Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 150м2 на Смерекова вул. 24, Жуляни, в Солом'янському районі, Київ

24 963 $
1 069 629 грн
167 $ /m2

Загальна площа:
150 м2
Житлова площа:
100 м2
Ділянка:
2.55 сот.
Кімнат:
4

Поверхів:
2

Код:
1867475
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  148
Агентство нерухомості
Святослав Васильович
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам будинок у Києві район Солом"янський. Стан як на фото, але стіни з газоблоку - ще не складені! Складу стіни за тиждень при необ хід ності! Газоблок складено на піддонах, хватить і на ругий поверх! Ділянка 2,5 соток - цільове призначення індивідуальне садівництво. Приватизація є. Змінилися плани - продам зі знижками! Торг Мікрорайон Жуляни . Перевага в тому що будинОк має панорамний вид - відчувається простір, і справжнє відчуття дому. Стіни газоблок - ще не складені. Продам газо блочний комплект будинка, або зем. ділянку 2,5 сотки Комунікації заведена електрика, просипана дорога піском та щебнем, далі по вулиці є газ та вода міська!Комісійні АН сплачує покупець. За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами: 1) єОселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертификат за зруйноване житло (єВідновлення) З повагою АН Ideal Home! Номер оголошення на сайті компанії: SH-215-689-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6892508