Де купити квартиру в Деснянському районі Києва

Отже, ви плануєте купити квартиру. Деснянський район в Києві – це безліч цікавих варіантів: дорогі апартаменти або дешеві гостинки, новобудови або вторинка Києва, багатоквартирні будинки і приватний сектор. База нерухомості Києва – BN.UA пропонує вам тільки найвигідніші варіанти: зручна продаж квартир в Деснянському районі Києва або легка покупка недорого житла в столиці.

Хочете купити вторинне житло в Києві недорого? Деснянський - найбільш густонаселений район столиці, а, значить, тут ви без зусиль знайдете недорогі квартири в Києві. Деснянський район був утворений порівняно недавно, в 2001 р, але, звичайно, вторинний ринок житла тут представлений як будівлями 2000-х рр., Так і будинками радянської побудови. Якщо ви шукайте доступне за ціною житло, то вам варто купити квартиру в Деснянському районі Києва недорого. Цей район вважається найдоступнішим щодо вартості житла. Чому тут такі дешеві квартири? Троєщина страждає від пробок, Биківня дуже далеко від центру, в Лісовому багато малогабаритних «хрущовок».

Тим, хто хоче купити квартиру від забудовника, можна порадити житло в сучасних житлових комплексах. На Троєщині ви знайдете ЖК «Милославичі», ЖК «Перлина Троєщини», ЖК «Перспектива» та інші. На Биківні - котеджне селище і сучасний ЖК «Лісова казка». Купити квартири в новобудовах Києва на Троєщині, Лісовому масиві або Биківні - значить вибрати сучасне житло за доступною ціною в районі з гарною інфраструктурою.

Історія

Деснянський отримав свою нинішню назву тільки в 2001 р До цього він називався Ватунінскім. Ця частина столиці була відокремлена від Дарницького району в 1988 р

Перші згадки про Вигуровщині (частина сучасної Вигурівщини-Троєщини) відноситься до XVII ст. Спочатку територія нинішнього Деснянського району була місцем резиденції київських князів, також тут розташовувалися землі, що належать монастирям.

У 1920-ті рр. території, що пізніше увійшли до складу району, стали частиною міста (до того вони ставилися до Броварської волості Остерського повіту).

У 1935 р був сформований Дарницький р-н, що включав тоді території Дніпровського, Деснянського та власне Дарницького р-ну.

Географія

Деснянський р-н названий на честь річки Деснёнкі. Територія межує з межею (кордоном) міста, Дніпром і Дніпровським районом.

У його склад входять Биківня, Вигурівщина-Троєщина, Лісовий масив, с. Троєщина.

Це другий за площею район Києва і перший за кількістю населення. Вигурівщина-Троєщина - найбільш густонаселений масив столиці, Лісовий масив займає сьоме місце в списку найбільш населених частин Києва.

Це цікаво

  1. Площа району - 148 кв.м., населення - понад 350 тисяч осіб.
  2. На гербі району щит (захист), тризуб (єдність явного, невидимого і «повноправного» світів), перев'язь (символ води) і листя зубрівки (символ позитивних сил природи). На щиті зображено Архангела Михаїла (символ Києва), журавель (хранитель сімейних традицій), золоті гривні (символ Національного банкнотно-монетного двору), княжий двір (в знак того, що саме тут розташовувалися резиденції київських князів).

Життя в Деснянському районі

Деснянський р-н славиться великою кількістю зелені і незвичайних місць: від вишуканого на східний манер парку Кіото на Лісовому до величних і похмурих Биківнянських могил. Вторинний ринок квартир Києва тут представлений житлом в строкатих будинках Троєщини і сусіднього Райдужного масиву, різноманітністю хрущовок Лісового масиву, добротними брежневка Биківні. Тому тут дуже просто купити двокімнатні або однокімнатні квартири в Києві недорого. Ціни на нерухомість в Києві тут різняться в залежності від обраного масиву: найдоступніший за ціною житло можна знайти на Биківні.

