинка тролейбуса 37, 31, автобуса 101, 114, 73 та 580, 191. Можна доїхати за 20 хв до станцій метро Почайна, Оболонь, Лісова, Дарниця, Лівобережна, Чернігівська, Поштова площа. 10000грн+комунальні Комісія: 50%

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1013262

Адреса будинку: Милославська вул., 8, Київ, Деснянський район