ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса —місто Львів, вулиця Академіка Люльки,номер 5.
Кількість кімнат —одно кімнатна квартира.
Поверх — 3
Тип будинку — австрійський . Матеріал стін —цегла
Загальна площа —25 м², житлова — 12 м², кухня — 12 м².
В квартирі зроблений авторський ремонт.
наявні меблі та побутова техніка: пральна машинка ,сушарка,посудомийка ,холодильник ,мікрохвильовка ,витяжка, духовка все під забудову.
Опалення —,автономне опалення підігрів підлоги котел Vaillant з дозвільними документами .
Санвузол — один суміжний
Особливості даної квартири —3 фасадних вікна з класним видом на місто поруч форум,все продумано до деталей для успішного бізнесу по добовій, чи тривалій оренді. Квартира оснащена сучасною технікою в австрійському будинку,все зроблено з якісних матеріалів.В підʼїзді косметичний ремонт,є кладовка та підвал 20кв .
Код обʼєкта: _4096____
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса - місто Львів, вулиця Франка, 95
Кількість кімнат - одна .
Поверх - 1 з 4
Тип будинку - австрійський .
Матеріал стін - цегла
Загальна площа - 37. 7 м2, житлова - 12.1 м2, кухня - 20 м2.
В квартирі зроблений косметичний ремонт.
Опалення - індивідуальне , встановлений електричний котел, бойлер.
З підігрівом підлоги по всій площі квартири.
Санвузол - один суміжний.
Особливості даної квартири - квартира розташована в історичному районі міста з гарною інфраструктурою, близько до центру. Гарна звукоізоляція
Поруч з будинком: школа, університет, дитячий садок, супермаркет , парк, відділення нової пошти , аптеки, зупинка громадського транспорту, кав'ярні, базар.
Код обʼєкта: 3966
ПРОДАЖ КВАРТИР З РЕМОНТОМ
Адреса - Львів,вулиця Академіка Люльки 5 , Центр.
Кількість кімнат-одна
Поверх 3 з 3
Матеріал стін цегла
Загальна площа 25 м², кухня 8.50м².
В квартирі зроблений дизайнерський ремонт,наявні меблі зроблені під замовлення з горіха,покриття маслом, та порошковою фарбою.
Є вся необхідна побутова техніка.
Автономне опалення з підігрівом підлоги,вікна металопластикові нові.
Санвузол один.
Особливості даної квартири - Це те що квартира знаходиться в центрі, поруч є школа,зупинка, розважальні заклади,супермаркет,парк,ліс.
Код обʼєкта: _3899____
ПРОДАЖ КВАРТИРИ
Адреса - місто Львів, вулиця Кордуби, 12.
Кількість кімнат - однокімнатна.
Поверх - 4 з 4.
Тип будинку - хрущовка.
Загальна площа - 33.1 м2, житлова - 16.9 м2, кухня - 6.1 м2.
Квартира в житловому стані.
Опалення - центральне.
Балкон - один.
Санвузол - один, суміжний.
Особливості даної квартири - це те, що знаходиться в пішій доступності до центру міста Львова, поруч парк Знесіння,дана квартира ідеально підходить під інвестицію чи для власного проживання.
Поруч з будинком: парк Знесіння, Високий Замок, магазин.
Код об'єкта: 3339.
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса - місто Львів, вулиця Зелена, 57
Кількість кімнат - одно кімнатна квартира.
Поверх - 2 з 2
Тип будинку - польський. Матеріал стін -цегла
Загальна площа - 18.8 м2, житлова - 18.8 м2.
В квартирі зроблений частковий ремонт, наявні меблі та побутова техніка:
Опалення - індивідуальне електричне, наявний бойлер.
Санвузол - один.
Особливості даної квартири - це те що на поверсі дві квартири, розташована у затишному мезоніні історичної кам’яниці, що дарує відчуття окремого простору. Будинок має унікальну архітектуру початку ХХ століття й розміщений у зеленому районі з хорошим транспортним сполученням.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, парк, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту, центр міста в пішій доступності.
