Подзвонити Повідомлення

Продам ділянку під забудову 232сот. на Дахнівська вул. в Соснівському районі, Черкаси

27 000 $
1 156 911 грн
117 $ /сот.

Тип ділянки:
Ділянка під забудову
Ділянка:
232 сот.

Код:
1994542
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
Артерчук Лариса
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 2,32 га. Знаходиться в 3-х кілометрах від Дахнівки і в 2-х кілометрах від оздоровчого центру 'Дахнівська Січ'. Відстань до найближчого міста: до 5 км.; Тип нерухомості: Земля сільськогосподарського призначення; Кадастровий номер: xxx-xx-xx:05:001:0092; Комунікації: Без комунікацій; Ландшафт (до 1 км.): Річка, Ліс;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 26136061