Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 51.8м2 на Космічна вул. в Київському районі, Харків

8 000 грн /міс.
187 $
155 грн /m2

Загальна площа:
51.8 м2
Площа кухні:
10 м2
Кімнат:
2

Поверх:
9 из 16

Код:
2012760
Оновлене:
24-05-2026
Перегляди:  3
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Код 25727 Здається затишна 2-кімнатна квартира біля метро Наукова — вул. Космічна Світла, чиста та доглянута квартира у спокійному зеленому районі поруч із центром міста. Підійде для пари, однієї людини або акуратної сім’ї з дітьми. Локація: — 8 хвилин пішки до метро «Наукова» — поруч Silpo, Восторг, АТБ, аптеки, кафе, парк — зручна транспортна розв’язка, трамвай №20 — поряд сквер Соснова Гірка, Саржин Яр, парк Горького Про квартиру: — 9 поверх із 16 — будинок типу «чешка», панельний — площа: 51,8 м² — окремі кімнати та роздільний санвузол — два балкони (один засклений) — гарний вид із вікон — працюють 2 ліфти, включно з вантажним Меблі та техніка: — двоспальне ліжко з хорошим матрацом — розкладний двоспальний диван — письмовий стіл — гардероб та місця для зберігання — холодильник — пральна машина — газова плита — Wi-Fi та роутер Особливості: — проектор для перегляду фільмів — автономний інтернет під час блекаутів — централізоване опалення працює — зелений доглянутий двір, зручно гуляти з собакою Можна з деякими домашніми тваринами (обговорюється). Важливо: Шукаю порядних, спокійних та некурящих орендарів. Оренда від 4 місяців. Телефонуйте або пишіть у повідомлення.