Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 73м2 на Бажана Миколы просп. 12, Позняки, в Дарницькому районі, Київ, метро Осокорки

18 500 грн /міс.
432 $
254 грн /m2

Площа:
73 / 35 / 14 м2
Кімнат:
2

Поверх:
8 из 25
Стіни:
Цегла

Код:
2012789
Оновлене:
24-05-2026
Перегляди:  4
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Нина Терещенко
(0x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Сдаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, проспект Бажана Николая, 12, метро Осокорки Здам довгостроково 2-кімнатну квартиру на пр. Миколи Бажана 12. Шукаємо хорошу родину БЕЗ ТВАРИН! Повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою для комфортного проживання. З техніки: холодильник, витяжка, пральна машина автомат, болер, вбудована варильна та духова шафа, два кондиціонери. Санвузол роздільний. Є балкон з великою шафою. Відмінно розвинена інфраструктура та; транспортна розв #39;язка. До метро Осокормам 3 хвилини ходьби. Двір великий з чудовим дитячим ігровим майданчиком. Поблизу є магазини, школа, дитячий садок, ТРЦ Аркадія.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7137_KRH

Адреса будинку: Бажана Миколы просп., 12, Київ, Дарницький район