Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 60м2 на Лісова вул. в районі Озерна, Хмельницький

51 000 $
2 185 277 грн
850 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
60 / 60 / 10 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
2 из 5

Код:
1305489
Оновлене:
27-04-2026
Перегляди:  19
Агентство нерухомості
Паламарчук Ніна Василівна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Елітний житловий комплекс, який зводять за цегляною технологією із заповненням зовнішніх стін керамічною червоною цеглою. Малоповерховий будинок з ліфтами. Знаходиться в тихому районі, біля паркової зони. Має закриту територію, вільний від машин двір, дитячий майданчик. В ЖК є підземний паркінг та гаражі.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212835078