Подзвонити Повідомлення
Це оголошення неактивне, але Ви можете відправити повідомлення до контактної особи або подивитися варіанти по: / / / / / / Купити 2-к квартиру Солом'янка, Київ

Продам 2-к квартиру 76м2 на Богданівська вул. 7г, Солом'янка, в Солом'янському районі, Київ, метро Вокзальна

231 200 $
9 906 590 грн
3 043 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
76 / 35 / 13 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
3 из 8
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
1972260
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Мережа агенцій AVANGARD

2-кімнатна Квартира (76 м #178;) у ЖК «МАЛАХІТ» (Клубний Будинок) Унікальна пропозиція в секції клубного типу! Ідеальне розташування: Під'їзд лише на 8 поверхів, на поверсі 4 квартири. Будинок знаходиться ВСЕРЕДИНІ комплексу — НЕ ЧУТИ МАШИН І МІСЬКОГО ГАЛАСУ. Вид: Вікна зі спальні та балкон кухні виходять на ФОНТАН та алею променад — тихо та красиво. Ремонт та Комфорт: Якість: Виконаний якісний ремонт (гіпсокартонні стелі, стіни поштукатурені). Планування: 2 Ванні кімнати, кухня (13 м #178;) з сучасною вбудованою технікою (Посудомийна машина, Духовка, Варильна панель). Оснащення: Підігрів підлоги (плитка), 2 Бойлери (у ванній та на кухні), Кондиціонер. Інфраструктура ЖК: Безпека: Територія комплексу охороняється, консьєрж. Локація: Вдале розташування біля ЦЕНТРУ Києва. Поруч МЕТРО, Залізничний вокзал, Мегамаркет, школи, дитсадки, парки.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212888920

Адреса будинку: Богданівська вул., 7г, Київ, Солом'янський район, Солом'янка