Продается добротная квартира с возможностью перепланировки и устройства второго уровня ( высота потолка - 3.70м ) ! Квартира без ремонта , Все для Ваших фантазий ! Новый ж.к. ,, Видпочинок ,, - вьезд через шлагбаум , охрана територии , ограждена + консьерж. На територии сосны , парковки для авто , детская и спорт площадки , алеи для прогулок , освещение , кафе + ресторан. Во время отключения света работает - подача воды , отопления , освещение парадного , работает один лифт. при Тревогах - есть Укрытие. В квартире установлены счетчики на воду , тепло , электроэнергию. Дом с наружным утеплением , в квартире тепло. Фото - Реальные. С ,, Е,, програмами не работаем. Посредникам просьба - не беспокоить ! Просмотры - по предварительной договоренности . Мирного неба !
Будинок розташований у колишній санаторно-курортній зоні, в оточенні трьох паркових зон. З сучасними дитячими, спортивними, футбольними майданчиками.
Пішим кроком до станції метро Святошин 5-6 хвилин, до метро Житомирська 7-8 хв.
Квартира з чотирма окремими кімнатами розташована на 3-му поверху цегляного 18 поверхвому будинку. Товщина зовнішніх стін 2,5 цегли, забезпечуючи хорошу тепло- та шумоізоляцію, зберігають тепло взимку і прохолоду влітку. Висота стелі 2, 9 м.
Планування 4 кімнатнатної квартири : зал 25 м. Кухня 17 м. 3 окремих спальні (19 м, 14.5 м, 12.3 м) , у кожній кімнаті балкон-лоджія (засклені), 2 окремі санвузла.
На підлозі натуральна паркет, в холле та кухни плитка, двері з натурального дерева
Кондиціонери з функцією обігріву у кожній кімнаті.
Квартира обладнана сигналізацією, приєднаною до пульта поліції охорони (знаходиться за півтора кілометри).
У будинку три ліфти. Парковка для автомобілів обладнана відеокамерами. Підїзд будинку також обладнаний відеокамерами та має консьєржа. На першому поверсі будинку продовольчий магазин із товарами першої необхідності. Також у будинку є бомбосховище
Поруч одразу кілька державних дитячих садків. Три звичайні школи, гімназія східних мов, та американка школа Kyiv International School.
Рік введення в експлуатацію 2003 року.
Продається квартира в новому ЖК "Відпочинок" з євроремонтом, 93.70 м². Квартира знаходиться на вулиці Петрицького Анатолія, Святошинський район, поруч із метро Святошин, у спальному районі міста Києва.
Квартира знаходиться на 14 поверсі 16-поверхового будинку. Житлова площа 59.10 м², кухня 9.20 м². Квартира бізнес-класу, продається з побутовою технікою (електроплита, електрична духовка, холодильник, витяжка, пральна машина в санвузлі), меблями і Wi-Fi. Для вашої безпеки - консьєрж, домофон і відеонагляд.
Не втрачайте можливість придбати цю стильну та комфортну квартиру!
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-253-358-BN.
Анатолія Петрицького вул., 19-А
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира у затишному, сучасному та сімейному житловому комплексі «Відпочинок». Комплекс вирізняється закритою територією з контролем доступу, вїзд виключно за картками. У будинку працює консьєрж, що забезпечує додатковий комфорт та безпеку.
На території ЖК для мешканців створено все необхідне для щоденного життя:
• продуктові магазини
• ресторан
• салони краси
• кафе та кавярня
• студія розвитку
• магазин квітів
Територія ЖК доглянута та озеленена, висаджені декоративні дерева, кущі та квіткові зони, що створюють атмосферу спокою та затишку. Безпосередньо поруч із комплексом розташований облаштований сквер, чудове місце для сімейних прогулянок, відпочинку з дітьми та занять спортом на свіжому повітрі. Будинок обладнаний двома ліфтами, один з яких підключений до резервного електроживлення. Системи водопостачання та освітлення місць загального користування також працюють від акумуляторів у разі відключення світла. Крім того, у комплексі є власний генератор. Всі поверхи оснащені відеоспостереженням, що гарантує максимальну безпеку для мешканців. На нульовому поверсі розташоване повноцінне бомбосховище, обладнане стільцями, ліжками, Wi-Fi та телевізорами, комфортний та захищений простір на випадок тривоги.
Монолітно-каркасна
Спец. проект
Роздільне
З ремонтом
Однокімнатна квартира в ЖК Відпочинок, Святошинський район.
Квартира з якісним ремонтом, видова, з великою відкритою терасою 5 кв.м.
