Подзвонити Повідомлення
Це оголошення неактивне, але Ви можете відправити повідомлення до контактної особи або подивитися варіанти по: / / / / / / Купити 3-к квартиру Червоний хутір, Київ

Продам 3-к квартиру 72м2 на Світла вул. 3, Червоний хутір, в Дарницькому районі, Київ, метро Бориспільська

78 000 $
3 342 189 грн
1 084 $ /m2

Загальна площа:
72 м2
Площа кухні:
2 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
15 из 20
Стіни:
Цегла

Євроремонт

Код:
1959692
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
АН Академія Житла

Продається квартира 72 м² з євроремонтом в житловому комплексі бізнес-класу "Східна Брама", 3 кімнати, 15/20 поверх. Розташована квартира в спальному районі Червоний Хутір, поруч зі станцією метро Бориспільська. Кухня - 2 м² (нестандартне планування). У квартирі є всі необхідні побутові прилади (електроплита, електрична духовка, холодильник та ін.) та меблі. Інтернет Wi-Fi. Безпека житлового комплексу забезпечена консьєржем та домофоном. Не втрачайте шанс стати власником цієї комфортної квартири! Зателефонуйте зараз для детальної консультації! Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-305-943-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7023668

Адреса будинку: Світла вул., 3, Київ, Дарницький район