Про нас

Ми, команда BN.ua, працюємо для того, щоб кожен, кого цікавить  столична нерухомість  і нерухомість в області, міг легко знайти потрібний варіант: купити квартиру, орендувати офіс, придбати кафе, зняти магазин або стати власником будинку. Житлове питання – те, з яким, так чи інакше, стикається майже кожен. Бажаючи поліпшити житлові умови, з'їхати від батьків, зробити чудовий подарунок дітям або просто переїхати в більш престижний район, потенційний покупець задається питанням: де знайти потрібний варіант? Відповідь проста: BN.ua – сайт безкоштовних оголошень нерухомості Києва і Київської області.

Для покупців і орендарів на нашій дошці оголошень завжди тільки найактуальніші пропозиції по оренді і продажу нерухомості. Кожен бажаючий без труда зможе підшукати підходящий варіант.

Корисна наша база нерухомості продавцям, орендодавцям, ріелторам і забудовникам. Якщо ви мрієте знайти орендаря або покупця на свою квартиру, особняк, офіс або таунхаус, вам потрібно розмістити безкоштовне оголошення на нашому ресурсі – і його побачать всі бажаючі.

Чому BN.ua?

Щомісячна відвідуваність BN.ua понад 150 тисяч осіб (трафік тільки по Києву і області). Докладніше: www.similarweb.com/website/bn.ua

Наша команда прагне надати зручний майданчик для всіх учасників первинного і вторинного ринку нерухомості Києва і області. Вдосконалюючись для вас, ми робимо наш ресурс все більш зручним, зрозумілим і ефективним.

Зараз можна виділити 5 основних переваг нашого сайту для тих, хто мріє вигідно зняти, купити, продати або здати в оренду житлову або комерційну нерухомість в столиці або її околицях.

Для покупців, орендарів та ріелторів

  1. Наші послуги безкоштовні як для приватних осіб, так і для ріелторів, агентств нерухомості і забудовників! Ви можете розміщувати необмежену кількість безкоштовних оголошень з продажу або оренди нерухомості (в тому числі через автоматичний імпорт за допомогою XML фіда).
  2. З нами ви будете в курсі всіх пропозицій: ми надаємо вам постійно оновлювану базу нерухомості Києва і населених пунктів Київської області. Ви зможете познайомитися з найсвіжішими оголошеннями: ми стежимо за тим, щоб на сайті були тільки актуальні пропозиції.
  3. З нашою базою ви без зусиль знайдете те, що вам підійде: ми пропонуємо вам різноманітні фільтри, які допоможуть впорядкувати оголошення за спеціальним рейтингом, ціною, за датою розміщення, за районом, за метражем і за іншими параметрами. Вам буде неважко знайти підходящі варіанти з оренди та продажу житла, використовуючи відповідні параметри «Купити», «Зняти тривало» або «Зняти подобово». За допомогою фільтрів «без комісії» і «без посередників» ви підберете максимально вигідні варіанти, а фільтри «новобудови» або «вторинний ринок» знадобляться, щоб вибрати первинку або пропозиції від господарів – власників. На сайті ви без зайвих зусиль відшукаєте підходящий варіант за допомогою таких обов'язкових фільтрів, як «локація», «тип об'єкту», «поверховість», «площа», «кількість кімнат».
  4. З нами вам буде цікаво: крім оголошень на сайті ви знайдете корисні статті. Ми пишемо про найрізноманітніші масиви столиці, про очевидні і приховані переваги та ризики інвестування в об'єкти, що будуються, про достоїнства і недоліки первинного і вторинного ринку нерухомості, про способи заощадити при придбанні житла, офісу, кафе, салону або магазину – загалом, про все, що може бути пізнавально і корисно для наших користувачів.
  5. З нами комфортно: зі зручним сервісом нашого ресурсу ви можете запускати «автопошук», повертатися до нещодавно переглянутих пропозицій, отримувати рекомендації на основі ваших переглядів, знайомитися з характеристиками будинків столиці (рік побудови, тип будинку, поверховість, кількість під'їздів, матеріал стін і перекриттів і т.д.)

Для продавців, орендодавців, агентств нерухомості та забудовників

Зручний пошук, зрозумілий інтерфейс і приємно вражаюча різноманітність пропозицій роблять базу BN.ua популярною і затребуваною. Тому розмістити своє оголошення у нас – вірний спосіб знайти зацікавленого клієнта. Розміщення оголошень безкоштовне, зробити це дуже просто, а результат не змусить себе довго чекати.

Наш проект створений для того, щоб покупці, орендарі та агенти нерухомості могли швидко і легко знаходити потрібні варіанти, а продавці і орендодавці або їх представники мали можливість передати свої пропозиції максимальному числу зацікавлених людей. Сайт нерухомості Києва і області БН.ua доступний на двох мовах: українською та російською.

Ми дійсно робимо пошук житла і комерційної нерухомості зручним і ефективним. Знімайте і купуйте вигідно, продавайте і здавайте легко!