Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 75.5м2 в Галицькому районі, Львів

110 000 $
4 713 343 грн
1 457 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
75.5 / 35 / 11.5 м2
Кімнат:
3

Поверх:
5 из 9

Код:
1262802
Оновлене:
20-03-2026
Перегляди:  42
Агентство нерухомості
Зоряна Вовк
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

3 кім. квартира в ЖК Панорама на 5 поверсі із 9 , без ремонту,Пасічна 49б Загальна площа - 75 кв.м. Площа кухні - 11 кв.м. Житлова - 35 кв.м. Тип угоди - переуступка. Опалення індивідуальне газове. Дуже гарний вигляд на парк. Код 11773