Код обʼєкта: 3622
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса - місто Львів . вулиця Зелена 281А
Кількість кімнат - одна
Поверх -9/10
Тип будинку -новобудова . Матеріал стін - цегла .
Загальна площа 47м2 , житлова 17,9 м2, кухня - 15 м2
.
В квартирі зроблений авторський ремон.
Наявні меблі та побутова техніка:плита, духова шафа,холодильник,посудомильна машина,пральна машина .
Опалення - індивідуальне , газовий котел.
З підігрівом підлоги на кухні / коридорі / санвузлі.
лоджія - дві
Санвузол - один суміжний.
Особливості даної квартири - шикарна локація: 3 хв до зупинки громадського транспорту, поруч ринок, школи, садочки, магазини, 5 хв до ТЦ «Сихів»,кінотеатр,відділення пошти,залізнична станція.
Код обʼєкта: 3210
ПРОДАЖ КВАРТИРИ БЕЗ РЕМОНТУ
Адреса — місто Львів, площа Святого Теодора, 4
Кількість кімнат — однокімнатна квартира.
Поверх - 4 з 4
Тип будинку — польський. Матеріал стін — цегла.
Загальна площа - 35 м2, житлова - 31.4 м2, кухня - 13.3 м2.
Проведений повний демонтаж (штукатурка, підлога, перегородки і т.д.) Квартира підготовлена під ремонт.
Опалення — індивідуальне.
Особливості даної квартири — це те що квартира знаходиться у центрі міста. Хороший варіант для інвестування.
Поруч з будинком: центр міста, Оперний театр, парк, Форум Львів, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту тощо.
Код обʼєкта: 3009
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса — місто Львів, вулиця Академіка Люльки
Кількість кімнат — однокімнатна квартира.
Поверх - 3 з 3
Тип будинку — австрійський. Матеріал стін — цегла.
Загальна площа - 25 м2, житлова - 20 м2, кухня - 5 м2.
У квартирі зроблений авторський ремонт.
Наявні меблі та побутова техніка: пральна машина, варильна панель, мікрохвильова піч, посудомийна машина, духова шафа, сушильна машина, плита, холодильник.
Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел.
Санвузол — один/ суміжний.
Особливості даної квартири — це те що квартира знаходиться у самому серці Львова. Ідеальний варіант для інвестування, під здачу подобово.
Поруч з будинком: центр міста, зупинки громадського транспорту, супермаркети, магазини.
Код обʼєкта: #2602
ПРОДАЖ КВАРТИРИ
Адреса - місто Львів, вулиця Таманська 3.
Кількість кімнат - одна .
Поверх - 4 з 4
Тип будинку - австрійський . Матеріал стін - цегла.
Загальна площа - 39.3 м2, житлова - 18 м2, кухня - 12.6 м2.
В квартирі зроблений косметичний ремонт
Наявні меблі та побутова техніка: ліжко, приліжкові тумби, комод, холодильник, газова плита, пральна машинка.
Опалення - пічне.
Балкон- один.
Санвузол - один, суміжний.
Особливості даної квартири - це розміщення в самому серці міста. Квартира на четвертому поверсі, звідки відкривається гарний краєвид на місто. Є балкон і горище.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет , гіпермаркет , парк, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту.
Код обʼєкта: #2220
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса - місто Львів, вулиця Тарнавського
Кількість кімнат - одна.
Поверх - 1 з 5
Тип будинку - хрущовка. Матеріал стін - цегла
Загальна площа - 42 м2, житлова - 17 м2, кухня - 10 м2.
В квартирі зроблений ремонт, наявні меблі та побутова техніка.
Опалення - центральне, наявна колонка на гарячу воду.
З підігрівом підлоги на кухні, коридорі, санвузлі.
Санвузол - один суміжний.
Особливості даної квартири - це те що квартира світла, простора, з хорошим плануванням, є підігрів підлоги, розташована в ближньому центрі.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет, парк, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту.
