Подзвонити Повідомлення
Це оголошення неактивне, але Ви можете відправити повідомлення до контактної особи або подивитися варіанти по: / / /

Продам 1-к квартиру 39м2 в Шевченківському районі, Полтава

56 500 $
2 420 944 грн
1 449 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
39 м2
Площа кухні:
10 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
7 из 9

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
1335247
Оновлене:
18-05-2026
Перегляди:  27
Агентство нерухомості
АН Галерея нерухомості

Квартира світла і тепла,знаходиться в новому чудовому мікрорайоні ЖК Феміли Парк.Поруч є все для комфортного проживання . Будинок заселений,зданий кілька років тому. Зроблений новий ремонт з високоякісних матеріалів. Квартира укомплектована меблями та технікою,все входить у вартість. Опалення -індивідуальне,газове.. Вид обєкта: Новобудова; Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і; Назва ЖК: Феміли парк; Тип стін: Газоблок; Планування: Роздільна; Cанвузол: Суміжний; Опалення: Індивідуальне газове; Ремонт: Євроремонт; Меблювання: Ні; Побутова техніка: Плита, Варильна панель, Пральна машина, Духова шафа, Холодильник; Мультимедіа: Wi-Fi, Швидкісний інтернет, Телевізор, Кабельне, цифрове ТБ; Комфорт: Ванна, Ліфт, Відеоспостереження, Меблі на кухні, Кондиціонер, Гардероб, Балкон, лоджія; АНГалерея Нерухомості

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212852630