Квартира тепла, присутні два інверторні кондиціонери що залишаються.Також в квартирі залишається вся вбудована техніка та вбудовані меблі. Будинок обладнано бомбосховищем зі зручностями та автономним живленням електроенергії. При відключенні світла в будинку працює ліфт, опалення, водопостачання та освітлення МЗК. В будинку встановлено поштомат НП. Поруч парк. Територія жк під цілодобовою охороною та пропускним режимом. В ЖК є магазини, кавярні, ресторан, дитячі садки та інша інфраструктура.
До вашої уваги пропонується до продажу однокімнатна простора квартира з якісними меблями та всією технікою. ПЕРЕПОСТУПКА. ЖК Південний Квартал. Сімї Стешенків 9.
Дохідна діюча інвестиція на сьогодні (22000 в місяць)
45 квадратних метрів комфортного житла , які продумані до дрібниць і зроблені з великою любов?ю. Власники не шкодували грошей на якісні меблі і техніку!
Переваги квартири:
• комфортний 5й поверх
• дизайнерський ремонт, виконаний з любовю та увагою до деталей;
• функціональна система зберігання: вбудовані шафи;
• тепла підлога у ванній кімнаті, якісна сантехніка
• повністю укомплектована меблями, що виконані на замовлення із дорогих матеріалів з фурнітурою Блюм та якісною технікою.
Переваги будинку та локації:
• в будинку є укриття
• будинок ще не зданий в експлуатацію, проте тарифи вже житлові;
• постійно працюють два ліфти (пасажирський та вантажний);
• у самому будинку — два продуктові магазини, салон краси та кавярня;
• поруч: два супермаркети АТБ, кілька парковок, школа;
• зручна транспортна розвязка:
• 2 хвилини пішки до зупинки швидкісного трамваю Івана Дзюби;
• 3 зупинки до НАУ, 6 зупинок (10 хвилин) до Політехнічного університету;
• до ТЦ «Квадрат» — лише 1 зупинка трамваєм або 10 хвилин пішки.
Квартира підійде на будь-який запит: для молодої сім?ї з маленькою дитиною - вистачить місяць в спальні для дитячого ліжечка, для людини, яка працює онлайн - вистачить місця, щоб організувати робочу зону, велика кухня вітальня створена для того, щоб приймати гостей, великі вбудовані шафи дають можливість комфортно розмістити речі навіть завзятому шопоголіку.
Чи зможете Ви знайти кращий варіант в такому бюджеті?
Агенція нерухомості ProДім
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.
Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
Без комісії для покупця
Продаж 2х кімнатна квартира у ЖК Відпочинок. Найкращий житловий комплекс у Києві розташований в сосновому лісі. Загальна житлова площа квартири: 72 кв.м.
Зручне планування: велика кухня-вітальня 23 м2 и 2 окремі спальні ( 17,5 и 16 кв.м)
Квартира укомплектована всіма сучасними меблями та технікою ( холодильник, пральна машина автомат, ел. варильна панель, духова шафа, витяжка, бойлер, система зворотного осмосу води).
С/В поєднаний (ванна) 5,3 кв.м.
Відкритий балкон 7,3 кв.м.
Закрита територія (Охорона) та пропускний режим. На території ЖК є магазини, кафе, салони краси, дитячі та ігрові майданчики, дитячий садок, квітковий магазин, дворівневі паркінги та гостьові місця для паркування, футбольне поле, майданчики для заняття спортом.
Поруч парк відпочинку Совки.
Чудова транспортна розвязка. м.Святошино піша доступність 15 хв, до проспекту Перемоги 15 хв пішки, 20 хв транспортом до центру міста.
Продам стильну студію в елітному ЖК "Святобор" з авторським дизайном. Площа 49 м², кухня 19 м². Квартира з побутовою технікою (електроплита, холодильник, посудомийна та пральна машини) та меблями, інтернет Wi-Fi.
Будинок має 25 поверхів, квартира розташована на 12-му. Комфорт-клас, власне опалення. Є консьєрж, домофон та відеонагляд, для вашої безпеки. До метро "Святошин" - кілька хвилин пішки. Це ідеальний вибір для комфортного життя в спальному районі Києва.
Не втрачайте можливість стати власником цієї чудової квартири!
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-196-181-BN.
Продаж великої квартиру в сучасному і комфортному ЖК Парковий, бульвар Миколи Руденка 14Ж. .
