Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 68м2, Центр, в Київському районі, Полтава

59 000 $
2 528 066 грн
868 $ /m2

Площа:
68 / 38 / 6 м2
Ділянка:
1 сот.
Кімнат:
3

Поверхів:
1
Стіни:
Цегла

Код:
1341644
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  35
Агентство нерухомості
Дом24
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

У продажу частина будинку в районі "Лялькового театру":* Загальна площа 68 м2, два входи.* Всі комунікації в будинку. Два санвузли.* Індивідуальне газове опалення, центральний водопровід.* Поруч будинку є металевий гараж.* Гарна локація - є можливість використовувати як комерційне приміщення (під магазин, офіс тощо).Телефонуйте і дізнавайтеся більш детальну інформацію!