Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 184м2 в Дніпровському районі, Кам'янське

165 000 $
7 070 015 грн
897 $ /m2

Загальна площа:
184 м2
Ділянка:
15 сот.

Поверхів:
1

Код:
1943682
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  8
Агентство нерухомості
Шепітько Марина
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Це будинок не для всіх. Це будинок для тих, хто цінує приватність, тишу та хороше оточення. Тут усе продумано до дрібниць — будували і планували для себе, з душею. І це відчувається з першого кроку. Залишилось зовсім небагато: • оздобити стіни (пофарбувати або поклеїти) • натягнути стелю • покласти підлогу • завезти меблі І ви отримуєте будинок своєї мрії в унікальному місці . Будинок розташований у дуже гарному місці, поруч сосновий ліс, тиша та свіже повітря. Доброзичливі сусіди. Сучасний каркасний будинок у сосновому лісі. Курилівка Одноповерховий будинок загальною площею 184 м #178; (разом із гаражем у будинку). Продумане планування: • простора вітальня • 2 окремі спальні • велика кухня • 3 санвузли • топкова • технічна кімната • гараж У будинку: • тепла підлога • всі комунікації підведені • щитова • відеоспостереження • домофон • встановлені датчики безпеки Територія: • паркан зі шлакоблоку • тераса • тротуарна плитка • автоматичні ворота • 2 хвіртки (окремий вихід прямо в ліс #127794;) • 2 капітальні свердловини • 2 зливні ями • заземлення, встановлений лічильник

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22390515