Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 56м2 на Гаванська вул. 9, Придніпровський (Придніпровськ), в Самарському районі, Дніпро

110 000 $
4 713 343 грн
1 965 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
56 м2
Площа кухні:
20 м2
Кімнат:
2

Поверх:
5 из 6
Стіни:
Цегла

Євроремонт

Код:
2008465
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Наталія Кузнецова
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2-кімнатної квартири в житловому комплексі преміум-класу «Comfort city» , вул. Подолинського Сергія 31 . Код об'єкту SF-3-000-588 Поруч знаходяться: Дитячі садки, школи, супермаркети, магазини, лікарні. Громадський транспорт ходить у будь-який кінець міста. Для приємного часу проведення є сквери та парки. Забудовник "Comfort City Group". Будинок зданий у есплуатацію. Продаж за документами. 5-й поверх 6-поверхового монолітно-каркасного будинку. Загальна площа -56 кв.м: окрема кухня вітальня 20 кв.м., та одна ізольована кімната з вікном, лоджія, 1 санвузол, кладова. У квартирі виконано євроремонт. Вартість - $ 110 тис + послуги АН + податки. Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції. Надаємо допомогу у кредитуванні (Державна програма «єОселя» під 3% (для військовослужбовців, медичних працівників, наукових, педагогічних працівників навчальних закладів державної обл комунальної форми власності)). Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-000-588-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6390774