Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 73м2 в Центральному районі, Миколаїв

85 000 $
3 642 129 грн
1 165 $ /m2

Загальна площа:
73 м2
Площа кухні:
12 м2
Кімнат:
3
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
4 из 9

Балкон і лоджія, один санвузол роздільний

Код:
1255092
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  240
Агентство нерухомості
Горовая Елена
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 3 квартиру.Продажа 3 квартиры,район Северная звезда .(063) xxx-xx-xx Елена .Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і;Назва ЖК: Северная Звезда;Тип стін: Цегляний;Клас житла: Комфорт;Планування: Студія;Опалення: Власна котельня;Ремонт: Євроремонт;Меблювання: Так;Побутова техніка: Пральна машина, Холодильник, Варильна панель, Плита, Духова шафа;Мультимедіа: Телевізор, Wi-Fi;Комфорт: Меблі на кухні, Ванна, Балкон, лоджія, Кондиціонер, Гардероб;Інфраструктура (до 500 метрів): Лікарня, поліклініка, Зупинка транспорту, Аптека, Магазин, кіоск, Дитячий майданчик, Ринок;Ландшафт (до 1 км.): Річка;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212799310