Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 71м2 на 30-річчя Перемоги вул. в Соснівському районі, Черкаси

64 000 $
2 742 309 грн
902 $ /m2

Площа:
71 / 40 / 15 м2
Кімнат:
2

Поверх:
5 из 12

Код:
1290528
Оновлене:
27-02-2025
Перегляди:  55
Агентство нерухомості
Бордіян Світлана Ігорівна
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж Квартири, ЖК Форрест 2 секция. Продається квартира з гарним плануванням без ремонту на зручному 5му поверсі. Дві окремі спальні, кухня студія, є можливість обладнати гардеробну кімнату. Два повноцінні балкони. Вид на дитячу обласну лікарню. Двір огороджений, з власною охороною на території. Автоматичні ворота. Класний дитячий майданчик. Велика парковка на території. Парк перемоги, зоопарк в пішій доступності.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 72178