В квартирі після будівельників замінені всі вікна , на дорогі пятикамерні , замінені батареї на біметалічні + встановлені додаткові батареї , замінена вся система опалення , Ідеально поштукатурені і пошпаклевані всі стіни , на випадок відсутності опалення є свій котел , який окремо може працювати на опалення або підігрів підлоги , на випадок відсутності централізованої гарячої води є потужний проточний водонагрівач , в квартирі зроблений свіжий , якісний ремонт , дорога кухня , побутова техніка Bosch, Siemens і сантехніка Devit , три дорогі , якісні кондиціонери LG , двері із масиву деревини , ремонту один рік , все нове на гарантії , будинку 11 років , але він і весь жк в гарному стані , монолітно- каркасне будівництво , наповнення керамічна цегла , наружні стіни товщина 45 см , внутрішні 20 см., так вже не будують забудовники )) Взимку дуже тепло в квартирі а влітку прохолодно , за опалення рахунок максимум 1400 грн разом із МЗК ., три ліфти , квартира всередині будинку , що дає відносне відчуття безпеки , доглянутий , зелений двір , є дитячі площадки і садочки , поруч парк Юність , ринок Дніпро , супермаркети , швидкісний трамвай , 15хв до центру Києва .
Велика дворівнева квартира за унікальною ціною!
Адреса: Берестейський проспект, 89А
Площа: 190 м2
Квартира знаходиться на 19 та 20 поверхах з 21
Квартира в жилому стані, укомплектована меблями та технікою (за бажанням можна купити пусту та переробити все під себе)
Планування для максимального комфорту:
19-й поверх:
Простора кухня з якісною технікою
Окрема вітальня 35,2 м кв.
Велика спальня з власним санвузлом 19,5 м кв
Передпокій
20-й поверх:
Головна спальня з санвузлом та окремою зоною відпочинку 24,6 м кв
Третя спальня з особистим санвузлом 21,2 м кв.
Кімната, що використовується як спортзал з панорамним видом на Київ 19,5 м кв
Великі вікна наповнюють простір денним світлом, створюючи атмосферу затишку та простору.
За бажанням, квартиру можна розділити на дві окремі квартири!!!
Будинок під охороною, ОСББ, відеоспостереження
Закрита територія, доглянутий підїзд
Два швидкісних ліфти
Простора парковка у дворі
Ідеальна локація – ВСЕ поруч!
2 хвилини пішки до метро Святошин – швидке сполучення з усім містом
Супермаркети: Novus, ATB, Сільпо
Ресторани та кафе: МакДональдс, місцеві кавярні
Медичні заклади: клініка Добробут
Школи, дитячі садки – ідеальний вибір для родини!
Швидкий виїзд на проспект Перемоги – до центру Києва всього 13 хвилин!
Продаж 2-кімнатної квартири по б-ру Миколи Руденка(Кольцова). Борщагівка. Будинок: монолітний, 3-я секція
Планування: вільне
Про квартиру:
Простора 2-кімнатна квартира у сучасному ЖК «Пектораль»
Є можливість змінити планування (демонтаж перегородки).
Інфраструктура та будинок:
Закрита територія з охороною та пропускною системою
Благоустрій: дитячий майданчик, зона відпочинку
Оснащено пожежними баками
Гостьовий та підземний паркінг, гаражний кооператив
Власна розвинена інфраструктура ЖК: магазини, аптеки, сервіси
Поруч парк, озеро, дитсадки, школи, гарна транспортна розвязка: прямо пiд домом скоростний трамвай.
Орієнтир ринок «Дніпро», пологовий будинок 3
Продається двох рівнева квартира 190 м² на проспекті Перемоги, 89А, в самому серці Святошинського району. Зручне розташування — 2 хвилини метро "Святошин". Розвинута інфраструктура: магазини, кафе, парки, зупинка транспорту. Просторі кімнати, вигідна ціна. Квартира тиха та затишна, з мальовничим видом на місто та зелений масив. Доглянутий будинок з двома діючими ліфтами, ОСББ, відеоспостереженням та охороною. Простора парковка у дворі. Планування: 19 поверх: • Кухня з якісною технікою, окрема вітальня, велика спальня з власним санвузлом, передпокій. 20 поверх: • Простора господарська спальня з санвузлом і власною кімнатою вільного призначення — зоною відпочинку|, • Третя спальня з окремим санвузлом, • Кімната, що використовується як спортзал, з панорамним видом на проспект Перемоги. Усі кімнати з великими вікнами, які наповнюють простір природним світлом. Вікна спалень виходять у затишний двір, а спортзал — на проспект Перемоги та вулицю Святошинську. Санвузли суміщені, укомплектовані бойлерами. Будинок розташований у районі з високорозвинутою інфраструктурою. Поруч супермаркети (Novus, ATB, Сільпо), ресторани, кафе, клініка «Добробут», Нова Пошта, Макдональдс. Зупинка громадського транспорту також в пішій доступності. Для сімей з дітьми — дитячі садки та школи знаходяться всього в 15 хвилинах пішки. Затишний район з усіма умовами для комфортного життя вашої родини. Зручно добиратися до бізнес-центрів Києва як на метро по червоній лінії, так і на власному авто по проспекту Перемоги — дорога займає всього 13 хвилин. Станція метро «Святошин» — лише за 2 хвилини пішки. Документи готові до укладання угоди. Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній розрахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно!Комісійні Агентства Нерухомості сплачує Покупець.Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 2
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-149-032-BN.
