Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 35.2м2 на Конякіна вул. у місті (передмісті), Луцьк

45 000 $
-2.2%
1 928 186 грн
1 279 $ /m2

Площа:
35.2 / 17 / 6.6 м2
Кімнат:
1
Тип:
Cуміжні

Поверх:
1 из 9

Один санвузол суміщений

Код:
1907098
Оновлене:
03-03-2026
Перегляди:  16
Агентство нерухомості
Оля Захарія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#127970; Чудова 1-кімнатна квартира попуч біля ТЦ Слон #127968; УНІКАЛЬНА ПЕРЕВАГА: #128737; ВЛАСНЕ УКРИТТЯ — безпосередній вихід з балкона у персональний підвал! #10024; КОМФОРТ ТА АТМОСФЕРА: #129521; Цегляний, утеплений будинок — затишок і тепло в будь-яку погоду #129695; Вікна у зелений двір — тиша, свіже повітря, ніякого галасу #128208; Простора 1-кімнатна — все для комфортного житла або відпочинку #127873; ПОВНЕ КОМПЛЕКТУВАННЯ: #128715; Продається з усіма меблями — заселяйся та живи! #128205; ІДЕАЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ (все у 5 хвилинах пішки): #128722; ТЦ «Слон», Варшавський ринок — продуктове задоволення #127979; Школи, садочки — ідеально для сімї #128652; Зупинки транспорту — місто як на долоні #128142; РІДКІСНІ ПЕРЕВАГИ: #9989; 1 поверх — легко з дітьми, домашніми улюбленцями #9989; Високий цоколь — сухість і захист #9989; Світла, затишна подвіря #128073; Це житло, яке обєднує: СПОКІЙ + БЕЗПЕКА + ВСІ ЗРУЧНОСТІ ПОРУЧ! #128222; Ваш безпечний затишок чекає на вас! #127969; #128171;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213268758