Код обєкта: 1738
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса - місто Львів, вулиця Лисенка , 5.
Кількість кімнат- однокімнатна квартира.
Поверх - 4 з 4.
Тип будинку - австрійський люкс .
Загальна площа -47,4 м2, житлова - 18 м2, кухня - 20 м2.
В квартирі зроблений авторський ремонт, наявні меблі ,та побутова техніка від виробника: варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, вбудований холодильник, пральна машина. Встановлений кондиціонер.
Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел.
Санвузол - один, суміжний.
Особливості даної квартири - це те, що дана квартира знаходиться в історичній частині міста в Галицькому районі міста на вулиці Лисенка , відомій містянам своєю унікальною архітектурою, вдалим розташуванням та якістю будівництва австрійського будинку класу люкс . Прибудинкова територія доглянута , подвір'я вимощене бруківкою , закритого типу, альтанка для мешканців, ландшафтний дизайн . Доглянутий під'їзд, створено вже давно ОСББ . Квартира дуже добре себе зарекомендувала як вигідне капіталовкладення , оскільки працює під по добовою орендою , має високий рейтинг .
Поруч з будинком: школа, зупинка громадського транспорту, відділення Нової пошти, магазини, аптеки, заклади громадського харчування. Центр міста
Код об'єкта: 1656.
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса – місто Львів, вулиця Братів Рогатинців
Кількість кімнат - однокімнатна квартира.
Поверх – 4 з 4
Тип будинку – австрійський
Матеріал стін - цегла
Загальна площа – 33 м2, житлова – 12 м2, кухня – 10 м2.
В квартирі зроблений ремонт по дизайн проекту
Опалення – індивідуальне, двофункційний котел, тепла підлога
Санвузол суміний
Особливості : Будинок є пам'яткою архітектури місцевого значення
Квартира затишна та тиха,вікна виходять на фасад будинку по вул.Братів Рогатинців. Чудовий краєвид з вікон на історичну частину міста.
В квартирі є все необхідне для проживання: кабельне ТБ, інтернет, індивідуальне опалення, тепла вода цілодобово та підігрів підлоги.
Вікна дерев’яні з енергоефективними склопакетами та природня вентиляція у квартирі, забезпечуть постійний комфортний мікроклімат у квартирі. Повна реконструкція квартири проведена згідно дизайн-проекту.
Квартира підходить як для власного проживання так і під інвестицію.
Код об'єкта 1333
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
Адреса - місто Вроцлав, Польща
Кількість кімнат - одна
Поверх - 0
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Загальна площа - 31,44 м2, житлова - 21,43 м2
Опалення - центральне
Санвузол - один (суміжний).
Прибудинкова територія 8,18 м2. Закритий двір.
Будинок вводиться в експлуатацію в 3 кварталі 2024 року.
Поруч з будинком: зупинка громадського транспорту
Особливості розташування - центр міста, до площі ринок 5хв., хороша інвестиція під здачу в оренду, особливо по добова оренда.
Код об'єкта: 1244
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
Адреса - місто Вроцлав, Польща
Кількість кімнат - одна
Поверх - 1
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Загальна площа - 27 м2, житлова - 20 м2
Опалення - центральне
Санвузол - один (суміжний).
Прибудинкова ділянка 7,23 м2. Закритий двір.
Будинок вводиться в експлуатацію в 3 кварталі 2024 року.
Поруч з будинком: зупинка громадського транспорту
Особливості розташування - центр міста, до площі ринок 3хв., хороша інвестиція під здачу в оренду, особливо по добова оренда.
Код обєкта: 1240
ПРОДАЖ КВАРТИР З РЕМОНТОМ
Адреса — місто, Львів вулиця проспект Свободи.
Кількість кімнат — однокімнатна квартира.
Поверх — 2 з 3
Тип будинку — австрійський. Матеріал стін — цегла.
Загальна площа — 45 м², житлова — 20 м², кухня — 12 м².
В квартирі зроблений квартира в житловому стані.