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Святобор. Продаж 1-ї квартири гарного планування. Квартира без ремонту. Площа - 41. 3 м2, поверх 5. Квартира в ЖК Святобор (Святошинський район). В подарунок для покупця віддам дизайн-проєкт який розробляли для цієї квартири.
Пропонується до продажу простора та світла двокімнатна квартира з якісним ремонтом у сучасному житловому комплексі "Південний квартал", що розташований у Святошинському районі, за адресою: вул. Сім’ї Стешенків, 9а.
Площа квартири оптимально спланована для зручного проживання. У квартирі виконано ремонт з використанням сучасних матеріалів, встановлено меблі, є побутова техніка, включаючи кондиціонер. Всі комунікації підключені та функціонують безперебійно.
Комплекс має розвинену інфраструктуру. Поруч знаходяться школи, дитячі садки, магазини, аптеки, зупинки громадського транспорту. До станції метро "Святошин" — лише дві зупинки швидкісного трамвая. Територія ЖК доглянута, з сучасними дитячими та спортивними майданчиками.
Житловий комплекс "Південний квартал" — це комфорт, безпека та зручність у кожній деталі. Ідеальний варіант для сімейного проживання або інвестування.
Зв’яжіться для перегляду та додаткової інформації.
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-120-450-BN.
Продается светлая 3-комнатная квартира с документами, 98 м2, квартира на 21 эт/26 эт. дома.
ЖК Святобор, в красивом, зеленом месте. Находится по адресу: ул.Львовская,15 б. Рядом с домом, в пару минутах ходьбы, расположено два облагороженных сквера, до парка имени М. Котельникова - 5 минут пешком. До станции метро Святошино и Житомирская - 10 минут пешим ходом. На машине до центра города - 15 минут. Обилие продуктовых магазинов : Фора, Новус, Делви в пешей доступности. Вся необходимая инфраструктура для комфортной жизни, также в пешей доступности. В округе много школ и детских садов.Закрытый двор без машин, круглосуточное видео наблюдение, гостевой паркинг только для жителей и гостей комплекса. Дом сдан в эксплуатацию в 2020 году, и на 80% заселен. Оформлено право собственности на квартиру. Квартира с выполненными черновыми работами после строителей: черновая штукатурка стен, стяжка пола под лазер, выполнена разводка отопления , водоснабжения. Установлены окна и балконные двери марки Rehau, 5-камерный профиль 2-камерный стеклопакет. В санузле выполнена гидроизоляция. Технология строительства - монолитно-каркасная, стены - из красного кирпича, что дает возможность выполнить перепланировку. Есть возможность поменять кухню и комнату местами, благодаря правильному расположению вент канала . Дом теплый, благодаря технологии утепления - базальтовая вата 15 см. Окна квартиры выходят на светлую сторону - юг. Квартира светлая, теплая, но не жаркая, благодаря красному кирпичу, правильной технологии утепления и навесному, вентилируемому фасаду. Установлены индивидуальные счетчики на водоснабжение, отопление и электричество.
Большой подземный паркинг, который является убежищем во время тревог.
Рядом улицы Котельникова, Крамского, Верховинная, пр. Победы, а также ЖК Отдыха.
Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-701-774-BN.
Продається двокімнатна квартира загальною площею 64 квадратних метри в ЖК "Південний квартал", розташованому на вулиці Сім’ї Стешенків у місті Києві.
Квартира знаходиться в 4-й секції комплексу, який складається з 28 поверхів.
На даний момент триває завершальна стадія будівництва, встановлено ліфт, проводяться чорнові ремонти в квартирах. Перші три секції вже заселені.
Розташування комплексу дуже комфортне і зручне - він знаходиться всього в одній хвилині від зупинки швидкісного трамваю та маршруток.
На першому поверсі будинку працюють кав'ярня та салон краси. Усі необхідні для життя установи знаходяться у пішій доступності.
Комісійні АН сплачує покупець.
За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами:
1) єОселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат за зруйноване житло (єВідновлення)
Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно!
З повагою АН Ideal Home!
Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-580-920-BN.
Купити нерухомість від забудовника метро Святошин, Святошинський район, Київ — Продаж від