Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 55м2 на Євгена Коновальця (Щорса) вул. 29а, Печерськ, в Печерському районі, Київ, метро Печерська

117 000 $
5 013 283 грн
2 128 $ /m2

Площа:
55 / 44 / 6 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
1 из 5
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
2012555
Оновлене:
23-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Толканюк Юлія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Євгена Коновальця вул. (Щорса), 29-А Продається 3-кімнатна квартира на Печерську Адреса: вул. Євгена Коновальця, 29а (10 хв. пішки від м. Печерська) Поверх: 1/5 Площа: 54, 8 кв.м. (житлова 38, 4 кв.м.) Простора та затишна квартира в тихому дворі, ідеальний варіант для комфортного життя. Планування: Дві окремі кімнати + одна прохідна Кухня Сумісний санвузол Кладова Переваги: Якісний ремонт робили для себе Продається з меблями та технікою Тепла підлога (кухня, ванна) Електричні штори в спальні Німецька сантехніка Kludi, Hansgrohe Побутова техніка: Пральна машина AEG Посудомийка Whirlpool Холодильник genje Газова плита + духова шафа Два телевізори Комунікації: Централізоване тепло- та газопостачання Газова колонка Лічильники (вода, газ, електроенергія) Локація: Ідеальна інфраструктура: поруч супермаркети, спортзали, школи Зелена зона: парк та бульвар для прогулянок Зупинка транспорту 2 хв. пішки Цегляна Хрущівка 1962 рік побудови

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213343523

Адреса будинку: Євгена Коновальця (Щорса) вул., 29А, Київ, Печерський район