Опалення — пічне, наявна колонка на гарячу воду.
Балкон — один.
Санвузол — один, роздільний.
Особливості даної квартири — квартира на другому поверсі у триповерховому будинку на проспекті Свободи. У кімнаті вікна виходять на оперний театр. Помешкання потребує капітального ремонту. Вхід у квартиру по балкону в кухню.
Поруч з будинком: Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, школа, дитячий садок, супермаркет, гіпермаркет Forum, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту.
Код об'єкта: 570
Продаж стильних, сучасних, унікальних апартаментів у польському будинку на вулиці Генерала Тарнавського у місті Львові, площею 51 кв.м. Квартира розташована на 1 поверсі з 4.
«Родзинкою» цієї квартири є її індивідуальність. Власники особливо підійшли до створення затишку та до її унікальності. Квартира зі стильним дизайнерським ремонтом, автентичними матеріалами та якісним наповненням. Апартаменти зачаровують комфортом та затишком. У вітальні знаходиться діючий камін на дрова та тепла підлога. Надзвичайної уваги приділено деталям в помешканні. Декор, деякі меблі та дерев'яні вікна, відреставровані. Вікна виходять у зелений двір, який у користуванні лише мешканців будинку.
Будинок знаходиться на самій зеленій вулиці Львова. Друга серед вулиць Львова за кількістю пам'яток архітектури. На вулиці розташовані 42 будинки-пам'ятки архітектури місцевого значення. Залізобетонне перекриття між поверхами. Чистий та охайний під'їзд.
Чудовий варіант як для проживання так і під інвестування.
Код 544
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса - місто Львів, вулиця Балабана,10
Кількість кімнат - однокімнатна квартира.
Поверх - 6 з 8
Тип будинку - новобудова.
Матеріал стін - цегла.
Загальна площа - 63 м2, житлова - 15.3 м2, кухня - 27.6 м2.
В квартирі зроблений авторський ремонт,
Наявні меблі та побутова техніка.
Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел.
З підігрівом підлоги на кухні, коридорі, санвузлі.
Балкон - один.
Санвузол - один суміжний.
Особливості даної квартири - квартира у центрі міста, з сучасний ремонт, у приміщенні зручне планування, гардероб.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет Рукавичка, гіпермаркет Магнус, відділення нової пошти, аптеки, ринок, зупинка громадського транспорту, центр.
Код об'єктна: 1037
Продаж 1 кімнатної квартири Вул Городоцька Меретина Центр Галицький район
Площа квартири 29 кв м Ізольована спальня та кухня Зручний другий поверх, три поверхового будинку Квартира з сучасним ремонтом у світлих тонах, вмонтована побутова техніка, багато шаф для зберігання речей, панорамні вікна До квартири входить підвальне приміщення
Чудова локація, максимально розвинена інфраструктура, 15 хв пішки до центру міста 5 хв пішки до парку Франка Ідеальний варіант як для власного проживання так і для здачі в оренду
Інфраструктура все поруч
В продажу 2 кімнатна квартира на вулиці М.Лисенка, біля поліклініки, цегляний будинок. Квартира з вільним плануванням. Ремонт після будівельників. Висока стеля 3,5 м. Оскільки це останній поверх, можливо зробити мансардний поверх. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Є центральна каналізація та центральний водопровід. Квартира не мебльована.
1 к квартира на затишній спокійній вулиці в центрі міста.Вулиця Дмитра Донцова. Ідеальний варіант для комфортного життя, вигідної інвестиції або прибуткової здачі в оренду! Піша доступність до історичного центру, парків, затишних кавярень та ресторанів – все це робить життя тут по-справжньому комфортним та зручним. Високі стелі, 1u002F3 високий, 24м2, опалення інвертоний кондиціонер+пічне, мпв, бойлер..Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Царський будинок;Планування: Студія;Cанвузол: Суміжний;Опалення: Комбіноване;Меблювання: Так;Побутова техніка: Варильна панель, Мікрохвильова піч, Холодильник, Пральна машина;Мультимедіа: Телевізор;Комфорт: Кондиціонер, Душова кабіна;
Продаж квартири на вул. Теодора
Характеристики:
Площа: 35 м #178;
Поверх: 4 / 4
Зручності: світло, газ, вода, каналізація
Ця квартира розташована на четвертому поверсі, забезпечена усіма необхідними комунікаціями для комфортного проживання. Ідеальний варіант для тих, хто шукає зручне житло в місті. Зацікавлені? Звертайтеся для отримання додаткової інформації та організації перегляду!
