Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Торгові приміщ. 102м2 на Європейська вул. 10 в Бориспіль, у Бориспільському районі, Київська обл.

1 957 109 грн /міс.
45 675 $
19 188 грн /m2

Загальна площа:
102 м2

Код:
2008989
Оновлене:
17-05-2026
Перегляди:  5
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Оксана
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Комерційне приміщення з ремонтом в центрі міста Бориспіль, ЖК SkyCity, вул. Європейська 10, знаходиться на 1 поверсі з фасадними вікнами, і з фасадним входом, загальна площа 101.5 м.кв. складається з приміщення 97.8 м.кв. та санвузлу. Встановлений кондиціонер. Можна використовувати під магазин, кафе, салон краси, аптеку та інше. Тихій двір з місцями для паркування. 450 грн./м.кв. в місяць Центр міста, постійний потік потенційних клієнтів: 500 метрів від будинку де знаходиться приміщення: Супермаркети Сільпо, АТБ та Фора; Центральний ринок; Міська та районна адміністрації; Школа, ліцей, дитячий садочок, спортивна школа; Багатоповерхові будинки, як новозбудовані так і пострадянської споруди, а також в процесі будівництва 3 житлових комплекси; Магазини, офіси, салони краси, а також багато іншого. По даному приміщенню на комісійні не претендуємо. https://pran.kiev.ua/kommerch_arenda/ann-126330.html

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 15126330