Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 186м2 на Петриківська вул. в районі Петриків, Тернопіль

120 000 $
5 141 829 грн
646 $ /m2

Загальна площа:
186 м2
Ділянка:
1 сот.

Поверхів:
3

Код:
1207277
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  164
Агентство нерухомості
Адмін
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається трьохповерховий котедж з гаражем біля Берегині. В котеджі 4 спальні і кухня студія. На першому поверсі є котельня - пральня, санвузол, місце під шафу, великий гараж. На другому поверсі кухня студія, санвузол, спальня, та великий засклений балкон. На третьому три великі спальні і гардеробна кімната. Також є бесідка ( альтанка) на якій можна облаштувати класну відпочинкову зону. Будинок повністю збудований і готовий до ремонту. Дах утеплений полістеролом. Заведено три фази. Будинок ззовні обкладений цеглою. Заведено всі комунікації. Перекриття залізобетонне. Розвинена інфраструктура. Будинок знаходиться в 500 метрах від Берегині. Всі необхідні магазини в пішій доступності. Телефонуйте, домоможемо купити житло вашої мрії!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22371074