Подзвонити Повідомлення
Це оголошення неактивне, але Ви можете відправити повідомлення до контактної особи або подивитися варіанти по: / / /

Продам 2-к квартиру 53м2 на Високовольтна вул. в Соборному районі, Дніпро

74 001 $
3 170 837 грн
1 397 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
53 м2
Площа кухні:
17 м2
Кімнат:
2

Поверх:
8 из 12

Код:
1995915
Оновлене:
02-05-2026
Перегляди:  0
Агентство нерухомості
Мережа агенцій AVANGARD

ЖК Семейный. Интересная планировка: отдельная спальня, кухня-гостинная с раздвижной стеной изолирующей комнату от кухни. Два котла: газовый и электрический, теплый пол, кочественный ремонт

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212822410