Продаж 1-кімнатної квартири з окремою спальнею в сучасному ЖК Америка на вул. В. Великого
Площа — 46,3 м #178;, 4 поверх із 16
Стильний дизайнерський ремонт, повністю укомплектована меблями та якісною технікою
Світла квартира з панорамними вікнами та балконом
Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги, швидкісний інтернет
Житловий комплекс бізнес-класу: закритий двір без авто, підземний паркінг, дитячий та спортивний майданчики, теніс, кімната для візочків і велосипедів, консьєрж, охорона
У будинку 4 ліфти, включно з вантажним
Поруч — парк Горіховий гай, спорткомплекс Динамо, тенісні корти, супермаркети, ТРЦ, зупинка транспорту
Телефонуйте!!! Огляд квартири в зручний для вас час
Продаж стильної квартири в центрі Львова!
1-кімнатна квартира площею 25 м #178; — ідеальний варіант для життя або здачі в оренду!
Локація: історичний центр Львова — поруч із кавярнями, ресторанами, музеями та зручною транспортною розвязкою.
Про квартиру:
•сучасний дизайнерський ремонт у стилі лофт
•повністю укомплектована меблями та технікою
•затишна спальня з великим ліжком і декоративною стіною з каменю
•кухня-студія з обідньою зоною
•простора ванна кімната з душовою, дизайнерською раковиною та якісною сантехнікою
Особливості:
•якісний ремонт з використанням натуральних матеріалів
•квартира повністю готова до заселення або здачі в оренду
•світла, тепла та дуже атмосферна
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд — ця квартира вас приємно здивує!
Продаж 1 кімнатної квартири в австрійському будинку на вул. Шептицьких Галицького району у м.Львів.
Загальна площа 24,5 м.в., житлова -10,7 м.кв., кухня-5,3 м.кв.
Висота приміщень -3,50 м.
Перекриття залізобетон.
Вхід через внутрішній двір .
Опалення індивідуальне ,газове.
Газова колонка.
Квартира потребує ремонту .
Підвал 4 м.кв.
Будинок розташований у спокійній вулиці неподалік від центру міста .
Поруч зупинка громадського транспорту , магазини, аптеки, школи та дитсадки.
В пішій доступності вищі навчальні заклади.
код 15064
Унікальна локація вдало поєднує макимальну близкість до всіх памяток архітектури і місць притягнення туристів, а також спокій малопрохідної площі Старий Ринок.
Поруч зупинки громадського транспорту, ринок Добробут, супермаркет Арсен, школи, університети, бари, клуби, театри, музеї, ресторани і вся можлива інфраструкура старого міста.
Ідеальна для здачі в оренду або проживання 1-2 ох людей.
Красивий вид з вікон на площу. Не кутова.
Нормальний вхід через під #700;їзд. Без будь-яких прихованих дефектів чи сюрпризів. Хороші сусіди.
Полький будинок з міцним деревяним перекриттям (квартира знахолится над аркою підїзду через це пощастило отримати усилене перекриття). Зверху горище (заселене) тому проблем з дахом також немає.
Квартира пуста, повністю підготовленна до ремонту.
З комунікацій, вода та електроенергія
Розроблений дизайн-проект, встановлені дорогі двері Страж з італійськими замками і 7-ми камерні вікна VEKA з вмонтованими жалюзі.
Вирівняні стіни.
