Партнерство з BN.ua

Ви Агентство нерухомості? Ріелтор? Забудовник? Власник? Команда спеціалізованого сайту?

– Наша пропозиція буде цікава кожному! Співпраця з BN.ua – це можливість донести вашу інформацію до максимальної кількості зацікавлених клієнтів. 

Щомісячна відвідуваність BN.ua більше 150 000 чоловік (трафік тільки по Києву і області) Детальніше: similarweb.com/bn.ua

Імпорт оголошень в форматі XML

Якщо у Вас багато оголошень, то Вам не потрібно додавати кожне з них вручну. BN.ua зробить це за Вас! Ми приймаємо будь-яку кількість оголошень від наших партнерів.

Власники дощок оголошень і спеціалізованих порталів, представники сайтів нерухомості і забудовники, це відмінний шанс для вас: сайт BN.ua – «База нерухомості» щодня привертає увагу численних потенційних покупців.

Ми готові співпрацювати з усіма партнерами з Києва та Київської області. Все, що від Вас потрібно – актуальні і якісні оголошення!

Передавайте оголошення з продажу і оренди (крім подобової): квартири, кімнати, будинки, комерційну, ділянки і гаражі.

Пропонуємо безкоштовно і без обмежень вивантажувати оголошення 

Підходять фіди в форматі XML Яндекс нерухомість:

Після імпорту оголошень на BN.ua ви можете керувати своєю інформацією в Особистому кабінеті: редагувати, видаляти і додавати нові об'єкти.

Що потрібно, щоб ваші оголошення нерухомості безкоштовно з'явилися у нас?

Все просто: оголошення повинні бути тільки з нерухомості Києва і Київської області. Фід повинен містити всі актуальні оголошення з вашого сайту та регулярно оновлюватися.

Вам потрібно автоматично експортувати свою базу в форматі фіду, підтримуваному нашим ресурсом – XML ​​Яндекс нерухомість (XML-вивантаження оголошень на сайт нерухомості). Після настройки постійного потоку – фіду, ваші безкоштовні оголошення з нерухомості з'являться на BN.ua і будуть доступні для всіх відвідувачів сайту.

Кожне ваше оголошення матиме окрему сторінку на нашому сайті. На сторінки будуть заходити клієнти, які зацікавилися пропозицією. Ми також можемо перенаправляти відвідувачів на сторінки оголошень на вашому сайті як агрегатор.

Виконайте дії:

  1. Зареєструйтеся на BN.ua
  2. Надішліть через форму зворотного зв'язку (праворуч знизу сайту) або на e-mail: xml@bn.ua посилання на ваш фід в форматі XML Яндекс нерухомість (підходять фіди plektan.com, ligapro.ua, realtsoft.com.ua і т.д). У листі вкажіть ID номер вашого Профілю на BN.ua для прив'язки фіда.
  3. Чекайте на e-mail підтвердження коректності фіда і подальшого підключення.

Ваші вигоди

  • Розміщення оголошень безкоштовно! Значить, без зайвих витрат ви отримуєте ще один ефективний канал зв'язку з потенційними клієнтами;
  • Не потрібно завантажувати оголошення по одному: ви економите час, передаючи на BN.ua – сайт безкоштовних оголошень нерухомості Києва і Київської області всю базу оголошень XML потоком-фідом, що постійно оновлюється;
  • Оголошення автоматично оновлюються не рідше одного разу в день, значить, потенційні клієнти будуть в курсі всіх пропонованих вами нових оголошень;
  • Ваш сайт з'явиться в списку партнерів BN.ua, а значить, ви знову нагадайте про себе: назву вашого ресурсу побачать ті, хто цікавиться ринком нерухомості столиці та області.

Для успішного ведення справ потрібно, щоб вас знали і щоб вам довіряли. Більше рекламних майданчиків – це більше угод, і в підсумку – більше прибутку. Наш сайт допоможе вам донести свої пропозиції до безлічі потенційних клієнтів. Потрапивши на сторінки ваших оголошень, вони зможуть переконатися в тому, що ви пропонуєте по-справжньому цікаві і актуальні варіанти. 

Заявіть про себе прямо зараз, щоб клієнтам було ще простіше знайти вас!