Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 237м2 на Ромашкова вул. в Київському районі, Одеса

250 000 $
10 712 143 грн
1 055 $ /m2

Площа:
237 / 50 / 51 м2
Ділянка:
3.51 сот.
Кімнат:
3

Поверхів:
2
Стіни:
Ракушечник (ракушняк)

Один санвузол суміщений

Код:
1309391
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  50
Агентство нерухомості
АН "ТВ-Дом"
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Просторий будинок з ремонтом, меблями та технікою. Матеріал будівлі-черепашник, дах-металочерепиця. Перший поверх-передпокій, кухня-вітальня з діючим каміном, санвузол; Другий поверх - 3 спальні, балкон, санвузол. Капітальний підвал, сауна. Зручні сходи з натуральних матеріалів Земельна ділянка 3,5 сотки. Ландшафтний дизайн, декоративні рослини . Широка асфальтована вулиця, велика прибудинкова територія. Вся інфраструктура у кроковій доступності ID 7416