Інфраструктура: Залізнична станція, центр міста, зупинка транспорту, аптеки, ресторани, кафе, лікарня, поліклініка, дитячий садок, школа, ринок, магазин, кіоск, дитячий майданчик, театек, торговий центер, відділення пошти, кінотеатир;
Телефонуйте, огляд зручний для Вас час!
1-кімнатна квартина на вул. Водогінній з ремонтом, зручний район з розвиненою інфраструктурою.
3 поверх з 11
Новобудова 2015 року, цегляний будинок (не монолітно-каркасний), монолітне перекриття.
Площа: Загальна площа за техпаспортом 37 м #178; (з балконами 42 м #178;).
Кухня-вітальня: 23 м #178;.
Спальня: 6 м #178;.
Ванна кімната: 4 м #178; (сумісний санвузол).
Два балкони.
Якісний ремонт, стан як на фото.
Меблі та побутова техніка залишаються.
Особливості:
-Дуже світла квартира з панорамним видом з вікон.
-Індивідуальне газове опалення.
-Відмінна шумоізоляція (всі стіни від сусідів капітальні).
-Можливість придбання кладовки між поверхами (4 м #178;).
-Сучасний ремонт та повне меблювання.
-Панорамний вид та велика кількість природного світла.
-Відмінна шумоізоляція.
-Зручне розташування з розвиненою інфраструктурою.
Інклюзивність: Вхід в рівень з вулицею.
Побутова техніка: Пральна машина.Варильна панель.Духова шафа.Сушильна машина.Мікрохвильова піч.Холодильник.
Додатково:
Можливість придбання кладовки для зберігання речей.
Не пропустіть можливість стати власником цієї чудової квартири! Телефонуйте для отримання додаткової інформації та організації перегляду.
Продається маленька, чудова смарт квартира, яка ідеально підійде під бізнес подобової, або місячної оренди. Перший поверх, чудове розташування - близько до центру, вокзалу, Політехнічного університету й визначних місць. Стан як на фото, окрім нюансів в одній частині підлоги (як на останньому фото) й пралки. Тип опалення - електричне Водопостачання - центральне + бойлер Зверніть увагу, що в квартирі немає виділеної кухні , проте є все для приготування їжі - окрема шафа, холодильник , мікрохвильова, плита й так далі.Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип стін: Цегляний;Планування: Смарт-квартира;Cанвузол: Суміжний;Меблювання: Так;Побутова техніка: Мікрохвильова піч, Варильна панель, Пральна машина, Холодильник;Мультимедіа: Телевізор, Wi-Fi, Кабельне, цифрове ТБ;Інфраструктура (до 500 метрів): Парк, зелена зона, Супермаркет, ТРЦ, Аптека, Магазин, кіоск, Відділення пошти, Залізнична станція, Відділення банку, банкомат, Ресторан, кафе, Дитячий майданчик, Ринок, Зупинка транспорту, Школа, Кінотеатр, театр;Ландшафт (до 1 км.): Парк;
Продається однокомінатна квартира в центральній частині міста по вул. Люльки.
Загальна площа квартири 26м.кв. Квартира розташовна на 3 поверсі з 3.
Квартира з ремонтом та дизайнерськими меблями з натурального дерева в поєднанні з металом .
Багато озеленення, що не потребує особливого догляду та додає затишку. Все продумано до деталей для успішного бізнесу в по добовій чи тривалій оренді.
Квартира оснащена сучасною технікою : пральна машинка , сушарка, посудомийка , холодильник , мікрохвильовка , витяжка, духовка все під забудову. Максимально раціонально використаний простір. Високі стелі, три фасадних вікна на місто.
Кондиціонер , автономне опалення котел Vaillant підігрів підлоги.
Плазмові смарт ТВ телевізори, оптика в квартирі та wifi. Стіна скеля , умивальник з мармуру флораріуми з живими рослинами. В підʼїзді косметичний ремонт . Є кладовка та підвал 20м.кв.. Поруч ТЦ Форум.
Код об'єкта: 14260
Купити 1-кімнатну квартиру Вербицького Михайла вул., Галицький район, Львів — Продаж —