інфраструктура

Де ж саме купити 3-кімнатні, 2-кімнатні або 1-кімнатні квартири? Деснянський район пропонує 3 варіанти:

  • Вигурівщина-Троєщина вабить своїх мешканців та гостей кафе і ресторанами, кінотеатром і велопарку, двома зеленими парковими зонами, закладами для корисного та приємного дитячого дозвілля. А ще тут можна знайти аптеки і банки, автосервіси і салон краси, дитячі майданчики і ательє, тренажерний зал Sport Life і магазини. Поруч мальовничі береги Десенки. Словом, все, що потрібно для комфортного життя. Цю частину міста нерідко вважають містом в місті пов'язана з правим берегом одним Московським мостом, Троєщина, з одного боку, самодостатня і без правобережжя, а з іншого - страждає від пробок і заторів;
  • Лісовий масив - це безліч навчальних і медичних установ, кінотеатр «Росія», знаменитий парк Кіото, а також аптеки і кафе, магазини і пошта, банки і заправки, спорт-клуби і ринок «Юність»;
  • Биківня не так упорядкована, як інші частини Деснянського, а й тут можна знайти кафе і магазини, школу, поліклініку, заправку, дитячий сад і пошту.

Переваги Деснянського району - зелені зони, свіже повітря і доступне житло, а також велика кількість шкіл (за кількістю загальноосвітніх установ Деснянський р-н поступається тільки Шевченківському).

Недорого купити однокімнатну квартиру в Деснянському районі Києва або вигідно придбати більш просторі апартаменти можна тим, хто не боїться пробок і віддаленості від центру. Крім того, потрібно мати на увазі, що Биківня - один з найбільш невпорядкованих куточків столиці, а Троєщина - один з лідерів за рівнем злочинності. Багато в чому і тому тут завжди можна купити однокімнатну квартиру в Києві дешево.

Це цікаво

  1. На Троєщині можна знайти меморіал і пам'ятник, присвячений аварії на Чорнобильській АЕС. Також в цій частині міста розташована площа Анкари (одна з найменших в Києві).
  2. Биківня відома меморіалом «Биківнянські могили».
  3. Лісовий масив славиться парком Кіото до цього японським садом каменів і буддійської ступою, численними інсталяціями у дворах житлових будинків на Лісовому проспекті і великою кількістю медичних установ.

Транспорт

Чим далі від метро і від Московського моста (Петрівка), тим простіше дешево купити двокімнатну квартиру в Києві в Деснянському районі. Тут всього 2 станції метро - Лісова і Чернігівська. А це означає, що велика частина території віддалена від лінії метрополітену.

Територією району їздять численні автобуси і маршрутки, а також трамваї і тролейбуси.

Найменш насичені транспортними лініями Биківня і північна околиця Лісового і Троєщини (на кордоні з передмістям).

Вторинне житло і новобудови на будь-який смак!

Хочете купити квартиру: Деснянський, Дніпровський або Дарницький райони? Найпростіше купити дешеві квартири в Києві саме в Деснянському районі.

Вас цікавить продаж квартир в Києві терміново? Вам потрібно звернутися до ресурсів BN.UA. Вигідна продаж квартир: Троєщина, Воскресенка, Райдужний масив, Лісовий масив, Комсомольський масив, Соцмісто, Биківня чи ДВРЗ - стане зручніше з нашою базою нерухомості.

Хочете купити квартиру в Києві? Новобуд в Деснянському районі чи вторинний ринок житла - з нами вам доступні найактуальніші пропозиції: квартири від господарів - продаж квартир без посередників в Києві.

Вас зачарувало спокій і самоту Биківні, впорядкованість Лісового масиву або затишна Троєщина? Новобудови і вторинне житло - все є на BN.UA. Хочете придбати будинок, стати власником багатокімнатних апартаментів або купити 1к квартиру - Київ, Деснянський район, вторинний ринок? З нами покупка і продаж квартир в Києві (Деснянський район) стає зручною і вигідною. Вам потрібно лише опублікувати інформацію про покупку або подати безкоштовне оголошення про продаж квартири на нашому сайті нерухомості.

Купити квартиру Деснянський район Київ недорого — Продаж