Подзвонити Повідомлення

Продам Приміщення 434м2 на Чорновола вул. 257 в Придніпровському районі, Черкаси

86 800 $
3 719 256 грн
200 $ /m2

Загальна площа:
434 м2
Кімнат:
12

Код:
1080297
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  367
Агентство нерухомості
Ярослав
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Окрема фасадна будівля розташована в районі ЧШК на магістральній вулиці Чорновола. Поруч зупинка громадського транспорту. У пішій доступності 3 ВНЗ. Стіни: дерев"яний каркас, утеплювач, суха штукатурка, обкладені цеглою. Шиферний дах. Підлоги з дерева та мармурової крихти, вікна частково замінені на металопластикові, ґрати, центральне водопостачання та каналізація, центральне опалення від ТЕЦ, електрику. Можливі різні варіанти цільового використання: під офіс, магазин, медичні послуги, житло. Покупець комісію агенції не оплачує!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 11539